Червона калина• 15 декабря 2024

Чи є тут дівчата, які пізно зустріли своє кохання.

Мені 25 років ще ні з ким не зустрічалась, не було контакту з протилежною статтю. Таке відчуття, що зі мною щось не так, наче і доглянута, є про що поговорити..
Бентливуман• 15 декабря 2024
«не було контакту з протилежною статтю»
Вы, как про инопланетян пишете
автор Червона калина • 15 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
«не було контакту з протилежною статтю»
Вы, как про инопланетян пишете
Це так образно)
Карамбулкул• 15 декабря 2024
Кохання можна зустріти і після 50 з 4 дітьми і заміжньою
Бентливуман• 15 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
Це так образно)
Не общались в компаниях , на днях рождениях, не встречались?
Где вы учились, работали, что «не было контакта»?
ПешитеБесАшипок• 15 декабря 2024
Кохання можна зустріти в будь-якому віці! Я в цьому впевнена з усіх прикладів навкруги і свого власного! Але! Спілкуйтесь, будьте відкритою до спілкування і знайомств.
Медсестричка• 15 декабря 2024
Почему? У вас нет желаний секса? Родители слишком строгие,?
Дякую_аж_підскакую• 15 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
«не було контакту з протилежною статтю»
Вы, как про инопланетян пишете
Не законектилась
Всім шампаньського• 15 декабря 2024
65+. Ще не зустріла.
автор Червона калина • 15 декабря 2024
Ответ дляБентливуман
В компаніях бувала дуже давно років 10 назад, і то були дівчата компанії, вчилась також на гуманітарному факультеті, де в основному дівчата були. Зараз маю лише одну близьку подругу, з якою інколи кудись вибираємось і в жіночому колективі працюю
автор Червона калина • 15 декабря 2024
Ответ дляМедсестричка
Не те що суворі, просто ми з ними про це ніколи не говорили
Спілий баклажан• 15 декабря 2024
вибратор на первом месте
Медсестричка• 15 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
Вы уже универ закончили. Это время знакомиться гулять, у вас этого не было?
Бентливуман• 15 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
Ходите хоть в кафе, кино, на концерты, может и встретите кого то, автор.
Даже в супермаркете можно встретить, поверьте
автор Червона калина • 15 декабря 2024
Ответ дляМедсестричка
Закінчила, не було. Нікуди не ходила, та й зараз ніде не буваю
Мій не такий• 15 декабря 2024
Є, якраз в 25 , майже в 26, в мене почалися перші стосунки
Зубачистка• 15 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
Це так образно)
вы учились в закрытой женской школе-пансионате? :)
Зубачистка• 15 декабря 2024
Автор, у вас права есть? Машину водите?
автор Червона калина • 15 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
Нііі, вчилась в сільській школі, але була закритою ще з 1 класу, друзів було мало, серед хлопців не мала популярності, після 9 класу лише один хлопець залишився))) а в університеті в мене була дівчача група) та й на потоці 6 хлопців було, в більшості яких були дівчата
автор Червона калина • 15 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
Автор, у вас права есть? Машину водите?
Ні. А це для чого?
Ло Шарик• 15 декабря 2024
все буде добре,
ковід + війна = 5 років життя вкрали, я щиро співчуваю всьому поколінню молоді зараз.
Але не варто втрачати надії, ’своє - і під лавкою знайде’, - так мені казали свого часу.
В 30 знайшло.
Але - треба виходити, спілкуватися, не боятися життя.
ПП-шница• 15 декабря 2024
Ответ дляКарамбулкул
Оце точно.
Зубачистка• 15 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
Ні. А це для чого?
Я думала вы уже поняли)
Идите в автошколу, хотя бы несколько парней там точно будут учиться.
И идите в спортзал, именно в качалку. И не стесняйтесь что-нибудь спрашивать у окружающих парней, просить о помощи. Только ненавязчиво. И улыбайтесь.
Все, идите)
автор Червона калина • 15 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
все буде добре,
В 30 знайшло.
На роботі спілкування більше ніж достатньо) але не х чоловіками. Додому приїжаю без зайвих сил, а на вихідні не хочеться нікуди їхати, бажання виспатись і дома засісти
автор Червона калина • 15 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
Я думала вы уже поняли)
Все, идите)
Аааа, он воно що) ну дякую за лайфхак))
Зубачистка• 15 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
вы так слона не продадите) Тогда ищите нормального психолога.
Ло Шарик• 15 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
щастя вимагає зусиль, але ж не факт, що це точно буде щастя, а не досвід.
це складний вибір, можна і самотньо щасли во життя прожити
автор Червона калина • 15 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
Я сьогодні про це думала довго) певно що я з тієї категорії, яка буде самотньою завжди:) але самотність це не є погано насправді
Зубачистка• 15 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
А чем ей навредит опыт?)
Автор, если что - предохраняйтесь. А опыт вам тоже пригодится в жизни.
Зубачистка• 15 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
И размножаться почкованием. Мечта)
Ло Шарик• 15 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
так, насправді самотність - це можливість щасливо, спокійно прожити життя, без нервів.
бо і чоловік - нерви, і діти - то взгалі, одні нерви з проблесками щастя, + нова рідня додається.
ще раз скажу - це вибір, і так, і так можна прожити щасливим, або вибрати горювати.