Леплю из пластилина• 04 декабря 2024
Сліди ржавчини на постілі- як позбутись? Це реально взагалі?
Колись давно защвпила пришепками
Які мені потім таку гадость зробили
Вся в кредитах• 05 декабря 2024
В США є такий засіб називається iron out, я його в спреї купую. Він не дорогий. То на ура виводе іржу з будь-якої поверхні, в тому числі, з тканини. Раніше, я думала це не можливо. Пошукайте щось подібне. Напевно, має бути.
Ms. Iphone• 05 декабря 2024
Колись читала, що іржу виводить лимонний сік. Змастити, полежить і попрати. Сама не пробувала, не знаю чи дієве.