Наивная Хо• 04 декабря 2024

Як перевезти компьютер за кордон?

Добрий ранок!
Дівчата, поділіться, будь ласка, досвідом чи ідеями, як перевезти стаціонарний комп за кордон. Дякую дуже!
Кастрюлька• 04 декабря 2024
ми перевозили 4 шт в машині і 2 ноутбуки, але це було в перші дні війни
Не любовница• 04 декабря 2024
В машині !
Бензопирен• 04 декабря 2024
В чем вопрос? Вы без машины? Тогда будет наверное не очень удобно с таким багажом. Перевозчиками там или почтой какой отправьте
автор Наивная Хо • 04 декабря 2024
Ответ дляБензопирен
Так, я без машини. Новою поштою то нарахують зверху мито на все, що перевищує 45 євро. Перевізником страшно, чи взагалі довезе, я ж їх не знаю, а компьютер річ дорога..
мистерЛяпсус• 04 декабря 2024
Может проще купить ноут и все на него скачать?
Леди Г• 04 декабря 2024
Мы комплектующие сложили в коробки и в чемодан. Сам корпус для системного блока и монитор купили по месту и собрали комп.
автор Наивная Хо • 04 декабря 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Та це не мій Комп, дитячий, таке на ноут не скачаєш, він не тяне(.
мистерЛяпсус• 04 декабря 2024
Ответ дляНаивная Хо
Игры что-ли?)
автор Наивная Хо • 04 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Я теж над цим думала, дякую.
А от якщо я не вмію збирати/розбирати, скільки може коштувати така послуга, може Ви знаєте? І як перевірити, чи всі деталі компа лишилися мої власні , щоб їх ніхто не замінив на щось чуже?
автор Наивная Хо • 04 декабря 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Игры что-ли?)
Ігри, уроки, бо онлайн школа, щось він там ще малює..
Леди Г• 04 декабря 2024
Ответ дляНаивная Хо
Я теж над цим думала, дякую.
Не знаю, сыну было 15 на тот момент, сам собрал. Чтоб поставили ваше, можете мастера домой пригласить)
ЖивунаБагамах• 04 декабря 2024
Ответ дляНаивная Хо
Відправляли перевізником комп і монітор-доїхали без проблем.
автор Наивная Хо • 04 декабря 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Це добре)
А де шукали перевізника, може, пам’ятаєте? Олх, фейсбук чи по місцевим групам в телеграм? Я на разі тільки одного найшла, на олх
Бензопирен• 04 декабря 2024
Ответ дляНаивная Хо
Ну может ехать каким то бусом самой с тем ПК вместе. Вам в Польшу, судя по ветке где создана тема? Загуглите перевозчика Ivancom, спросите какие условия для пк, может у них вам подойдёт, там вроде должно быть без растаможек
Вимагаю спілкування• 04 декабря 2024
Я нічого не розбирала, перевозила як є. Системний блок якраз помістився в чемодан, монітор обгонула пледом і упакувала в окреме відділення чемодану зверху. Між системним блоком і монітором також зробила м´яку прослойку у вигляді пуховика. Все чудово доїхало.
Помаранчова душа• 04 декабря 2024
Мы ехали обычным перевозчиком (большой автобус) и везли в коробках, никаких проблем не возникло 🤷‍♀️ Украина-Германия.
автор Наивная Хо • 04 декабря 2024
Ответ дляБензопирен
О, дякую, ще в них запитаю
Так, у Польщу
автор Наивная Хо • 04 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Дякую, що поділилися
Мене бентежить, що я то все не підніму з потяга на потяг(
Вимагаю спілкування• 04 декабря 2024
Ответ дляНаивная Хо
Дякую, що поділилися
Чемодан був важким, але підняти на потяг реально.
Вера15• 04 декабря 2024
Знайома хотіла сину відправити перевізником, коли сказала, що везтиме, автоматично ціна виросла в 2 рази. Тому повезла перевізником, але сама, якраз вистачило тих грошей туди й назад, теж в Польщу.
Фісташкова кава• 04 декабря 2024
Ответ дляНаивная Хо
Це добре)
Шукайте в місцевих групах в телеграмі, тобто з якого треба міста Польщі
ЖивунаБагамах• 04 декабря 2024
Ответ дляНаивная Хо
Це добре)
Вам вже правильно написали-шукати потрібно зі сторони отримувача, в місцевих групах. Бо ми передавали в невелике містечко-там знають хто до них регулярно їздить і дали контакт, а просто в інтернеті і не знайдеш якщо це не велике місто, і завжди є шанс натрапити на шахраїв (заберуть ваш комп та й з кінцями, ні документів же немає, нічого...)
Якщо місто немаленьке-водії рейсових автобусів беруть передачі (наприклад на автостанції біля залізничного вокзалу), але забирати незручно-весь день потрібно чекати бо затримуються на кордоні і коли точно будуть невідомо, і якщо ваше місто транзитом то чекати ж довго не будуть, їдуть далі.
автор Наивная Хо • 04 декабря 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Дякую за розгорнуту відповідь!
Та це я і є отримувач, хочу їхати потягом і перед поїздкою передати комп перевізником, щоб не нести його самій. Але я на разі вдома в Україні
Малявка ще та• 04 декабря 2024
Ответ дляНаивная Хо
Ну ищите проверенных перевозчиков. Нам ноут в чемодане с вещами привёз. Но им все туда-сюда посылки возят, ничего не пропадает, проверен годами уже и людьми )))
Малявка ще та• 04 декабря 2024
Ответ длямистерЛяпсус
проще винт привезти тогда
Малявка ще та• 04 декабря 2024
Ответ дляНаивная Хо
Це добре)
Только цыганское радио. В чате Украинцы в ... (название города или региона).