Я не чарівниця вам• 07 декабря 2024

Питання до розлучених жінок, у яких є діти від першого шлюбу?

Тато ваших дітей як часто відвідує їх?
Як ви думаєте,які можуть бути причини того,що колишній чоловік дуже хотів після розлучення частіше приїзжджати до дитини,а сам приїжджає раз на два місяці?
автор Я не чарівниця вам • 07 декабря 2024
У нього є дружина.Спільних дітей в них немає.І у неї взагалі немає дітей.
Можу брикнути• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
У мужчин нет такого инстинкта к детям, как у матерей. Мужик там, где его женщина любимая.
Ответ дляМожу брикнути
Бывает и наоборот.У меня знакомый сам растит своего сына,мать сына не живёт с ними.
Броніки для Моніки• 07 декабря 2024
Мой после развода не видел дочь с марта 22, хотя жил в соседней области.
КартаБезКомиссий• 07 декабря 2024
Ответ дляМожу брикнути
особисто знаю чоловіка, який ростить двох дочок сам. причому одна його і одна дружини
Червона рута• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Видимо не хотел и не любит в принципе детей и это нормально.
У вас как в браке было по залету или осознанно вдвоем планировали?
Червона рута• 07 декабря 2024
А то что типа хотел чаще приезжать, это видимо вы его склоняли к этому, вызывали чувство вины, вот он так и отмазывался словесно
мимАпроходила• 07 декабря 2024
Видится не часто, но не потому что не хочет, а потому что мы живём в другой стране с дочкой. Звонит 2-3 раза в неделю, пишет каждый день, деньги даёт ребенку. До переезда виделись с дочкой каждую неделю. Я второй раз замужем и у мужа тоже есть дети от первого брака, каждые вторые выходные они у нас с пятницы до понедельника. Также вместе в отпуск ездим и если что-то планирую с дочкой типа парка развлечений то и их зовём. Но они все очень дружны между собой
Винник• 07 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
У нас детей муж хотел больше меня и занимался ими,после развода не видит,живет в 10 минутах на ОТ
Вбигудях• 07 декабря 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
І я знаю такого чоловіка. Син жінки, дочка спільна.
КучМала• 07 декабря 2024
Тому що чоловікам не потрібні діти, вони їх не люблять, вони люблять тільки сам процес - секс, а діти - це якщо жінці треба, або якщо секс гарячий, то він самку оплодотрворить щоб не втекла, але ще ніякі діти не втримали чоловіка і маніпулювати ними або давити через них на жалість чоловіка думаю нереально. Чоловіки - це черстве створіння, яке любить тільки себе. Поки вони живуть з жінкою, то тіпа і на руки візьмуть , і все, але як тільки інша ноги розсунула йому і дала залізти під спідницю, то у вас уже не має чоловіка, а дитина - сирота лишилася.
Пописанная парта• 07 декабря 2024
Розлучилися у вересні 2022 (разом прожили 18 років). З того часу доньку бачив разів 3, живе за 200 км
Останні місяців 5 навіть не телефонує
Сімʼя інша в нього є не так давно, але дітей там нема і не буде, жінці його новій 50+
Мавка• 07 декабря 2024
Бачив дітей 1 раз після розлучення.
Причина - інфантилізм, нездатність нести відповідальність за власні вчинки. З мого боку перепон не було, навпаки.
Ответ дляКартаБезКомиссий
Уявляю,як він ненавидить жінок і вважає їх с.....ми
Ответ дляЧервона рута
Осознанно.
Ответ дляЧервона рута
Нет,я наоборот не разрешала видеться.
Ответ дляВинник
Вот так рожай от любящего детей)
Ответ дляМавка
Бачив дітей 1 раз після розлучення.
А я навпаки перешкоджала.А тепер йому це вже не дуже і треба.Він їздить до сина дуже рідко.