ПрипоРошенная• 07 декабря 2024
Карьера мужа
Вам было бы обидно, если б муж делал блестящую карьеру, много трудился, семья была тылом, почти его не видели. А в 40 все кинул и стал с дома работать сам на себя и неудачно. У вас были такие истории?
Відкушу все що стирчить• 07 декабря 2024
Прикро, але не страшно. Причому йому може ще більше прикро.
Чи ви в боргах по самі вуха?
Ну не має в чоловіка підприємницької хватки.
А працювати ’на дядю’ йому набридло.
А якщо б все склалося і він був у виграші?
Так все-таки ’неудачно’ це як?
Справа йде повільно, але гроші приносить хоча і менші ніж ті які були підчас ’блискучої кар´єри’ і доводиться переглянути свої трати?
Чи справа зовсім не приносить доходу ще й борги ростуть?
Чи ви в боргах по самі вуха?
А працювати ’на дядю’ йому набридло.
Так все-таки ’неудачно’ це як?
Барабасиха• 07 декабря 2024
А хіба краще для родини,якби його мобілізували через організацію,в якій працював?
Янка-угомонись• 07 декабря 2024
Не знаю. Я все життя будувала кар´єру і нормально заробляла. Я б чоловіка підтримала. Мій взагалі не працював 2 роки, то головний фінансовий дохід був на мені. Ось 9 місяців як уже працює в міжнародній компанії і я доволі задоволена.
Те, що ваш чоловік трошки забивав на родину і займався своєю кар´єрою - це його вибір і пріоритети. Я б з таким жити не хотіла. В мене мама така. Її робота і кар´єра- найголовніше а світі. З такою людиною складно і це не компенсувати грошима. Її і не було особливо в моєму дитинстві/юності. Вона постійно навчалася і працювала. Супер теплих відносин у нас немає,бо її ніколи не було поряд. Або вона завжди була зла, строга і в своїй роботі. Її мало цікавили я та її чоловік
Кидаю курити• 07 декабря 2024
Життя - дуже непередбачувана штука, тому кар´єру потрібно робити обом партнерам, адже статися може що завгодно.
До прикладу, я завжди працювала, але чоловік завжди заробляв більше.
Після того, як його мобілізували, довелося узяти все на себе : і тил, і заробіток, адже на його 20 тис смішно навіть розраховувати
Винник• 07 декабря 2024
не выбирала тыловую роль, своей активно занималась
война и ковид показал-работать оба, всем спокойнее и нет стресса от потери работы
мужа бы поддержала бы
На_оба_рот• 07 декабря 2024
Повно таких історій.
Тому мій чоловік працює на дядю, і паралельно на себе. Звісно що якби тільки на себе, то можливо б якось воно пішло більш цікавіше в плані розвитку і грошей. Але я проти і він так само.
Два джерела прибутку, незалежних одне від одного, це супер.
Своего не предлагать• 07 декабря 2024
Мало даних, важко так сказати. Ми ж не знаємо які були причини