Потужна махіна• 05 декабря 2024
Лозина під подушку без подарунка на Миколая…Хто так робив?
Хочу так зробити. Сину 8 років, сил вже немає від його «гарної поведінки» . Хочу покласти лозину без подарунка, але так шкода, в школі всі будуть розповідати кому і що Миколай приніс, а моєму лозину…Подарунок вже куплений, залишилось все ж таки набратися сміливості на лозину
Потужна махіна
• 05 декабря 2024
Ответ дляЧемна панночка
У вас проблеми глибші, і лозина її не вирішить.
Можете мстиво покласти, звісно, бо педагогічного сенсу від лозини не буде.
Я б подарунок поклала, але оцей треш треба розгрібати системно. Треба починати копати, чому малий собі дозволяє такі прояви гніву. Де надивився, чому так агресує, прибирати/лімітувати гаджети, коротше, знаходити корінь і повертати дитину в русло. Це не йому завдання на наступний рік, а вам, бо йому 10.
Розумію, що він не заслужив, але і ваша доля провини в тому є - десь упустили.
Я згодна з Вами, шукаємо причину вже другий рік. Дитині 8
Наполеон Бонапарт• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Любов і розуміння є. Чому дресура? У кожного є обовʼязки, робити щовечора уроки- це обовʼязок сина. Тобто заобіймати його, зацілувати і нехай не робить уроки?
кто для чего рожден.. может он у вас будущий певец, там ваша физика и химия никому не нужна...
Я_и_моя_собака• 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
1. Я бы спитала, скільки часу йому ще потрібно, щоб закінчити перегляд тв. Домовились про конкретний відрізок часу. Не наказ - терміново все кидай, бо я так хочу.
Це дозволяє дитині приймати самостійні рішення . Відчуття, що його бажання важливі, а не тільки ваші. Тому що уроки - це ваші бажання, а не його. Вони йму нафік не здалися, впі уроки
щас щас, буквально 5 минут...
через 5 минут та же песня и вой
Я_и_моя_собака• 05 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
она большинству не нужна, если честно
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
В нього не виривали, телефон лежав і тато сказав, що забирає його
До чого тоді телефон? Ви подарували річ, а потім забрали? Це тупість. Яке відношення ситуація мала до телефону? Чому ви так не поважайте дитину?
Я_и_моя_собака• 05 декабря 2024
Ответ длямаска Ілона
Вам не стыдно так делать? Ужас просто
а ему не стыдно изо дня в день мотать нервы...
думаю нет
Мию вікна у мороз• 05 декабря 2024
автор , я вас просто розумію і обіймаю .тримайтеся❤️ мій так мозок клює ,що втопитися хочеться .11 скоро .Кіндер якийсь куплю .все ж таки син ,і має і хороше щось ...ну не можу я лозину ,хоч і бісить
Наполеон Бонапарт• 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
ввели санкции, я б тоже так сделала минимум на месяц))))
маска Ілона• 05 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
думаю нет
Как воспитали,так и мотает нервы. Лично у меня б после такого подарка вообще пропала мотивация что-либо делать
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Як саме мотивувати?
Вы знаєте, що таке мотивація. Вы на роботу ходите? За труд щось отримаєте матеріальне/нематеріальне?
А дитина що отримує , коли робить ці потрібні вам, але не потрібні йому уроки?
Наполеон Бонапарт• 05 декабря 2024
Ответ длямаска Ілона
есть по жизни шило в ...опе...
Я_и_моя_собака• 05 декабря 2024
у всех нас разные дети
прям идеальных наверное нет ни у кого
но есть такие оторви голова.. что не дай бог никому
прям идеальных наверное нет ни у кого
Наполеон Бонапарт• 05 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
у всех нас разные дети
прям идеальных наверное нет ни у кого
тюлей надо давать.. лишать коммуникации, запрет на тв, гаджеты..
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
щас щас, буквально 5 минут...
