Смайликівна• 05 декабря 2024

Де ви купували вишиванку ручної роботи і за скільки?

Похваліться своїми, бо бачу продають машинну видаючи за ручну вишивку. Або вставку пошиту на полотні і пишуть що ручна робота.
Svitlo_O• 05 декабря 2024
ярмарок в музеї Гончара
КонхфЭдкаТузик• 05 декабря 2024
Я не розрізняю це ручна чи нашита?
автор Смайликівна • 05 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я не розрізняю це ручна чи нашита?
Гляньте на зворотню сторону-виглядає як машинна
Невгамовна шахиня• 05 декабря 2024
Я сама собі вишила бо грошей шкода було, стільки часу на неї витратила що навіть не знаю чи зекономила
КонхфЭдкаТузик• 05 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Цена зворотню показала не лицьову
КонхфЭдкаТузик• 05 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Похизуйтесь будь ласка
Тоска в носках• 05 декабря 2024
В Трускавці летом за 2500 красная с черным. Из Коломыи. И это была ещё маленькая цена, так сказать по старым ценам
Невгамовна шахиня• 05 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Похизуйтесь будь ласка
В мене не аутентична
Svitlo_• 05 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я не розрізняю це ручна чи нашита?
Скоріш за все машинна, або ручна не високої якості.
КонхфЭдкаТузик• 05 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
А вартість була як ручна
Мені не принципово, хотіла зрозуміти
Svitlo_• 05 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Цена зворотню показала не лицьову
Скоріш за все машинна. Бо вишито виглядає як товста нитка, а там де перехід по візерунку - дуже тоненька.
автор Смайликівна • 05 декабря 2024
Ответ дляТоска в носках
Звідки знаєте, що з Коломиї? Це вам так продавець сказала?
Борисфенка• 05 декабря 2024
Сама собі вишиваю.
Ціна ручної вишитої сорочки стартує від 3000 гривень, зазвичай 6-8000 гривень.
Навіщо вам ручна вишивка, якщо ви її не відрізняєте від машинної?
Машинна вишивка коштує одну-дві тисячі, і виглядають непогано.
Невгамовна шахиня• 05 декабря 2024
Я зрозуміла одне ну не може вишиванка коштувати 2-3 тисячі, мало того що її треба пошити а вишити то взагалі треш, я розумію що майстрині з ранку до смерканку те роблять, але це так довго моя просто безцінна після того скільки часу і сили я в неї вклала
Svitlo_• 05 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Сама собі вишиваю.
Теж не розумію. Мені ручна вишивка цінна лиш як пам´ять. Хоч я вмію гарно вишивати.
Svitlo_• 05 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
А ще якщо вишивати, так щоб виворітна сторона була як лицьова, то взагалі. Бо на ринках я бачу ручну - лиш великими хрестиками і виворітна сторона аби як.
Невгамовна шахиня• 05 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Так і цінність в тому що зворотня така ж як лице, дійсно є безліч машинних виробів гарних і досить цікавих. Купляти ручну вишивку немає сенсу бо це занадто дорого. Я купила льняну тонесеньку сорочку от вишиваю щось цікаве сучасне може до весни закінчу
Сегодня я не я• 05 декабря 2024
Вишила сама рідним. Ще є кілька задумок. А шикарні в Решетилівці, тільки ціна від 18 тис, тому сама вишию)
дама_из_декрета• 05 декабря 2024
я у Івано-Франківську три сорочки купила, дуже гарні, виточені...)))
Тектологиня 80lv• 05 декабря 2024
машинна мені більше подобається.ідеально.
Nature is a miracle• 05 декабря 2024
Колега вишиває бісером вишиванки на замовлення. Можу спитати, але точно не дешево.
Тоска в носках• 05 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Так.
автор Смайликівна • 05 декабря 2024
Ответ дляТоска в носках
Так.
Як розуміло, дякую
Відкушу все що стирчить• 05 декабря 2024
Автор, я сама багато років вишиваю, здебільшого картини, але вишила також кілька вишиванок.
Так от по деяких своїх вишиванках я б сама не відрізнила ручну від машинної, бо спочатку вишиваю на полотні, а вже потім перу - тканина дає усадку і хрестики дуууже мініатюрні.
Ручна не може коштувати дешево.
Я ще з весни вишиваю для тата вставки до чоловічої сорочки (так дешевше, бо якісна тканина дорога), тобто на вишивку піде рік. Вишиваю щовечора, тільки влітку була перерва у вишивці.
На нитки для 2ох сорочок я нещодавно 1300 витратила, якщо додати ціну тканини, свою роботу і витрати на покрій/пошиття, то сорочка вийде золота.
Svitlo_• 05 декабря 2024
Ответ дляNature is a miracle
А бісером мені особисто взагалі не подобається. Важкі вони.
автор Смайликівна • 05 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ручна не може коштувати дешево.
Мене цікавлять ще сорочки з мережками, то ручна додаткова робота до вишивки, знаю роблять готові вставки, але ручна робота набагато краща, наприклад така
Мульйонерша• 06 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Цена зворотню показала не лицьову
Я думаю це ручна вишивка. Нитки заховані під хрестики, хіба так роблять в машинній вишивці?
Борщичок• 08 декабря 2024
Мені кілька місяців вишивали білими по білому Решетилівську, музейної якості - 20К.
Чаклунка-ведунка• 08 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
А в кого брали?
Борщичок• 08 декабря 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А в кого брали?
Прямо в Решетилівці, там міні музей їхньої вишиванки і працюють майстрині, частина лишається в музеї, частково для міжнародних виставок, також там замовляють для офіційних подарунків - наприклад «моя» майстриня вищивала для королеви Єлизавети й Залужного, кандидат наук з мистецтвознавства. Вартість залежить від кількості шиття, можна і втричі дорожче «нашити», звісно 🙈