YaЯна• 04 декабря 2024

Підліток

13 років. Нічого не хоче, нічого йому не треба, тільки б гратися в комп´ютер. Всі діти на секції ходять, кружки, з репетиторами займаються, а йому нічого не треба, не ходить і заставити не можна. Скотився по всім предметам. Знайшли репетитора з алгебри і геометрії. Один раз сходив і закатав істерику, що більше не піде. Контрольні на 2. Як він збирається кудись вступати його теж не хвилює. В мене вже опускаються руки. Видворила в школу, забрала комп´ютер і роутер.
Я правильно вчинила? Чи що мені робити? Як би ви зробили, якщо підліток диктує, що він нічого не хоче?
Merilyn• 04 декабря 2024
Моей пока 12. Говорит не хочет, говорю не колышет делай, сижу над душой делаем уроки вместе. Английский ходит 3 год уже режим без вопросом, бассейн выпихиваемся тоже вместе.
Репетиторов больше не тяну поэтому приходится так
автор YaЯна • 04 декабря 2024
Ответ дляMerilyn
Мій ляже і лежить, не можна лба заставити ніяк
Merilyn• 04 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Полотенцем его огреть..извините но я бы не сдержалась

Ищите рычаги воздействия - карманные деньги , у нас ещё животное есть - отдам в хорошие руки если что)
Елена1265• 04 декабря 2024
Я забила на все. Не хочет - и не надо. 15 лет, уже должно быть что-то в голове
Поступит на механика/электрика/повара
автор YaЯна • 04 декабря 2024
Ответ дляЕлена1265
Поступит на механика/электрика/повара
Дуже не приємно, адже мій реально хлопець розумний і був майже відмінником, поки не забив на все. Лінь йому
Елена1265• 04 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Понятно, что жаль. Но мои нервы мне дороже. Если захочет, потом переучится
Елена1265• 04 декабря 2024
Ответ дляMerilyn

Ну, животным манипулировать - такое себе
Merilyn• 04 декабря 2024
Ответ дляЕлена1265
Мне все равно чем манипулировать лишь бы дало результат...а то совсем расслабятся
IIRI1213• 04 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Та й вирядом лягайте і кажіть : будемо бомжувати разом, бутилки збирати, в урнах їжу шукати.
автор YaЯна • 04 декабря 2024
Ответ дляIIRI1213
Каже будемо, йому пофіг.щойно подзвонила спитала, чи не передумав ти по дорозі? Сказав ні, забирай усе, ходити не буду до репетитора
IIRI1213• 04 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Репетитора і літом можна буде відвідати. Зробить перерву, комп´ютер та телефон обмежуйте. Підліток буде оборонятись на тиск, я себе пом ятаю, що я робила тільки те що подобалось. Козлячий вік- та наша вчителька говорила. Розмовляйте, він ще дитина і його штормить.
Lelik2403• 04 декабря 2024
Нічого не зміниться. Обізлиться ще більше. Моєму 15, це просто ад! Коледж сам обрав, сам вже місяць не ходить. Кидається на мене, бреше як незнаю хто. Хоили до психолога і до психіатра, після них ще гірше, бо вони мені сказали ’згадайте, як ви були підлітком, може не так чудили, але’ і йому це вселило ще більше сил, тепер він каже шо я хвора а психологи і психіатри його підтримують. Йде коли хоче, живе як квартирант. Недавно був скандал, вдарив мене кулаком по обличчю, але якщо я звернусь кудись то складуть протокол на МЕНЕ і мене ж оштрафують за невиконання батьківських обов*язків.

Тому авторе сил Вам.
автор YaЯна • 04 декабря 2024
Ответ дляLelik2403

Тому авторе сил Вам.
Ого, у вас взагалі треш. Співчуваю(((
Елена1265• 04 декабря 2024
Ответ дляLelik2403

Тому авторе сил Вам.
Ого! Кулаком по лицу?
Пинком под зад его в общагу. Пусть там живет
А где отец вашего подростка, что позволяет такое к вам отношение?
Merilyn• 04 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Ппц
Lelik2403• 04 декабря 2024
Ответ дляЕлена1265
Ого! Кулаком по лицу?
Його в общагу не візьмуть, він місцевий. + за не відвідування відрахують та і все. Батька немає, то вже інша історія
Merlana• 04 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Сколько дней может лежать?