через 5 минут та же песня и вой
Нет. Прочитайте ещё раз. Конкретній отрезрк времени. 10 минут - и тв выключается и это не принуждение, потому что это было оговорено и согласовано двумя сторонами
Я_и_моя_собака• 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
это работает с условно хорошими и послушными детьми
да мамочка, 5 минут значит 5 минут - мне таких в роддоме не выдавали
( и это оговорено только одной стороной - вторая на это не подписывалась)
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
И что вы этим добьётесь? больше агрессии и ненависти? Очень мудро. Автор уже многого добилась, отца дебилом называть - отличный пример подобного воспитания
Потужна махіна
• 05 декабря 2024
Ответ дляПросто болталка
Накинулись на автора. Ви уже вирішить, чи син автора це окрема особистість за своїм характером, чи копія поведінки батьків. Знаю нормальні сім´ї де діти ведуть себе неадекватно і неадекватні сім´ї де ростуть золоті діти. Виховання це добре, але уже від народження у людини закладений характер і його можна коригувати, але не можливо змінити якщо повністю не зламати.
Дякую
Потужна махіна
• 05 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Автор, есть ощущение, что у вас очень завышенные ожидания по отношению к 8 летнему ребенку. Что он такого мог натворить? Мои уже взрослые, 17 и 14, с полностью закрытыми нуждами по технике, шмоткам, карманным деньгам итд, но ждут этого Николая. Старшая уже в другом городе учится, но попросила, чтоб я ей подарки новой почтой отправила) Для них это важно как проявление нашей любви. Вашу різочку ребенок запомнит на всю жизнь, но на его поведение это никак не повлияет. Не портите сыну праздник
Вище писала
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Правильно. А потом эта израненная психика идёт в школу и даёт тюлей одноклассникам, забирает вещи, издевается - так, как научили родители.
Потужна махіна
• 05 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Автор, как происходит процесс учения уроков? Сам делает или вы с ним?
Ми з ним, потроху намагаємося переводити на самостійне опрацювання, але тільки починаємо…
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Нет, вы не правы. Что такое ’хороший´ и ’послушный’ ребёнок в вашем понимании? Удобный вам? Про удобство, пост 130
Личко Невеличке• 05 декабря 2024
Ответ дляРассказница
Мій не займається, він тільки каже що я вам щось казав а ви не слухали, злився..
каже щоб його не чіпали він відпочивати буде, десь с 20.00. Заважає мені займатися уроками
А навіть знаю де він так втомився, що сил немає з дитиною час провести. З ким конкретно сказати не можу, але вид діяльності, від якої втома і небажання проводити час із сімʼєю назвати можу
Нехай щастить• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Таки проблеми не лише в дитині. Беріть тата й ідіть удвох до психолога, розповідайте всю правду, виправляйте помилки, лише тоді буде порозуміння.
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Как это? Подписалась. Спросите, и он даст ответ. Попробуйте диалог, а не принуждение
Наполеон Бонапарт• 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
значит что-то где-то родители сильно обидели дитя и у него к ним такое проявление агрессии, такое наказание родителей...
Потужна махіна
• 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Питали , робили так, підходить назначений час ( не хочу, ну ще, не піду…)
Потужна махіна
• 05 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Та я згодна, але ж взагалі ми не можемо не робити, справа навіть не в уроках, а не у виконання 99% прохань і агресія
Я_и_моя_собака• 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
я не буду спрашивать сколько у вас детей и что самое страшное они творили в возрасте 8 лет
ведь у вас их может быть хоть 5 - но дети как дети
у кого то может быть 1 - что не дай бог никому
во всем виноваты родители по умолчанию - не согласна априори
Кубик Рубика• 05 декабря 2024
Я надіюсь, що автор троль. Але вона не одна, є підтримка таких же немудрих мам. Всі діти нечемні, і навіть найчемніші теж не ідеальні. До такого додуматись! Цього вам дитина не простить ніколи, от виросте, обдумає ваш вчинок і зрозуміє, що ви її не любили. Які ж злочини може робити дитина, щоб в неї забрати дитинство, віру в казку і чудо? Мамашо! Не тупіть. Категоричність ні до чого доброго не доводить. Але все таки надіюсь, що це троль.