Капитошечка• 07 декабря 2024
Питання тим, хто фарбує волосся у чорний колір. Яку фарбу купуєте?
Тумба-юмба• 07 декабря 2024
FarmaVita Life Color Plus 1.0 + окислювач 6% тієї ж марки (я майже вся сива). Фарбуюсь сама, лише відросле коріння. Всю довжину приблизно раз на рік.
Капитошечка
• 07 декабря 2024
Ответ дляТумба-юмба
Я коли була брюнеткою,то щомісяця повністю все волосся фарбувала.Так не можна було,виявляється(
годовасик• 07 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
Почему нельзя? У меня Лореаль, крашу раз в месяц кончики, полностью раз в 2 месяца
Бабайко• 07 декабря 2024
Фарба...фарба...хімія...
Раніше все було простіше і дешевше. Наприклад, була хна і басма
Бабайко• 07 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
І що дає фарбування? Відверто. Якою народилась, така і є. Понти?
Мастер Класс• 07 декабря 2024
Ответ дляБабайко
Фарба...фарба...хімія...
От я зараз користуюся басмою, виправляю колір після невдалого фарбування, що наділило моє волосся огидним рудувато-бурим відтінком та раптовою алергією.
Дешевше - ну це так, фарбування у 48 грн обходится, куди ще дешевше. О, але щоб простіше? Наносити ту волокнисту жижку на волосся, потім обмотуватися пакетами та шапочками, але все одно тече на спину, тече по обличчю, ходити обтікати дві години, а потім змивати, витрачаючи цілий бойлер, а потім ще волосся вонюче таке декілька днів... Та це треш, чесно кажучі) Сам результат мені подобаєтся, як колір,так і стан волосся, але - якби не алергія, то я б отаким не мучилася, бо то якийсь кам´яний вік))
Света С Приветом• 07 декабря 2024
Syoss беру,більш меньш стійка.
Але швидко проростає сивина.
Вже це задовбало.
Наношу на 2 хв потім і по довжині.
Раз в міс,3 тиж..
Але швидко проростає сивина.
Вже це задовбало.
Наношу на 2 хв потім і по довжині.
Раз в міс,3 тиж..
Капитошечка
• 07 декабря 2024
Ответ дляБабайко
Фарба...фарба...хімія...
І зараз є
Капитошечка
• 07 декабря 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Syoss беру,більш меньш стійка.
Але швидко проростає сивина.
Вже це задовбало.
Наношу на 2 хв потім і по довжині.
Раз в міс,3 тиж..
Але швидко проростає сивина.
Вже це задовбало.
Наношу на 2 хв потім і по довжині.
Раз в міс,3 тиж..
Я жодного разу єю не пробувала фарбувати волосся.А який саме Сьйос купуєте? Вони різні.Там є тріщки більші коробки і трішки менші.