Дую на вітер• вчера в 10:32
Порадьте книжку для мами 60+, яка каже мені вже нічого не цікаво
Хочеться дати їй щось тепле й життєве. Що почитати в такому віці?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• вчера в 10:33
Если она не готова это взять, то ваши желания, только ваши желания.
жижифреймут• вчера в 10:39
В 60 ещё многие работают.
Ваша мама взрослый человек и сама должна найти себе занятие и общение, если оно ей надо.
У неё нет интернета?
А иначе вы превращаетесь в родителя для мамы. Ладно бы 80+ и дегенеративные процессы в мозге, тогда понятно.
У неё нет интернета?
Даха-сваха• вчера в 10:40
Подбросьте ей аудиокнигу Дьявольский союз. Пакт Гитлера – Сталина, 1939–1941 автор Роджер Мурхаус
ЖующаЯКонфету• вчера в 10:43
Зводіть маму до пстхіатра, нехай призначить антидепресанти, бо в неї скоріше за все депресія.
жижифреймут• вчера в 10:53
Ответ дляДаха-сваха
То есть женщина, которая не в состоянии выбрать себе занятие, осилит, по вашему, трудно-политическое чтение? Скорее, засыпать под неё будет.
Даха-сваха• вчера в 10:55
Ответ дляжижифреймут
А ві послушайте, ну просто начните. Если конечно вам 20-30 лет, то не стОит, книга будет интересна для старшего поколения
Вам телефонограмма• вчера в 10:57
Ответ дляДаха-сваха
Старшему поколению не всегда интересны книги с героями старшего поколения) Мне 60+
жижифреймут• вчера в 10:59
Ответ дляДаха-сваха
Мне до старшего далеко. Но военная тема прошлого столетия не интересна сейчас и вряд ли будет интересна потом
Швабристка• вчера в 11:01
Автор, не лякайте мене. Невже в 60 вже треба в бік цвинтаря дивитись? Як це нічого не цікаво? А чим вона по життю цікавилась? які хоббі мала?
Добра всем!• вчера в 11:03
Ой автор, це мама має визначитись що їй треба! Я своїй, що тільки не пропонувала (вишивання, читання...і т.д) їй цікова тільки моє особисте і потім тріпати язикомищо я зробила, скільки чого потратила...за це її сварю нічого нерозповідаю ( але це такий характер нічим не перепреш)))
Директор Пляжу• вчера в 11:19
Ответ дляДобра всем!
Норм. тема...Возраст((
Капитошечка• вчера в 12:05
Моїй було 65, коли прочитала Поттеріану, щоб було про що з онучкою побалакати)
А зазвичай бабусі люблять усякі детективчики, дайте їй Агату Крісті, про місс Марпл, наприклад, нехай досвід переймає))
Даха-сваха• вчера в 12:07
Ответ дляжижифреймут
Ну и ок!
Капитошечка• вчера в 12:17
Ответ дляШвабристка
Я вас заспокою)
Моїй 78, зранку фейсбук годинку, потім по месенжеру пару годин ля ля з подругами, потім годинку на онлайн вивчення знижок в супермаркетах, потім онлайн замовлення.
Потім вивчити асортимент всіх плодових розсадників країни, порівняти сорта, ціни, списатись з менеджерами, довести їх до істерики мільйоном питань та уточнень)
Щось замовити.
Почитати.
Позайматись з учнями (так, досі при розумі і займається репетиторством)
Піти погуляти.
Позайматись англійською, бо молодша онука американка і говорить лише англійською, а хочеться ж її розуміти.
Посваритись в чаті з головою осбб і організувати збори та перевибори...
Ну а з квітня по листопад дача, квіти, екзоти...
Так що все в ваших руках))
Щось замовити.
Почитати.
Піти погуляти.
Так що все в ваших руках))
Бабулька• вчера в 13:21
Ответ дляКапитошечка
Я вас заспокою)
Щось замовити.
Почитати.
Піти погуляти.
Так що все в ваших руках))
Щось замовити.
Почитати.
Піти погуляти.
Так що все в ваших руках))
Вашей маме и вам повезло. Моя год назад а уме 3-значные числа умножала. Сейчас, в 70 лет, даже простейшую книгу не читает. Дегенеративные изменения
Швабристка• вчера в 21:31
Ответ дляБабулька
А що трапилось? Якась хвороба?
Бабулька• вчера в 21:40
Ответ дляШвабристка
А що трапилось? Якась хвороба?
Дегегеративні зміни плюс пухлина, яка ніби доброякісна, але перешкоджає кисню насичувати мозок. Тому це все лотерея і можна вчити 20 мов, але гарантії нема. Тільки генетика і трохи влвсні зусилля. Дякувати Богу, якщо все більш менш і жити з тим, що є. З власного досвіду якщо дуже погіршується характер і депресію ніякі ліки не беруть то брати направлення на кт