Цигарний шланг• 04 декабря 2024
Смарт часы poco
Выбираю дочке (9 лет). Рука худенькая.
Нужны уже не детские смарт часы. Чтоб видеть уведомления, звонки.
Фитнес браслеты ксиоми не подходят. Выходят на пределы руки.
Хорошо подошли по размеру Росо от Ксиоми.
Стоит ли их брать?
Ошеламиссимо• 04 декабря 2024
Забавка на місяць!!!
А вона у вас великий бізнесмен що мусить оперативно на СМС реагувати
Ошеламиссимо• 04 декабря 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Айфон не хочете і до них годинник?
Комплект всього навсього 2000уо, або пятирічний хлам десь за 500-700уо...як за дурно
Сколько_мне_лет?• 04 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Ну краще ж поко. Хоча тут навіть про ватні палички питають чи варто. Варто те, що підходить дитині і не жалко, якщо загубить-пошкодить, імхо