Звездолётчица• 06 декабря 2024

Патчи от отеков под глаза

Какие вы знаете действенные?
Міряю від одиниці• 06 декабря 2024
Сколько не пробовала не работают эти патчи немного увлажняют кожу но это может делать и крем , у меня работает только пересмотр питания и тренировки утром . Но если у вас грыжи то тем более не поможет их только удалять .
ТигрЛьвович• 06 декабря 2024
картопля або огірки - найкращі!!!
Лінива, не каюсь• 06 декабря 2024
Мені допомагають від вранішньої припухлості і заспанності (гриж у мене нема) патчі Біоаква з османтусом https://prostor.ua/ua/product/bioaqua-patchi-pod-g...

Я тримаю їх у холодильнику, складаю вдвоє і тримаю поки вони не висихають і самі не починають відпадати - 20-30 хв. Все розгладжує, припухлість меншає і навіть круги під очима світлішають. Сама була здивована, бо скептично відносилась і вони недорогі.
вре_Динка• 06 декабря 2024
не розумію як патчі можуть прибрати набряки. набряки ж не йдуть локально
це як схуднути лише в правій руці)
Чучело-Мяучело• 06 декабря 2024
Любые после холодильника, или ищите а кофеином в составе
автор Звездолётчица • 06 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
В мене вони дуже рідко, наприклад після алкоголю ввечері або якщо були страви з майонезом, щоб більш свіжо виглядати