13 років. Нічого не хоче, нічого йому не треба, тільки б гратися в комп´ютер. Всі діти на секції ходять, кружки, з репетиторами займаються, а йому нічого не треба, не ходить і заставити не можна. Скотився по всім предметам. Знайшли репетитора з алгебри і геометрії. Один раз сходив і закатав істерику, що більше не піде. Контрольні на 2. Як він збирається кудись вступати його теж не хвилює. В мене вже опускаються руки. Видворила в школу, забрала комп´ютер і роутер.
Я правильно вчинила? Чи що мені робити? Як би ви зробили, якщо підліток диктує, що він нічого не хоче?
Ответ дляMerilyn
Моей пока 12. Говорит не хочет, говорю не колышет делай, сижу над душой делаем уроки вместе. Английский ходит 3 год уже режим без вопросом, бассейн выпихиваемся тоже вместе.
Репетиторов больше не тяну поэтому приходится так
Мій ляже і лежить, не можна лба заставити ніяк
Ответ дляYaЯна
Каже будемо, йому пофіг.щойно подзвонила спитала, чи не передумав ти по дорозі? Сказав ні, забирай усе, ходити не буду до репетитора
Репетитора і літом можна буде відвідати. Зробить перерву, комп´ютер та телефон обмежуйте. Підліток буде оборонятись на тиск, я себе пом ятаю, що я робила тільки те що подобалось. Козлячий вік- та наша вчителька говорила. Розмовляйте, він ще дитина і його штормить.
Нічого не зміниться. Обізлиться ще більше. Моєму 15, це просто ад! Коледж сам обрав, сам вже місяць не ходить. Кидається на мене, бреше як незнаю хто. Хоили до психолога і до психіатра, після них ще гірше, бо вони мені сказали ’згадайте, як ви були підлітком, може не так чудили, але’ і йому це вселило ще більше сил, тепер він каже шо я хвора а психологи і психіатри його підтримують. Йде коли хоче, живе як квартирант. Недавно був скандал, вдарив мене кулаком по обличчю, але якщо я звернусь кудись то складуть протокол на МЕНЕ і мене ж оштрафують за невиконання батьківських обов*язків.
Тому авторе сил Вам.
Ответ дляLelik2403
Тому авторе сил Вам.
Ого, у вас взагалі треш. Співчуваю(((
Ответ дляLelik2403
Тому авторе сил Вам.
Ого! Кулаком по лицу?
Пинком под зад его в общагу. Пусть там живет
А где отец вашего подростка, что позволяет такое к вам отношение?