Як_наготую...• 04 декабря 2024
Чи це нормально, що такі інтереси у дітей?
Ситуація: попутало мене поїхати у шкільну екскурсію. Пропонували усім охочим: дітям, друзям, родичам. Короче. Весь автобус дітей 6 клас. Лише пару з 9-го та ми з донькою. Вона в 8-му.
Перед нами сиділи милі дівчатка 6 клас. Це дітям по 10-11 років. Одна поставила свій телефон на відкидний столик так, що мені було між крісел видно екран телефону. Вона відкрила інстаграм і там відео йшли. Такі, нейтральні. Дівчина робить макіяж, або показують як реставрувати меблі, якийсь рецепт...АЛЕ! На екрані мєлькав текст і там просто капець. Я почала читати і була в шоці. Просто гнушні історії. Навіть переповідати противно. Реально порнографія в збочених формах. До того ж вони сиділи і між собою, як ні в чому не бувало, обговорювали "розміри" про які йшлося в історіях. Потім ця дівчинка помітила, що мені видно телефон і типу закрила собою. Але я вже на той момент встигла того всього начитатися і просто поринула в свої роздуми. Що не так з цими дітьми? Чи вони в родини зазнали якихось насиль, чи чому їм цікава ця тема в таких огидних подробицях?
Так, в наш час доступ до цієї теми вільний: дивись що хочеш, читай що хочеш. Але в таких "брудних" формах. Чому?
Безпринципова• 04 декабря 2024
В Австрии приняли закон о запрете соц сетей детям до 16 лет.
Странно, если следовать логике советчиц, то как же теперь австрийские дети будут проходить половое воспитание?
И сравнивать ту порнуху, что смотрели вы в школе с голыми картами и то, что рассказывает автор🤦♀️
вентиляторная• 04 декабря 2024
Я в тринадцать лет читала Эмануэль, Лолита , ну и конечно камасутра....была изучена, там картинок и не было...а это начало девяностых, мама и не прятала, мои дочки читали манги про геев. И т.дд.
Налитое яблочко• 04 декабря 2024
В мои 12-14 интересы у девочек были разные, кто-то куклами играл, а кто-то порнушку родителей смотрел. Думаю, в случае автора, есть в этой компании девочка/девочки с лидерскими качествами, которые задают такой интерес остальным. То есть, не всем их них это интересно, и нравится, но хочется быть на одной волне с подругами, потому так