Шумелка Мышь• 03 декабря 2024

Вперше так, що "зносить дах" від малознайомого мужчини. Сім´я, дім, діти

і ніби все ок, і ніколи не розуміла, як таке може. Але виявилось, що може. І це дуже складно, коли в думках ти "не з сім´єю". Як повернутись? Додам, що бачились 4 рази, я не встигла розгледіти в ньому якийсь негатив за цей період, далі приводів для зустрічі ніби немає, кожен тримає дистанцію, він знає що я одружена. Обмінялись телефонами, я тільки перевіряю його статус, що це мені дає не знаю, соромно, хочу вийти з цього нафантазованого світу, поділіться порадами. Мені 37.
Кітті_• 04 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
А никто и не говорил, что семья - это про любовь. Семья скорее построена на ответственности, привязанности, общий быт, ребенок. У нас с мужем отличные отношения, он родной человек для меня. Но любви никогда между нами не было. Спим мы отдельно, так что шлюбне ліжко залишається чистим) С мужем не сплю уже давно.
Ви можете взагалі не кохати одне одного, але вірні повинні бути. Інакше навіщо ви взагалі одружувалися, щоб потім все рівно все життя гуляти один від одного, втоптувати у бруд поняття шлюбу і ще й інших навчати жити у цьому бруді? Це просто нахабна цинічна наруга над самим поняттям шлюбу. Таїнство шлюбу встановив сам Бог особисто, отже вам доведеться тримати відповідь перед Ним особисто за дотримання чистоти шлюбного життя, і немає ніякої різниці вірите ви чи не вірите в це, незнання вищого Судді не звільняє від відповідальності перед Ним ніколи.

Кавуся• 04 декабря 2024
Столько пафоса.
Кітті_• 04 декабря 2024
Ответ дляКавуся
Столько пафоса.
Авжеж, зате у тварин немає ніякого пафосу, ніякого шлюбу, у них тільки п...ки і злучки.
Кавуся• 04 декабря 2024
Ответ дляКітті_
Вам виднее, шо там у тварин.
Кітті_• 04 декабря 2024
Ответ дляКавуся
Вам виднее, шо там у тварин.
Навіщо переводити всі стрілки на мене, видніше якраз тим, хто живе по тваринним законам, ще й інших навчають, їх в цій темі чимало.
Додекаэдр• 04 декабря 2024
Ответ дляТут как тут
я тоже так думала, до 33, сейчас это бред.Без любви-не имеет смысла никакого .
Про лижко-убили
Доживете др моих 45 посмотрите как будете думать))
Вредняжка• 04 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
Если у вас не было и нет любви, не значит, что у всех так. Ужас, а не жизнь. Ещё и поучает кого-то. По расчёту женились( или оба некрасивые и никому больше не нужны, каких полно вокруг, либо один из вас очень бедный), и пытается здесь убедить, что это норма))
Додекаэдр• 04 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
ото вас поплющило)) не угадали - красивые оба и не по расчету да и не бедные оба просто жизнь иногда сложнее, чем вам кажется) и прожив уже немало лет в любовь через 20лет брака я совсем не верю..