Ряженка• 04 декабря 2024
Не могу найти девушку
Мне 29 лет. Знакомился уже и в живую и на сайтах знакомств. Я уже знакомился с откровенно некрасивыми и толстыми 80+ кг. Живу в областном центре. Квартира своя, зарплата средняя 15 тыс грн.
Снідаю авокадо• 04 декабря 2024
Ответ дляГерцогиня
Попробуй научиться ухаживать.
Так все ж хотят подарки дорогие и рестораны дорогие, как с такой нищенской зарплатой можно ухаживать?
Всіх підсаджую• 04 декабря 2024
Автор, не опускайте руки.
Живите и продолжайте знакомиться. Всё получится.
Да, а почему вы не в армии?
Поддакиваю иногДА• 04 декабря 2024
Вибачте,вам нічого запропонувати дівчині.Вона теж може заробляти таку зп і буде краще сама,ніж ще вас кружляти.
Моль Моллівна• 04 декабря 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Це теж не обовʼязково
Ряженка
• 04 декабря 2024
Ответ дляviter33
29 р. і не в ЗСУ
Інвалід чи 3 дітей?
У меня бронь
Кукусик• 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
Я не говорю что красавчик. Обычная внешность. Таких много
Ну так отож, що таких багато...
Треба ж чимось зачепити дівчину...
Чи ви коли знайомитеся то так і кажете ’Привіт, я Вася, не п´ю, не курю, своє житло, з/п 15 тис. Пішли в парк на зорі дивитися.’
Треба ж чимось зачепити дівчину...
Любительница• 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
Я не пьющий не курящий, работаю. Разве этого мало?
очень.. можно добавить: руки мою перед едой
Кукусик• 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
Наверное вскоре так и придётся сделать
А що є такі варіанти?
Тобто вільні дівчата носи воротять.
А жінки з дітьми в чергу до вас стоять?
Чи як ваш коментар розуміти?
Тобто вільні дівчата носи воротять.
А жінки з дітьми в чергу до вас стоять?
Чи як ваш коментар розуміти?
Ручки-Крючки• 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
Это просто база.. а не элемент для привлечения и удержания (!!!!) внимания. А вам надо привлечь внимание и удерживать его и оставаться интересным. Изучайте эту область.. есть что-то чего дико не хватает. ПОтому и НЕ реагируют девушки..
Девальвация• 04 декабря 2024
А як ви шукаєте? Як проходять знайомства? Хто ви за фахом (не рівень зп а саме фах)
Inconvenient• 04 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Я девушка и тоже не могу себе найти. Знакомства на улице не люблю, на сайте знакомств за два месяца ничего толкового.
За границу уезжайте. Здесь очень много хороших мужчин, несравнимо лучше, отцы они тоже прекрасные.
жінка незаміжня• 04 декабря 2024
Я так вийшла в магазин, маленька дитина з чоловіком - іду, кайфую просто і тут підходить який хлопець - це так стрьомна😆 знайомитись на вулиці!
Девальвация• 04 декабря 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
А девушкам с нищенской зарплатой можно знакомиться?
Санька-4b93• 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
Так он парень неплохой, только ссытся и глухой (с)
Моль Моллівна• 04 декабря 2024
Розкажу історію.
На сз познайомилася, спілкувалася з двома хлопцями:
1. Квартира у Києві, авто, робота, зріст 187 чи щось таке, спортзал тричі на тиждень, такий весь активний, має хобі- риболовля, купа друзів, все таке.
2. Орендує квартиру з товаришем, приїжджий, немає навіть водійського посвідчення, є робота, зріст 167см (нижче за мене), спортзал тричі на тиждень, інтроверт.
Як потім виявилося, вони напарники, однакова зарплата (не дуже велика), ходили разом в зал, просто дізналася я про це згодом.
З першим мене вистачило на тиждень спілкування, усі розмови зводилися до того які зараз недолугі (в плані ведення домашнього господарства), меркантильні жінки, усі якісь «не такі», прям як у вас, товсті й не гарні, і шукають на кого б оце своїх дітей повісити.
А за другого я вийшла заміж, хоча він взагалі не мій типаж і не те що я шукала. Я коли прийшла до нього на роботу, ще коли ми зустрічалися, перший окуїв від несподіванки, бо другий йому «програє» по усіх пунктах, «як так вийшло?».
Так ось, за півроку другий мені запропонував побратися, ще за півроку змінив роботу. Я його дотисла, пішов отримав водійське посвідчення (просто попередня зарплата не давала можливості мати «вільні» гроші на такі видатки), придбали авто, спочатку йому, потім мені. Зараз закінчує навчання, нарешті отримає диплом магістра. І квартира доречі, двокімнатна,вже є, щоправда в передмісті (40км від Києва).
З тим товаришем, ми спілкуємося (чоловік більше звісно), то він і досі сам, сидить на тій же роботі, так само заробляє, у вільний час на риболовлі чи в спортзалі, і так само жаліється що жінки меркантильні і хочуть його бідненького обдурити)
Кукусик• 04 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
Так вони і не знайомляться з ним....
При зустрічі оцінюють інформацію і думають...
’Ех, Вася...
