Потужна махіна• 05 декабря 2024
Лозина під подушку без подарунка на Миколая…Хто так робив?
Хочу так зробити. Сину 8 років, сил вже немає від його «гарної поведінки» . Хочу покласти лозину без подарунка, але так шкода, в школі всі будуть розповідати кому і що Миколай приніс, а моєму лозину…Подарунок вже куплений, залишилось все ж таки набратися сміливості на лозину
Помидорина• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Ні, це не вперше. Вчителі, тренери скаржаться. Передісторію трохи написала вище, але ми начебто стараємося все робити вірно, але десь мабуть є наш прокол, тільки не знаємо де🥲
Тобто, прокол ваш, а покарана за нього дитина.
Ищу-брожу• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Ваш головний прокол - біхевіоризм.
Ви займаєтеся дресурою, а не вихованням.
Для виховання треба додати ще дві важливі компоненти: любов і розуміння власної дитини.
От скажіть, ви його розумієте?
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Забрати телефон - це ´вірно´.вірності деяких я б не тільки дибілом назвала того, кто вирвав у мене з рук мій власний телефон.
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляИщу-брожу
Ваш головний прокол - біхевіоризм.
От скажіть, ви його розумієте?
І мотивацію. Тут мотивацією і не пахне
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
О, любительки порушувати кордони власних дітей і ламачі психіки вже наставили рука-лице
Чемна панночка• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Вся історія, що він з чоловіком прийшов раніше за мене, вечеряли і дивилися мультик, я прийшла, попередила, що скоро вимкнуть світло, давай починати вчити уроки- він сказав «ні», повторили з чоловіком декілька разів, він «ні», чоловік вимкнув телевізор і тут почалось, штовхання, бʼється, на чоловіка « ти дебіл». Це вже не вперше. Пояснювали, що ти робиш погано, так не можно, нам боляче, потім я розплакалася і пішла, вже не могла це чути, а чоловік накричав, забрав телефон. Взагалі намагаємося не кричати, але вчора чоловік не витримав
У вас проблеми глибші, і лозина її не вирішить.
Можете мстиво покласти, звісно, бо педагогічного сенсу від лозини не буде.
Я б подарунок поклала, але оцей треш треба розгрібати системно. Треба починати копати, чому малий собі дозволяє такі прояви гніву. Де надивився, чому так агресує, прибирати/лімітувати гаджети, коротше, знаходити корінь і повертати дитину в русло. Це не йому завдання на наступний рік, а вам, бо йому 10.
Розумію, що він не заслужив, але і ваша доля провини в тому є - десь упустили.
Пожмаковна• 05 декабря 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Ви б краще собі лозину поклали, замість подарунка на чергове свято
Ви не думале про те, що причиною поганої поведінки є проблеми в вихованні? Тобто ви впершу чергу винні, що все так складається?
Я не знаю вашої ситуації. Але , наприклад, дитина може себе погано поаодити тільки , щоб привернути увагу батьків, які особливо не звертають на неї уваги, коли вона добре поводиться. Причин є багато. Але погана поведінка формується точно не відщасливого життя. І лозина замість подарунка зробить тільки гірше
Дві дитини в родині. Одна не виходить за межі, інша виходить. Обох виховують однаково.
Коли йому треба, він цілком чемненький, всі бабусі в захваті - вітається, пропонує пакет донести. Золота дитина... А в школі егегей.
Рассказница• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Не блин нафиг подарки...
Пожмаковна• 05 декабря 2024
Ответ дляМЧСница
Ото ви думаєте всі такі чемні, тільки ваш погано поводиться) у дітей і так багато стресу, не позбавляйте їх позитивних емоцій. Миколай добрий і все прощає, а ви покарайте інакше- позбавте гаджетів на тиждень.
Цього вже давно немає. Купила смарт-годинник.
