Ніка Найз• 04 декабря 2024

«Нужно побудить украинцев вернуться или начать работать», — заявил канцлер Герма

Безработные украинки в Германии, по мнению канцлера Олафа Шольца, должны активнее начинать работать или возвращаться на родину.

▪️«Слишком многие находятся здесь, по сути, уже довольно долго, и теперь им нужно, наконец, начать действовать», — заявил Шольц во время правительственных слушаний в Бундестаге.

▪️Германия должна стремиться к тому, чтобы как можно больше украинцев и других беженцев после прохождения курсов по изучению языка и других программ начали искать работу. Достигнутых до сих пор успехов с использованием правительственного «турбо-ускорителя трудоустройства» недостаточно.

▪️По словам Шольца, он «очень подробно» обсуждал этот вопрос с украинским президентом Владимиром Зеленским. «Он сообщил мне, что намерен создать в Германии и Польше украинское агентство, которое будет помогать украинцам либо возвращаться на родину, либо устраиваться на работу в Германии, чтобы мы могли совместно двигаться в этом направлении», — добавил канцлер.
E-ducate• 04 декабря 2024
Ответ дляYuljwa
Я думаю, дело пошло бы веселее, если бы стимулировали работодателей брать украинцев на работы, не связанные с тяжёлыми физическим трудом.
Подруги у меня близкие в Германии уже и В2 имеют, а приличную работу найти не могут, все игнор или отказ.
Если человек мотивирован материально и работа повысит его благосостояние, то он побежит работать, даже не пойдет.
Работать тяжело физически и получать меньше пособия люди по понятным причинам не хотят.
Якимось дивом в Данії, Нідерландах, Литві, Польщі чи Канаді працюють 80-90% ´біженців´, а в Німеччині - 30%. Усі інші ´вчать мову´ і чекають , коли роботодавців ´змусять´ взяти їх на роботу ...
liss• 04 декабря 2024
Ответ дляСhanelKa
Хай беруть приклад з Данії. Тут всі зайняті, працюють або практика.
Всі задіяні😃. Всі щось роблять - щось важливе. Ніхто не гуляє
Вчора на роботі зайшов українець
( з Маріуполя), - в жовтні приїхав, в листопаді влаштувався
Вже зарплату отримав, просив допомогти розшифрувати з/п лист
Оце вам турбо джоб
Мда уж хоть мариупольские мужики могут с дурдома в Данию уехать ..
liss• 04 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ну тут в принципі він правий. За 3 роки вже можна було достатньо інтегруватися щоб почати злізати з шиї приймаючої держави.
Зачем ?
Во Франции так живут семьями и не парятся всю жизнь ( не украинцы :)))
liss• 04 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
но-но, не порохоботничайте тут і не наговорюйте на найпотужнішу владу
В Україні майже повністю викорінили «бусифікацію» — представник омбудсмана Микита Козиренко
https://ua.news/ua/ukraine/v-ukrayini-majzhe-povni...
Ого .. название другое придумали ?
Борисфенка• 04 декабря 2024
Ответ дляliss
Зачем ?
І в Німеччині живуть, по 30 років, колись за гріхи війни приймали, то вони досі на пособіях.
А, ще не можна дискримінувати за національною ознакою, то якщо позбавити пособій, то і сірійців і афганців також, а їх неміряно.
liss• 04 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Немцы пусть платят и не жужжат ..
столько людей положили тогда , они рождены чтоб платить . Хорошо б русня платила их больше …
Miere• 04 декабря 2024
Ответ дляSeehund
Нет, именно ему отказывают работодатели.
Ой, хай не бреше, вибачте.
Мене взяли з 0 мови на склад Zalando.
А його не беруть?
Seehund• 04 декабря 2024
Ответ дляMiere
Ой, хай не бреше, вибачте.
Мене взяли з 0 мови на склад Zalando.
А його не беруть?
Ну вот вы все козырные места и позанимали.)9
Miere• 04 декабря 2024
Ответ дляSeehund
То було до війни.
Так що нехай пробує!
Seehund• 04 декабря 2024
Ответ дляMiere
То було до війни.
