Ряженка• 04 декабря 2024

Не могу найти девушку

Мне 29 лет. Знакомился уже и в живую и на сайтах знакомств. Я уже знакомился с откровенно некрасивыми и толстыми 80+ кг. Живу в областном центре. Квартира своя, зарплата средняя 15 тыс грн.
Кукусик• 04 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
Ви такі не хочете закінчувати). Коли я його зустріла ми були студентами,але він був аспірант,він заробляв дуже смішні гроші,я ще не закінчивши інститут заробляла набагато більше. І взагалі я не думала що я залишусь в цьому місті де ми жили,мене чекала кар´єра та гарні пропозиції,я збиралася сама заробляти. І родина мені його не сподобалась, його батьків я не заценіла тоді,але я подумала,що я ж не з ними жити буду. Мені саме він сподобався,бо він був розумний та розвинутий, з ним було цікаво. А не перспективний та заможний. Такі теж залицялися, була в них і квартира і власний бізнес і спортом займалися. А мій був розумний і любив вчить та вчитися. І я не знала,що він добре заробляти буде взагалі.А тепер згадайте свій перший комент ’про декрет,на труси,про те що вона думає,у мене зп маленька,у тебе маленька не ’потяну тебя вася’)
До речі, а давайте власне про тему автора поговоримо.
Ви заступалися за нього. Переживали що його тролять щодо з/п.
Ви сподівалися, що автор читає коменти і бере їх до уваги.

Дивіться людина вже четверту годину ігнорить власну тему і не бере участь в обговоренні.

А сам він доречі скаржиться, що його на сайті знайомств ігнорять.

Як вважаєте, як це його характеризує? З вашого погляду.
Девальвация• 04 декабря 2024
Ответ дляКукусик
Я то думала, що ви на нову тему переключилися - на мене і мою меркантильність 😁 тому вам відповіла...
А ні, ви знову за старе, знову все до грошей переводите😁
Ну давайте, ще одна моя спроба пояснити свою думку...

Ваші слова....
’Мені саме він сподобався,бо він був розумний та розвинутий, з ним було цікаво.’ І ще оце ’А мій був розумний і любив вчить та вчитися’
Тобто що? Правильно, ви оцінили свого чоловіка по певним критеріям, аспектам, характеристикам (можна називати як завгодно) і зробили вибір в його користь.

А тепер щодо мого коментаря ’’про декрет,на труси,про те що вона думає,у мене зп маленька,у тебе маленька не ’потяну тебя вася’)’

Ще раз уважно вчитайтеся в мої слова.
Вони не стосуються мене чи вас, вони стосуються абстрактних жінок які десь там ходять.

По-перше, є жінки які враховують лише людські якості при пошуку партнера. Ви, наприклад, себе до таких відносите.

По-друге, є жінки які враховують людські якості, але на фінансову сторону не можуть не зважати. Умовна ситуація, дівчина в процесі зустрічань бачить, що їх хлопець не просто мало заробляє, але і витрачає гроші абияк, наприклад, покупка дорогих гаджетів в той час коли за квартиру не сплачено. І бажання мати гарні нові речі не стимулює його більше заробляти, хіба кредити брати.

По-третє, є жінки які враховують лише фінансовий аспект. Це якраз оті які вам трапляються з ’товстими, лисими’.

Всі ці жінки мають право на свій вибір. Як ви зробили свій.
І я не можу їх засуджувати чи докоряти за це.

Ви називаєте себе ’старомодною’, а ви дійсно вважаєте, що це недоліки сучасності? В усі часи були такі жінки. І ті що кохали ’за душу’, і ті що ’по розрахунку’. Хіба ні? Чого саме зараз вам це здається дивним?
По-перше,я не відповідаю саме вам,бо я не знаю вас чи ваші цінності,я відповідаю на саму думку про ’у тебе маленька з.п. не потягну тебе вася’. Мені не дуже зрозуміло чому ця думка серед жінок має бути нормальною і поширеною в 21 ст. Тобто типовою. Я вважаю,що якщо людина молода,не п´є,не палить, сам готує, ходить справно на роботу,нікого не вбив ради грошей, нічого не вкрав, він має розраховувати на пару. А його тут засміяли,по типу ’чого ти хочеш з такою зп’, ви це прекрасно бачите. Так,і ще, коли ви враховуєте аспект молодості,краси, здоров´я - він проходить. Коли ви враховуєте аспект гарної кар´єри,він теж може зникнути - диви пункт один..
Девальвация• 04 декабря 2024
Ответ дляКукусик

Ми не можемо очікувати якихось пояснень, що він зараз нам почне розповідати,який він гарний в інеті. Я і те можу,і те,і те. Він може просто читати та мотати на вуса. Ще,ми тут пишемо не тільки ради нього,а взагалі,це ж інет,тема повисла в повітрі..
Девальвация• 04 декабря 2024
Ответ дляКукусик

Чому я старомодна? Тому що мої і його родичі не були заможними і вийшли заміж всі не дуже багатими і заможними,все собі здобували самі і любили друг друга. Були такі аспекти -гарна дівчина, весела, лагідна, гарний хлопець,молодець,рукаст, а все інше зробить і заробить))
Кукусик• 04 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
Не знаю як ви, а я пишу тут щоб поспілкуватися саме з автором теми, щоб розібратися в його проблемі і можливо йому допомогти.

Думаю, що наше з вами кількагодинне спілкування щодо меркантильних жінок йому не цікаве, адже він не переживає за свій рівень доходу.

Ми взагалі-то маємо право очікувати від автора якихось пояснень. Бо без його участі тема і повисла в повітрі.
Девальвация• 04 декабря 2024
Ответ дляКукусик

Ну так,але замість автора ви пишите мені))Очікування це добре..Я наприклад очікувала що світло сьогодні вимкнуть пізніше,пиріг поставила в духовку. Очікувала,що війна в цьому році закінчиться) А від нонейма в інеті не доводиться чогось чекати.)
Кукусик• 04 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
’Ну так,але замість автора ви пишите мені))’

Мої дії цілком логічні. Якщо тема автора цікава, але він сховався, то можна поспілкуватися з іншими учасниками...

І ви це також підтверджуєте своїми словами...
’Ще,ми тут пишемо не тільки ради нього,а взагалі,це ж інет..’
Рубаю олівлє• 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
Не будет. У меня обычная внешность. 178 рост
Так а з чого ви претендуєте на красунь тоді?
Рубаю олівлє• 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
Я считаю что это норм зп. Не минималка. Многие вообще 8 тыс получают но девушки у них есть
Яка різниця як вважаєте ви, якщо дівчата вважають інакше?