Як_наготую...• 04 декабря 2024
Чи це нормально, що такі інтереси у дітей?
Ситуація: попутало мене поїхати у шкільну екскурсію. Пропонували усім охочим: дітям, друзям, родичам. Короче. Весь автобус дітей 6 клас. Лише пару з 9-го та ми з донькою. Вона в 8-му.
Перед нами сиділи милі дівчатка 6 клас. Це дітям по 10-11 років. Одна поставила свій телефон на відкидний столик так, що мені було між крісел видно екран телефону. Вона відкрила інстаграм і там відео йшли. Такі, нейтральні. Дівчина робить макіяж, або показують як реставрувати меблі, якийсь рецепт...АЛЕ! На екрані мєлькав текст і там просто капець. Я почала читати і була в шоці. Просто гнушні історії. Навіть переповідати противно. Реально порнографія в збочених формах. До того ж вони сиділи і між собою, як ні в чому не бувало, обговорювали "розміри" про які йшлося в історіях. Потім ця дівчинка помітила, що мені видно телефон і типу закрила собою. Але я вже на той момент встигла того всього начитатися і просто поринула в свої роздуми. Що не так з цими дітьми? Чи вони в родини зазнали якихось насиль, чи чому їм цікава ця тема в таких огидних подробицях?
Так, в наш час доступ до цієї теми вільний: дивись що хочеш, читай що хочеш. Але в таких "брудних" формах. Чому?
БезПаспортаНеПродаю• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Як вважаєте, це незарано? Бо я, чесно, в такому віці ще в Барбі грала 🙈
Мне 38 и в 14 лет барби мне уже были совсем не интересны 😆. И не было тогда такого доступа к интернету, никаких социальных сетей и тик-тока. Так что доступность информации и телефоны здесь не причем. Это вполне природный процесс.
БезПаспортаНеПродаю• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Я знаю, що написала. Перечитайте уважніше.
Тему сексу треба обговорювати з дітьми. Але чому вони в такій збоченці формі ним цікавляться?
А в какой форме они должны интересоваться? По учебникам биологии? Анатомичным картинкам?
БезПаспортаНеПродаю• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Вы написали, что перед вами сидели милые девочки 6 класс, это 10-11 лет. Я умею читать.
Я-ваш шанс• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Я думала мене тролем назвуть.
Автор, пора дорослішати вам, є дівчата що в 12 років виглядають на 18-19 і вже сплять з хлопцями…
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Наприклад в романтичній/ еротичній. Де все красиво та ніжно. А не...ммм..ну ви зрозуміли. До того ж дівчатка. Якби то хлопець дивився, напевне, мене б це не так зачепило.
БезПаспортаНеПродаю• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ну это вам такое нравится. У меня другие предпочтения. Почему вы навязываете свои стереотипы?
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Мені це складно прийняти.
Я думаю в такому ранньому віці цим займаються дівчата обділені увагою батьків. Які шукають цю увагу на стороні. Це сумно.
БезПаспортаНеПродаю• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Мені це складно прийняти.
Это ваши проблемы, что вы не можете это принять.
Невгамовна• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Читайте вдумливіше. У 8-му. А навіть 11-12. Що це змінює?
Ну интересуются и что. Ваша тоже интересуется, просто от вас скрывается. Вроде вы монашкой подростком были.
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Не нав´язую. Питаю чому в такому ранньому віці дітей цікавить брудний секс а не романтична романтика? Ваші ’прєдпочтєнія’ не склалися ж в 12 років? Мабуть все сталося в процесі спроб?
Невгамовна• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ви знаєте, можливо я б теж назвала автора такого тексту тролем, зеком...і я очікувала на таке...але це реально моя історія.
Оце то история. Ужас.
Невгамовна• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Мені це складно прийняти.
Не ну ваша ж не такая.
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна
Оце то история. Ужас.
Ну мій шок був в шоці. Але по коментарям вже розумію, що зараз це нормально. Або може більшість коментаторів мають хлопчиків або взагалі не мають дітей.
Невгамовна• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Это и раньше было нормально. Это всегда было нормально. Просто было менее доступно. Я помню как мы приходили в гости к однокласснику, и он на половине класса включал порно на видеокассете родителей.
БезПаспортаНеПродаю• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Что такое грязный секс в вашем понимании?
Невгамовна• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Вы еще не знаете что ваша квиточка чудит. У нее легко может быть красивый инста аккаунт для вас, и отдельный для себя.
БезПаспортаНеПродаю• 04 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна
Да вы что! Девочка в 8 классе с мамой на экскурсии ещё ездит! Не может такого быть! 😂
Ряженка• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Желание быть крутой
Ряженка• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Здесь и секс в 12 норма
А потом в 25 ещё малышарик, родители должны обеспечивать
Спілий баклажан• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Я в 12 ещё в Барби играла, но сюжеты с Барби и Кеном уже придумывала пошловатые)) Одно другому не мешает.
Залізний кіготь• 04 декабря 2024
Мы как раз классе в 7 красную плесень слушали, в 9 ходили всем классом порно смотреть к тому , кто у родителей нашел.
Спілий баклажан• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Автор, вы столько раз, смакуя, повторили ’збочена форма’. Что там было? Анал, генг-бенг? А то прям тайны такие)
Ряженка• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Тоді зрозуміло. Дякую
Я хорошо помню то время
Как девочки спят с мальчиками чтоб быть крутыми
Думаю и сейчас так
Хотя здесь напишут обратное и что секс в 12 по большой любви
Думаю и сейчас так
Як_наготую...
• 04 декабря 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Одна з історій типу тато робив це з хлопцем і донька до них приєдналася. ’ ...так я узнала, сто мой папа не только гей, но ще и педофіл...’ При чому ці всі історії рос. мовою.
Може ці сюжети і справді якісь зеки пишуть. Але як то інстаграм пропускає не розумію.
из желе я• 04 декабря 2024
Все нормально з цими дітьми. Початок статевого дозрівання. Чи вони мають Канта обговорювати?
Мошей ницца• 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
Я хорошо помню то время
Думаю и сейчас так
Да ладно, крутыми. В 12 лет с мальчиками спали или маргиналки, или у кого в семье проблемы были. Вот ни одну нормальную не знаю, которые в 12 лет с мальчиками спали и кого при этом крытой считали. Шалавы районные были всегда, но ничего крутого в этом никогда не было.
Последний вагон• 04 декабря 2024
Автор, ці діти як раз у підлітковому віці, починають проявлятися всілякі сексуальні інтереси. Вони так пізнають себе та свої бажання.
Я-ваш шанс• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Мені це складно прийняти.
Як раз ні… я теж була в шоці
Последний вагон• 04 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
То це шо, порадниці тепер заборонили дівчатам підлітковий вік?