Як_наготую...• 04 декабря 2024
Чи це нормально, що такі інтереси у дітей?
Ситуація: попутало мене поїхати у шкільну екскурсію. Пропонували усім охочим: дітям, друзям, родичам. Короче. Весь автобус дітей 6 клас. Лише пару з 9-го та ми з донькою. Вона в 8-му.
Перед нами сиділи милі дівчатка 6 клас. Це дітям по 10-11 років. Одна поставила свій телефон на відкидний столик так, що мені було між крісел видно екран телефону. Вона відкрила інстаграм і там відео йшли. Такі, нейтральні. Дівчина робить макіяж, або показують як реставрувати меблі, якийсь рецепт...АЛЕ! На екрані мєлькав текст і там просто капець. Я почала читати і була в шоці. Просто гнушні історії. Навіть переповідати противно. Реально порнографія в збочених формах. До того ж вони сиділи і між собою, як ні в чому не бувало, обговорювали "розміри" про які йшлося в історіях. Потім ця дівчинка помітила, що мені видно телефон і типу закрила собою. Але я вже на той момент встигла того всього начитатися і просто поринула в свої роздуми. Що не так з цими дітьми? Чи вони в родини зазнали якихось насиль, чи чому їм цікава ця тема в таких огидних подробицях?
Так, в наш час доступ до цієї теми вільний: дивись що хочеш, читай що хочеш. Але в таких "брудних" формах. Чому?
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Готовиться к теме нужно лучше. Мама 8 классницы не может не знать, что 6 класс - это 11-12 лет, а не 10...
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Только хотела сказать, что 6 класс - это не 10 лет )))
Опять зеки развлекаются на форуме
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Читайте вдумливіше. У 8-му. А навіть 11-12. Що це змінює?
Українська Мрія• 04 декабря 2024
А ми не такі були? Всі підлітки однакові, просто у кожен час різні можливості і доступ до інформації.
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Это меняет то, что детей у вас нет вообще
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Опять зеки развлекаются на форуме
Я думала мене тролем назвуть.
Сама не знаю• 04 декабря 2024
Наші занадто дорослі.
Порівнюю з німецькими - ті реально недорозвинені. Поведінка як в дитсадку - верещать, кривляються, видають тваринні звуки. Теж 6 клас.
Навіть не знаю, що краще.
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ви знаєте, можливо я б теж назвала автора такого тексту тролем, зеком...і я очікувала на таке...але це реально моя історія.
Жерица ночи• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Я думала мене тролем назвуть.
Нет. Извращенцем, который тягает темы о малолетках: их месячных, походах к гинекологам, размерах груди и т д.
Я даже статью знаю по которой ты сидишь
Туфли в чешуе• 04 декабря 2024
Тю, я народилась в 1981 році. І десь у 90х по школі гуляла колода карт.
Хто знає той знає.
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
А когда про секс говорить, вы своей бы поговорили
Ну може таке і відбувається, коли батьки з дітьми цю тему не обговорюють. Не знаю.
БезПаспортаНеПродаю• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Вы написали, что это были девочки из 6 класса. Вы сами не знаете, что написали? И да, это нормально в подростковом возрасте. А во сколько, вы думаете, об этом узнают? В 18? 20? 30 лет?
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Хто знає той знає.
Було таке.
Дивне створіння• 04 декабря 2024
Звичайно, що ненормально. Але інтернет дає дітям багато доступу до інформації. Тому і дорослішають раніше.
Як міряти?• 04 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Вибачаюсь. Не проснулась
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Так вони не знають що це брудна огидно форма.
Цікава думка. Можливо.
Пожмаковна• 04 декабря 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Хто знає той знає.
О, і я цю фігню бачила, ще менша була, навіть не школярка. Трохи травмувало побачене.
БезПаспортаНеПродаю• 04 декабря 2024
Нефиг ездить взрослым тёткам по детским экскурсиям и заглядывать в чужие телефоны.
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Вибачаюсь. Не проснулась
Та що ви пристали до того віку?! Ну +- рік. Зі мною в класі вчилася дівчина, якій в 11 виповнилося 18 років. Мені на 1-му курсі 17 стукнуло. Прямо рік грає роль? Тема не про це!
ОноВамнадо• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Цікава думка. Можливо.
У них є необмежений доступ, який на них виливається. Є цікавість. А от розібратися і зробити вибір - це інше.
Туфли в чешуе• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Було таке.
О! Бачте. Часи завжди однакові.
З дітьми такого віку особливо дівчатками.
Потрібно говорити. Що їх цікавість цілком нормально. І бажання подобатись комусь теж нормально.
Але щоб дитина вчилась відчувати чого саме вона хоче.
Бо у дівчат 13-16 років є бажання саме подобатись, почувати себе коханою, обіймашки.
А у хлопців бажання зовсім другого роду.
І всі ці порнографічні історії вони дуже далекі від реального життя.
І зовсім не обов´язково повторювати всі ці речі.
Кудлата хмаринка• 04 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Лет в 13 мы с подругой обсуждали что нам скидывали в ВК , Одноклассники мужские пиписьки 😄
В 14 лет у многих были первые отношения
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Виходить тоді не тільки про сам секс, як природній процес треба розповідати, але й про неправильне його втілення. Чи як правильно сказати.
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
В 14 лет у многих были первые отношения
Як вважаєте, це незарано? Бо я, чесно, в такому віці ще в Барбі грала 🙈
БезПаспортаНеПродаю• 04 декабря 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
В 14 лет у многих были первые отношения
Сейчас набегут тёти в белых пальто и скажут, что это ужас ужасный 🙂
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я знаю, що написала. Перечитайте уважніше.
Тему сексу треба обговорювати з дітьми. Але чому вони в такій збоченці формі ним цікавляться?