Зроблено у 80-х• 04 декабря 2024

Аіт. Є тут дівчинка sky-labs

Читаю тут тему про аіт і вона дуже багато там відписала корисного. Але тема закрита.
Хотіла б спитати, які правильні дії при цьому діагнозі.
Які ж обмеження?
Антитіла невисокі 45.
Гормони в нормі.
Які є обмеження, що можна і що не можна.
Чого варто уникати? Читаю про імуностимулюючим препарати. Такого наче я не п´ю, ніяку ехінацею, ніякі ергоферони і аміксини.
Але в зимовий період приймаю час від часу вітамін с, цинк, продукти бджільництва, іноді якийсь мед лимон імбир в осінньо- зимовий період люблю таке.

Лікарі сказали що то все ок, зараз з цим діагнозом дуже багато людей, все ок.
А тут читаю що не так з ним все просто.
Чого маю остерігатись, може щось противопоказано з їжі, чи нагрузки чи ліків?
Алина-1240• 04 декабря 2024
Автор, по вопросам щитовидки идите к эндокринологу,аит у вас нет,антитела низкие.и выбросьте кучу непонятных бадов и всякой ереси
автор Зроблено у 80-х • 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Так була у трьох. Всі сказали аіт і по УЗД поставили аіт.
Але вони кажуть все ок, пийте йод селен і живіть спокійно. А тут начиталась що то не так все просто
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Нет там и аит никакого.низкие антитела.тетя о которой вы спрашиваете чудная,это я мягко сказала
Залізний кіготь• 04 декабря 2024
Напишіть їй в особисті, вона відповідає. Я їй писала, вона мені дуже допомогла, завжди відповідає і консультує.
Мастер Класс• 04 декабря 2024
Автор, вам однієї теми мало? Все нормально з вашою дитиною. Йод пити не потрібно, привчайте до правильного харчування і не накручуйте ні себе, ні дитину.
Кому там слова не давали• 04 декабря 2024
Живите себе спокойно, те антитела никто не лечит, следите за уровнем ттг лучше.
автор Зроблено у 80-х • 04 декабря 2024
Ответ дляМастер Класс
Та харчування більш ніж до ре, як бачу в знайомих діти їдять сир макарони і сосиски. Мої рибу м´ясо, овочі, крупи . Супи. Звичайно не виключаю що в школі підїдає хімію. Але то все одно не так як і інші
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Автор,отдайте ребенку вкусняшки,на то и детство.не заставляйте дите с рукава в подворотне как вор жевать что то
Мастер Класс• 04 декабря 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну от і добре все, цей аіт через одного, живуть люди нормальним життям.
Мастер Класс• 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Они все жуют в подворотне. Только одни только там, а другие еще и дома тоннами гадости всякие едят, потому что мамки сами такое любят и детей приучают.
автор Зроблено у 80-х • 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Вона їсть, але вона не любитель, вона спортсмен
Баррикадница• 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Ну хочеться людині мати модний діагноз
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляБаррикадница
Ну хочеться людині мати модний діагноз
Последствия лечения у чудаков всяких могут быть печальными....я лично встречала идиотку лечившуюся ихтиоловыми клизмами в итоге поступившей с перфорацией кишки;и старую идиотку,которая лечила ожоги внуку...жабами
Пэрисхилтонша• 04 декабря 2024
Ответ дляМастер Класс
нормальним не живем, не обманюйте
автор Зроблено у 80-х • 04 декабря 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
нормальним не живем, не обманюйте
А що не так? Які обмеження?