Не потягну я тебе бо з/п в мене маленька. І в тебе не ахті..
А в декреті як бути? На труси доведеться випрошувати’
’Ех, Вася...
Девальвация• 04 декабря 2024
Ответ дляКукусик
Так вони і не знайомляться з ним....
’Ех, Вася...
Тобто якщо Вася більше б заробляв він став би кращою людиною?
Девальвация• 04 декабря 2024
І ще тоді питаннячко. Якщо справа в грошах. Як Вася буде до жінок потім относитися, коли буде гарно заробляти? Як к кому? Як к той,хто кине коли він захворіє і не буде гарно заробляти?
На циголках• 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
Мне мало. Я хочу со своим подбухнуть вечерком и не решать, покупать сегодня два яблока или одно (с ЗП 15 на два не хватит)
А ещё и тролль вы никудышний
Кукусик• 04 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
Ні.
Якщо Вася хороша людина то з будь-якою зарплатою колись знайде собі підходящу саме йому пару.
Але дівчина при знайомстві має право враховувати не лише моральні якості кавалера.
Девальвация• 04 декабря 2024
Ответ дляКукусик
Ні.
Але (якщо гроші вирішувальний фактор,тоді чому вона не хоче сама заробити більше? Чому я в центрі києва проходячи повз рестіков бачу молоденьких дівчат поруч із старими лисими товстими і не папами).Не навпаки)
Кукусик• 04 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
Ми не дізнаємося відповідь на ці питання бо Вася вважає, що все в нього добре із зарплатою (адже у інших так і йому нормально) і заробляти більше не ставить за ціль.
Принаймні мені так здалося.
Можливо я помиляюся і він на початку своєї кар´єри.
Принаймні мені так здалося.
Не цілуюсь з бодуна• 04 декабря 2024
Сложно сказать. Возможно, проблема в характере, вес какой, автор? Вы умеете готовить, убираете квартиру, девушки почему не хотят с вами продолжать общение? Спортом занимаетесь?
Кукусик• 04 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
Гроші не вирішальний фактор. А лише одним із багатьох...
Поруч із ’старими листами товстими’ це їхній спосіб заробітку?
Чи ви цього не розумієте?
Стане Вася таким до нього теж черга буде.
Чи ви цього не розумієте?
Девальвация• 04 декабря 2024
Ответ дляКукусик
Чи ви цього не розумієте?
І як Вася тоді буде до жінок ставитися? Я виходила заміч за аспіранта у котрого була ніщенска зп і нічого, вижили.Тому що людина була хороша. І заробляє він зараз дуже добре.
Кукусик• 04 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
От ми і намагаємося розпитати автора, що не так.
І ми не знаємо як автор до жінок відноситься..
Оце його ’Я уже знакомился с откровенно некрасивыми и толстыми 80+ кг’ мені наприклад, різануло слух.
Він оцінює жінок по зовнішності і за вагою.
Значить жінки мають право також оцінювати його по зовнішності і по гаманцю.
Якщо він добра людина то мабуть він дуже вправно приховує це.
Так приховує, що дівчатам не видно.
Девальвация• 04 декабря 2024
Ответ дляКукусик
Так приховує, що дівчатам не видно.
Він то її по гаманцю не оцінює? Є умовний стандартний молодий хлопець. І умовна стандартна молода дівчина, яка наприклад працює продавцем, касиром в форе,ще щось.и т.д. У обох однакова зп 17-18-25 т,скільки там. Чи мають вони однаково старатися заробляти більше самі? Чи має вона право хотіти зустрічатися із іт-разробником, чи це її зп курам на сміх?))Що вона йому запропонує?)
Ряженка
• 04 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Умею и готовить и убирать. Я живу один
Кукусик• 04 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
У вас якийсь пунктик щодо грошей?
Я серйозно запитую.
Бо ви весь час до цього повертаєтеся.
*******************’
Він то її по гаманцю не оцінює?’
Він її оцінює по тому, що для нього важливе - зовнішність. Якщо для дівчини важливий фінансовий стан хлопця то має право його оцінити за цим параметром. Це не означає, що вона ’меркантильна *ука’. Це означає, що вона тверезо підходить до пошуку обранця.
*******’***************
’Чи мають вони однаково старатися заробляти більше самі?’
Так мають. Але якщо один із них вже зараз не зацікавлений в рості і все влаштовує то що робити іншому в цій ситуації? Все життя потім капати на мозок?
***************************
’Чи має вона право хотіти зустрічатися із іт-разробником, чи це її зп курам на сміх?))Що вона йому запропонує?’
Дівчина має право хотіти зустрічатися з IT-розробником.
Так само як і автор має право хотіти зустрічатися з бізнесвумен чи королевою краси.
Але хотіти не достатньо в обох випадках.
Ви правильно підмітили, що необхідно щось запропонувати іншій людині. І ось тут лотерея..
Іноді бачиш пару і думаєш, вони такі різні, що їх пов´язало?
І якраз тут той випадок коли люди змогли дати один одному саме те, чого вони потребували.
Я серйозно запитую.
Бо ви весь час до цього повертаєтеся.
*******************’
Він то її по гаманцю не оцінює?’
*******’***************
***************************