Аноним_1858• 04 декабря 2024

Ви б хотіли жити в країні "Мрії"?

Америці

Ось нещодавно вбили українку в Америці,її колишній застрелив ,ї це не один випадок знаю із українкою пов´язаний в Америці

Ніби ,як головна країна на світі ,а воно таке, якась ненажерливістьта жорстокіть в людей там повально
Крапипопка• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним_1858
В Америці просто треш є історії , через легальну зброю та звичку не зачиняти двері
В якій Америці? Їх дві
ВСЮДИ є треш історії
автор Аноним_1858 • 04 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
В Америці, як і в будь якій країн,і є кримінал. І щось я не чула, щоб Америка вважалась найбезпечнішою країною світу з цього питання...
Саме
автор Аноним_1858 • 04 декабря 2024
Ответ дляКрапипопка
В якій Америці? Їх дві
ВСЮДИ є треш історії
Штати
Любви вам!• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним_1858
Так попасти в америку ще той квест
Я могу по работе перевестись на отличных условиях, но пока не решилась
ГугелП@лАмался• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним_1858
Саме
Ні. Не Америка.