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляПожмаковна
Тобто зручний, золота і зручна дитина, для всіх. Чи зручна вона самій собі? І якою вона буде, коли виросте? Зручна для чоловіка - любителя битись? Зручна для начальника, який за копійки буде змушувати робити всю брудну роботу?
Чи стерпить все це друга , ’незручна’ дитина? Чи буде пручатись? Задумайтесь
Пиу!Пиу!• 05 декабря 2024
Ответ дляИщу-брожу
Класна ідея.
Ось так видно, що з любов´ю, тож швидше за все, діти і сприйняли це позитивно, і навіть зауваження хоча б деякі врахували. Я не помиляюся? ))
Що сприйняли позитивно - абсолютно точно. Як сказали: спочатку шалено розчарувалися, бо дійсно подумали, що отримали лише лозинки. Але потім побачили записки і понеслося! Весело було)))
Щодо врахували... Ну це ж не панацея була. Але ще один спосіб з мого боку нагадати про речі, виправлення яких я б хотіла. Ну і що вже дійсно дістали своєю поведінкою.
Пожмаковна• 05 декабря 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Скільки років? Мій теж послав вчительку. Промугикав в її адрес дуже некультурне речення, а «друзі» донесли. Не розумію, яка муха його вкусила: добрий хлопчик, вчиться гарно, жодного поганого слова від нього ніколи не чула і тут на тобі, вчителька теж в шоці, хотіла писати доповідну, але потім зжалилася. Походу більше наді мною, бо реально я розгубилася.
О, це ви зараз про мого. Тільки не до вчительки.
Молчунья• 05 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
А ви думаєте що подарунком він це зрозуміє?
Дуже сумніваюсь .
Як думаєте , які емоції він отримає ? 8 років хлопцю - це явно буде злість , ненависть та роздратування , можливо навіть відчуття непотрібності і несправедливості .
Дуже сумніваюсь .
І бажання робити ще більше капостей. Я з вами згодна.
Мюллерная• 05 декабря 2024
Колись клала під подушку лозину і подарунок, лозину було зразу видно і син її зразу замітка , пам’ятаю що дуже засмутився, а коли знайшов подарунок попустило.
Пожмаковна• 05 декабря 2024
Ответ дляМЧСница
До чого тут село? Це теж стеркотип з совка) А так да, згодна
До чого тут совок, якщо Миколай слухняним дітям дає солодощі, а неслухам - різочку під подушку.
Эскиз бесконечности• 05 декабря 2024
Дівчата киньте силкою де купити ці какашки сніговика чи Миколая. Донька підліток, поведінка дуже страшна. Каже « Нічого не треба мені від Миколая, хай не приходить». Та ні прийде ….
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляПожмаковна
Прочитайте пост 130
Пи Пи Пилюля• 05 декабря 2024
Ответ дляСама купляю квіти
А мій син тоді тільки в першому класі взнав, що на Миколая всім дарують цукерки.
І в нього таке розчарування було, що в нього нічого немає!
Чому розчарування? - бо він був відмінником і дуже такий правильний в поведінці «треба слухатись вчительку, треба гарно вчитися» - такий ото малий заучка.
І тут вони цілий урок присвячують Миколаю, традиціям. Кожен встає і розказує що під подушкою і мій починає плакати, бо в нього нічого.
І не зрозуміло чому!
Вже 10 років минуло, а мені за це досі соромно.
Хоча особисто мені цукерки під подушку поклали один раз, років в 10. Я не зрозуміла приколу! Що за Миколай? - і навіщо мені то насипали. (Привіт СРСР)
От під ялинкою, то був справжній подарунок. З такими установками я і виросла)))
І не зрозуміло чому!
