Сумка з негодою• 06 декабря 2024
подходит ли кассовая лента для мини принтера?
Можно ли для детского мини принтера использовать кассовую ленту?
Сумка з негодою
• 06 декабря 2024
может у кого-то есть ссылки где можно максимально дешево купить бумагу для термо принтера
БершкомангоЗар• 06 декабря 2024
нельзя никакую другую бумагу, кроме указанной производителем или аналогов. все эти игрушки очень хлипкие, и быстро ломаются
Сумка з негодою
• 06 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
На сайте написано: ’Друк на матовому папері, Друк на фотопапері, Друк на етикетках’
Твоя подружайка• 06 декабря 2024
Ответ дляСумка з негодою
Ви хоч модель покажіть.
Сумка з негодою
• 06 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Касова стрічка дуже токсична
подарок девочке на 12 лет. Я не думаю что она будет ее облизывать))
Кросівки оригінал• 06 декабря 2024
Ответ дляСумка з негодою
А там і не треба облизувати
касова стрічка може бути токсичною, оскільки більшість стрічок містять бісфенол А (BPA) або бісфенол S (BPS) — хімічні сполуки, які використовуються для створення термочутливого шару. Ці речовини можуть проникати через шкіру під час контакту, а також впливати на гормональну систему людини.
неДоЖиру• 06 декабря 2024
так на алиэкспрессе есть бумага к этим принтерам. они обычно с бумагой и продаются
Сумка з негодою
• 06 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
там такой разброс по цене. Не могу понять как найти по минимальной цене
Сумка з негодою
• 06 декабря 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Замовляла на ОЛХ недорого
Спасибо
Айпишница• 06 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
А там і не треба облизувати
Ви не в темі. Вже повно видів стрічки, що безпечна. Окрім того така яка з бесфенолом тепер має його в рази менше. Прогрес не стоїть на місці.