Так що нехай пробує!
Он и пробует, вы слишком эмоционально реагируете на чужие истории.))
Miere• 04 декабря 2024
Ответ дляSeehund
200 відмов це проба? Це майже вирок.
Якщо вони реально є, в чому я сумніваюся.
Seehund• 04 декабря 2024
Ответ дляMiere
200 відмов це проба? Це майже вирок.
У меня нет нужных вам доказательств.))
Neona25• 04 декабря 2024
Ответ дляMiere
Ой, хай не бреше, вибачте.
Мене взяли з 0 мови на склад Zalando.
А його не беруть?
Не знаю ні Вас, ні того чоловіка,але повірте, якщо пощастило Вам, то зовсім не означає що усюди зі всіма так.
Mary_MMS• 04 декабря 2024
Ответ дляasja2017
Я ничего не имею против тех, кто выехал. Но может уже хоть что-то создать в Украине, чтобы помогали тем, кто остался? Тем же впо найти работу
Хто це має робити крім влади?
Miere• 04 декабря 2024
Ответ дляNeona25
Та яке там шастя?
Ця Leihfirma, тобто посередник, прстійно набирає. Тепер вони вже в метатегах пишуть ’українська мова’. Тобто на таку просту роботу люди завжди треба. І зараз теж.
Mary_MMS• 04 декабря 2024
Ответ дляE-ducate
Ким працюють?
E-ducate• 04 декабря 2024
Ответ дляMary_MMS
Ким працюють?
Хто, на що здатний.
Чи ви думаєте, що в умовну Канаду / Данію / Нідерланди поїхали виключно прибиральниці/касири, які зараз працюють там виключно на важкій фізичній праці, а усі ´біженці´ в Німеччині високо інтелектуальні досвідчені професіонали, які виключно через НЕ знання мови за 3 роки не змогли знайти роботу?
Mary_MMS• 04 декабря 2024
Ответ дляE-ducate
Хто, на що здатний.
Я ж не спитала на що вони здатні. Я питаю ким зараз працюють.
E-ducate• 04 декабря 2024
Ответ дляMary_MMS
Хто ким )
У Канаді, Данії, Польщі, Нідерландах працюють 80-90% ´біженців´. Серед них люди абсолютно різних професій
Mary_MMS• 04 декабря 2024
Ответ дляE-ducate
Хто ким )
Ну ви ж знаєте, напишіть кілька професій на яких найчастіше працюють
Natal_ka91• 04 декабря 2024
Ответ дляliss
Зачем ?
Знаю, перебувала певний час у Франції. А ще там ціла купа дітей, як правило. Ну таке собі
Vlada-Maria• 04 декабря 2024
Ответ дляMary_MMS
можу я написати за Польщу, оскільки саме за неї добре знаю: всюди - лікарі, медперсонал, вчителі/вихователі або їх помічники, ФОПи, логістика, менеджмент (машину в автосалоні в Гданську нам оформляла дівчина-українка), в нотаріуса стикнулась з її помічницею-українкою, архітекторами, інженерами-технарями, інженерів-будівельники наші без роботи не сидять. Про робітничі професії навіть писати не буду, це і так відомо, що наші там зайняли солідну нішу, особливо в будівництві
IrinnkA• 04 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Некоторые находятся в перманентном режиме изучения языка )
Ну не все же могут В2 за 2 года получить. А без него сложно устроиться на нормальную работу
IrinnkA• 04 декабря 2024
Ответ дляliss
Зачем ?
Они на Азюле. Там полная защита и гражданство в придачу если наконец язык выучил. И то, правила меняют
IrinnkA• 04 декабря 2024
Ответ дляMiere
Та яке там шастя?
Ви вчите мову паралельно?
Miere• 04 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
Ви вчите мову паралельно?
Я там давно не працюю. І тоді не вчила, бо корона була, мовні школи не набирали слухачів. Сама там щось намагалась...
Зараз мову вчу паралельно роботі, так.
IrinnkA• 05 декабря 2024
Ответ дляMiere
Зараз мову вчу паралельно роботі, так.
А я вибрала шлях вивчення мови, отримання місцевої освіти, а потім працювати. Паралельно намагаюся працювати онлайн. Фізичну працю не хочу.
Mary_MMS• 05 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
Польську мову можна зрозуміти з першого дня перебування. Принаймі я приїжджала на 2 тижні студенткою, то майже все розуміла.
Напишіть будь ласка про країни, про які ви вище згадували. Ким працюють ваші знайомі.