ЯсноВидящая• 06 декабря 2024

Полімолочка, хто в курсі?

Вікт35+, є впадини під очима
Зробила 2 процедури полінуелеотидів(на курс 3), покращення дуже незначні, дороблювати курс не хочу.

Бачу єдине рішення вирішення проблеми -це полімолочка, проте в косметолога, якого відвідує -корейського виробництва.
Підкажіть, хто в темі, яких виробників якісні засоби?
може щось бути американське, європейське?
НаБалКоніХодять• 06 декабря 2024
Ліпофіллінг - це вирішення, якщо реально западини
Мамина корзиночка• 06 декабря 2024
А какой эффект полинуклеотидов вы ожидали от впадин под глазами? Они не для этого, они работают на качество кожи. Впадины можно лишь заполнить, для этого мягкий филлер или липофиллинг.
ВыФсеВрете• 06 декабря 2024
Роблю полімолочку, вона вам нічого не заповнить
Простоваля• 06 декабря 2024
Алгенесс возможно.
Полимолочка знаю только эстефил и Гана в, это Корея .
Простоваля• 06 декабря 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Куда делаете?
Щепотка_совести• 06 декабря 2024
носослезную борозду нужно заполнять - стоит год - два потом снова
ВыФсеВрете• 06 декабря 2024
Ответ дляПростоваля
Куда делаете?
Так вона робиться в середню і нижню частину. Ще шию роблю
Простоваля• 06 декабря 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Я видела под глаза тоже делают . Вам нравится?
ВыФсеВрете• 06 декабря 2024
Ответ дляПростоваля
Воно ж робиться канюлею, тому і під очі, але ніякі пустоти вона не заповнює, вона створює колаген для утримання каркасу.
В мене мішки під очима, нічого навіть не набрякає.
Нічого прям вау і видимого явного ефекту нема. Візуально по шкірі нічого. Підтягується через якийсь час трохи овал, але зовсім непомітно.
Простоваля• 06 декабря 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Спасибо большое !
gdsN• 25 декабря 2024
Ответ дляПростоваля
кажуть що не можна туди, бо ще не досліджено..
про зону під очима : ви не пробували простролан бланк б? -мені теж радили, він наче і еабряки не дає і трохи має впадинки і синеву прибрати
gdsN• 25 декабря 2024
Ответ дляВыФсеВрете
а як часто робите і яким препаратом? масаж після процедури тиждень робите і протизапальні пєте? бо чула що одні кажуть що обовязково, а інші - ні
Злюка-закусюка• 07 января 2025
Ответ дляВыФсеВрете
😂😂😂😂 как раз Полимолочка прекрасно восстанавливает обьемы
Что вы делаете неизвестно
Но ДжувиЛук например, специально под глаза полимолочка
ВыФсеВрете• 07 января 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Что вы делаете неизвестно
Заповнить, але не під очима
Злюка-закусюка• 07 января 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Заповнить, але не під очима
Под глазами. Именно
Злюка-закусюка• 07 января 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Заповнить, але не під очима
Эти, вроде вас, диванные эксперты, прям смешны своим незнанием и нежеланием ничего знать)
ВыФсеВрете• 07 января 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я колю з мішками великими , то вже б шаріком була.
Я на полімолочці 3 роки
Злюка-закусюка• 07 января 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Я на полімолочці 3 роки
При чем здесь вы ?
Есть проблема- есть решение. Все по показаниям.
Вам может завтра 150 лет стукнет, вам может и дышать уже вредно, никто на лично на вас не ориентируется.

Автор спросила есть ли Полимолочка и ставят ли под глаза, да, есть, да ставят да результат отличный. Все по показаниям.

А вы пишете ничего не заполняет, может вам не заполняет, может руки вашего мастера и знания не позволяют сделать хорошо и правильно. Ну такое, смешно вас читать