Ми всі переважно з такими установками росли. Принаймні ті, кому зараз 40+
Пожмаковна• 05 декабря 2024
Ответ дляДама_с_караваем
А вы не знали, что учителя не совсем в адеквате? У них проф деформация, и принимать все за чистую монету это угробить отношения с ребенком и его личность. Мою отличницу так задолбала одна училка, она ей весь дневник красным расписала, я уже вобще забила, и дочь не ругала, та просто держала их в духоте на продленке, в прекрасную погоду, дети и бесились. А она просто онлайн уроки частные вела, ее потом из школы уволили
Думайте про своего ребенка, и всегда будьте на его стороне. Может ему активности не хватает
И ещё, никогда не угрожала дочке праздниками, подарками, поездками. Это должно звучать как поощрения, типа будешь хорошо учиться получишь, поедем , а не наоборот, вот не сделаешь чего-то и не поедем, это очень стрессово. Праздники тем более, это просто праздники
У нас дуже чудова вчителька. Вона ще норм так терпить і звертається до батьків, коли вже зовсім кепсько.
Ищу-брожу• 05 декабря 2024
Ответ дляПожмаковна
Таке дуже часто трапляється, якщо одна дитина за своїм характером та інтересами співпала з очікуваннями батьків, а інша - ні.
Наприклад, одна дитина може бути тихеньким інтровертом, а друга - холериком.
Але це не означає, що друга дитина погана!
Це означає, що батьки підходять до виховання дітей дуже тупо, взагалі не враховуючи їх індивідуальні особливості.
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Сказала ж - нічого не треба. Але ви все одне лізете зі своїм гівном до людини
Ищу-брожу• 05 декабря 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Ой, я там зі смайликом промахнулася в тому пості.
Мав бути отакий:
Нехай щастить• 05 декабря 2024
8-9 років, і ви вже теми про дітей клепаєте? А далі що буде? Це ж поки лише ви, і тільки ви впливаєте на ваших дітей, не вулиця, не тренера, не інтернет. Як таке у вас сталося? За що лозину дитині? Тоді вже й себе обмежте у подарунках, не справилися ви з вихованням
Ищу-брожу• 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Так це ж і є ключовий прокол всіх виховань з невдалими результатами. )))
От батькам треба, і все, і пропихують будь-що своє бачення дітям.
І поки діти малі, то терплять, слухаються, а по мірі підростання вже терплячка закінчується, а так як хорошого прикладу (як поважати інших людей) вони перед очима не мають, то й починається ’погана’ поведінка.
Ай-ай-ай, неслух, давайте покладемо йому різку.
Краля-Галя• 05 декабря 2024
Ответ дляА я з косою
Я якось поклала і подарунок і лозинку. Але ж то з молодості та глупості, бо діти це наша копія і краще себе виховати
Такой бред.
Дети как минимум несут гены 11 поколений своих предков по маме и по папе тоже, род которого к твоему вообще отношения не имеет.
Подобные комментарии просто должны вызвать чувство вины у матери, что она какая-то не такая, а на практике куча неуправляемых детей у абсолютно благополучных родителей.
Пожмаковна• 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
У мене старша дитина не зручна. Зараз ще й підліток, упертий як віслюк. І з нею всяке бувало і буває, але воно не виходить за межі того, що творять діти загалом.
Побилися, щось зламали, бардак розвели - то все я вважаю в межах норми, хоч і сварюсь за це.
А молодший - то треш.
Міс Всесвіт• 05 декабря 2024
Ой думаю це не гарна ідея, в вісім років треба більше розмовляти та інші методи шукати ніж лозина . Це ж психіку лопати буде
Потужна махіна
• 05 декабря 2024
Ответ дляИщу-брожу
Тільки не кажіть, що ви молодшого постійно порівнюєте зі старшою дитиною, та ще й відверто при дітях.
Ні, не порівнюємо. Старша донька допомагає нам , пояснює також йому, розмовляє з ним
Потужна махіна
• 05 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Вам не до психолога гроші носити треба, а самим стати дисциплінованими треба.
Порадьте, в чому саме дисциплінованими?
Потужна махіна
• 05 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Це означає, що ви можете його штовхати і бити, а він вас ні? )
Ми не штовхаємо і не бʼємо