Сметчица• Изменено 05 декабря 2024
Чи вважаєте це обманом?
Добрий вечір.
Шукала через Гугл пошук магнітні літери для дошки.
Гугл закинув на оголошення на шафу, де в оголошені вказано , що є букви і цифри і потрібно уточнювати наявність.
Я написала повідомлення, що хочу купити 2 упаковки укр літер і 2 упаковки цифр. Продавець відповів, що є лише букви.Я сказала що підходить і зробила замовлення.
Сьогодні отримала літери РОСІЙСЬКОГО алфавіту, написала продавцю і вона мене звинуватила, що на фото в оголошені фото рус букви і що я винна так як бачила що замовляю.
Хоча я ж не дура і розумію, що зараз рос букви нікому в Україні не потрібні і продавець ’впарила’ залежаний товар.
Як на Вашу думку хто винний в даній ситуації?
Дякую за відгуки.
Результат:
вже голосів:
38 (48.72%)
Я винна
33 (42.31%)
Продавець винний
7 (8.97%)
Інше
Самоучка• 05 декабря 2024
Ответ дляСметчица
Вот так написала
Ну правильно, вона ж написала - є лише БУКВИ. Не літери) І не збрехала ж навіть
АнтиТроль• 05 декабря 2024
Ответ дляСамоучка
Нічого, що в українській мові це слова синоніми
Жена аллигатора• 05 декабря 2024
Ключевой фразой во всей этой писанине была «…зараз рос букви нікому в Україні не потрібні …».
Самоучка• 05 декабря 2024
Ответ дляАнтиТроль
І що? Це якось відміняє той факт що букви то російський переклад літер?
Вона так і скаже: я одразу написала - в мене лише БУКВЬІ
АнтиТроль• 05 декабря 2024
Ответ дляСамоучка
ви розумієте прочитаний текст? В українській мові це теж ’букви’. Як це ’ і що’? Чи ви по літералю вчились, а не по букварю? І до речі, з чого це ви прицепили російське ’ы’, якщо на скріні чітко українське ’и’. Бо це підходить під вашу теорію?
Мона_Лиса• 05 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
Ви винуваті!!! Треба було уточняти:
- а це точно труси, а не сапожки?
- а це точно труси, а не друшляк?
- а це точно труси, а не кінь пржевальського?
- а це точно труси, а не сапожки?
- а це точно труси, а не друшляк?
Треба ще уточнити чи продавець розуміє що таке труси. Чи вона точно впевнена, що знає, що таке труси. Скинути колаж фоток з номерами і попросити вказати на якій картинці труси. Ну і ще скинути посилання на вікіпедію і фото як приклад.
Бо я не знаю, що ще вигадати, бо навіть тут є ті, хто захищає продавця, при очевидному обмані.
Самоучка• 05 декабря 2024
Ответ дляАнтиТроль
Удалено администрацией...
Пиши-пропало• 05 декабря 2024
Ответ дляСметчица
Вот так написала
она точно не права! пусть как-то решает вопрос, свинство какое-то
Самоучка• 05 декабря 2024
Ответ дляАнтиТроль
Удалено администрацией...
Ті не істеріть ви вже, йдіть нерви полікуйте, дивись і життя стане кращим, на людей перестанете кидатися)
АнтиТроль• 05 декабря 2024
Ответ дляСамоучка
Мені не треба лікувати нерви, це ви на рівному місці перша (!) почали ображати і хамити. Чи це ви перед дзеркалом стоїте і собі все говорите?
Якщо забули: перечитайте все спочатку, якою істерикою з хамством почали відповідати ви на невинне зауваження.
Самоучка• 05 декабря 2024
Ответ дляАнтиТроль
Удалено администрацией...
Меломанка Маланка• 06 декабря 2024
Якщо в мене в оголошенні синій светр, а покупець пише що хоче купити зелений светр, то я пишу що зеленого нема. Якщо ви дійсно уточнили що укр літери то винен продавець, а якщо без уточнень то винні ви.