Пишу з калідору• 15 декабря 2024

Остання тема чесно. Лімфовузли. Кому вже тошно не заходьте.

Згрупую все докупи і дуже попрошу скорегувати наступні мої дії.
Лікар під час огляду щитовидки доньці 13 років, сказав що в неї пальпується лівий надключичний лімфовузол. Каже невеликий але обстежити треба, бо в ключичній зоні їх не має бути.
Пишу свому педіатру , вона каже здай аналізи та зроби УЗД. Якщо все ок, то все повторити через 3 місяці і якщо той лв не збішується і аналізи добрі і скарг немає, тоді просто забути за нього. І раз в рік при УЗД щитовидки просити його також оглянути.
Цього справді достатньо, але от думаю, може ще до гематолога сходити варто? Він же займається наче лімфовузлами? Чи це коли з кров´ю щось не те , тоді до гематолога.
Аналіз крові прийшов доьрий, без відхилень. СРБ також 0,6.
Знаю що мою онкофобію потрібно лікувати, але зараз про інше.
Якби ви поступили якщо такий вузлик ( не дай Боже ) був у вашої дитини, куди б ще пішли щоб впевнитись що дійсно все добре?
Пупуговка• 15 декабря 2024
Я буду просить у Санты на НГ, чтоб вас забанили наконец
4есотка• 15 декабря 2024
Терпіння,дитині і розуму матері
ЧупакабраЗеБест• 15 декабря 2024
лично я бы на вашем месте (это когда мучает страх и не дает жить) пошла бы ко всем, и к узисту, и к инйекционисту, и к онкологу, и к гематологу.
вот пусть бы каждый скзаал что ребенок здоров. тогда точно все в пордяке
На циголках• 15 декабря 2024
Ви ж це вже писали. До лікаря ж не пішли
На циголках• 15 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Вже були, ніхто нічого не знаходить. Текст старуватий,ьбуло обговоення
Карамбулкул• 15 декабря 2024
Вам від мене порада - порадьтеся ще з чатботом. Він вислухає, купу варіантів надасть.
So_so• 15 декабря 2024
Я бы легла а стационар, сразу же. Я своих детей люблю.
Злюка бобер• 15 декабря 2024
я зашла
juliyadorosh• 15 декабря 2024
Зробіть УЗД для свого споуою
So_so• 15 декабря 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Зробіть УЗД для свого споуою
Она сделала 10 узд, была у всех мыслимых врачей.
Дівка в намисті• 15 декабря 2024
Потрібно МРТ з контрастом, або пет всього тіла зробити, а МРТ мозку, бо інакше як дізнаєтесь? Дасте контраст, і буде все видно, якщо не накопило, значить раку немає. На якийсь час видохнете. А потім все рівно треба буде контролювати, будете знову МРТ робити.
Завжди з рушником• 15 декабря 2024
Чому донька, якщо був син?
Сонячний день• 15 декабря 2024
Желаю дочери протянуть ещё 5 лет не свихнувшись кукухой и свалить от родительницы куда подальше, заблокировав все номера и контакты.
автор Пишу з калідору • 15 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
До узиста завтра йду або у вівторок. Як вийде записатись. І думаю може сходити до гематолога. Він же наче займається цими вузлами клятими . Я боюсь поїду кришкою до прийому, дуже вже себе накрутила
Пупуговка• 15 декабря 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Чому донька, якщо був син?
Там тяжелое ментальное расстройство - то сын, то дочь, то доказывает пол темы, что это не она, а потом признается, то на днях были темы она уже вену высмотрела и спамила фотками.
На циголках• 15 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Дитині ПЕТ?
Сонячний день• 15 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
К своему психиатру сдаваться, когда пойдёте?
Потринділиця• 15 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
К бабке еще сходите
автор Пишу з калідору • 15 декабря 2024
Ответ дляНа циголках
Як не пішла. Вчора була в педіатра, вона виписала пройти УЗД та здати аналізи. Сьогодні здала аналізи. Завтра запишусь до УЗД. І от думаю чи є сенс до гематолога попасти?
Пупуговка• 15 декабря 2024
Автор, а мама фурункула это тоже вы?
Меряю линейкой• 15 декабря 2024
Я би сходила на узд лв та до гематолога з результатом узд та зак
So_so• 15 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
Вы уже давно поехали.
автор Пишу з калідору • 15 декабря 2024
Ответ дляНа циголках
Не старуватий. В доньки ендокринолог знайшов лв надключичний в п´ятницю.
Завжди з рушником• 15 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Сьогодні якась тьотка про свої лф писала. Це теж вона?
Меряю линейкой• 15 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
Лімфоцити в нормі?
So_so• 15 декабря 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Да(
Муркошечка• 15 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
Идите ко всем. точка.
На циголках• 15 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
ООО точно надключичний у сина .
автор Пишу з калідору • 15 декабря 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Зробіть УЗД для свого споуою
Зроблю завтра післязавтра. Але далі? Всюди просто пишуть що над і під ключичні лв то червоний прапорець і треба обстежитися добре. А моя лікар каже Зак і срб та УЗД. І все
Завжди з рушником• 15 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
Де це в суботу приймають педіатри, а в неділю аналізи беруть?