Майструю крила• 07 декабря 2024

Чи варто переплачувати за дорогу косметику?

Якщо весь час користувалась не дорогою. В основному замовляла Avon, в Єві купувала Maybelline NY, Bourjois. Але хочеться щось нове спробувати.
Сижу_и_плачу• 07 декабря 2024
Так
куркулиха• 07 декабря 2024
Якщо це не бʼє по карману, то так. Чому ні? Більш дорогою косметикою приємніше користуватися. )
У мене, навпаки. Раніше купувала в Брокарді, тепер вже і в Єві дорого.)
автор Майструю крила • 07 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Те що приємніше користуватись це зрозуміло) а на шкірі вона краще виглядає?
автор Майструю крила • 07 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Так, зараз все дорого. Я вчора зайшла в Єву купила шампунь, кондиціонер для волосся, спонжі і дезодорант, і 500 грн немає
Відповів всім• 07 декабря 2024
Сенс є якщо і далі зможете купляти її. Коли ви спробуєте щось із люксу, то різницю відчуєте, але не так сильно у порівнянні з переходом з люксу на масмаркет. Після люксу вам вже не захочеться купляти Ейвон, повірте
Великий сатирик• 07 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
А, Ви про декоративку? Ні, вона часто не виглядає краще . Просто, наприклад , дорогою підводкою легше намалювати стрілки, вона пізніше засохне, ітд.

За доглядову косметику варто переплачувати.
Замрійлива• 07 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
Я з дорогої туші перейшла на туш мейбелін. Ще мило доя брів і олівець ламель. От реально різниці не бачу. Варто купувати тональний, праймер, хайлайтер люкс.
Завжди мало• 07 декабря 2024
Для мене ні
Слобожаночка• 07 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
Так, завжди видно, спробуйте якусь помаду купити, люксову
БезПаспортаНеПродаю• 07 декабря 2024
Если для вас не проблема купить, то покупать. А если ради этого нужно экономить и отказывать в ином, то тогда абсолютно не стоит
Снегурочко• 07 декабря 2024
Так, варто
ШобВам_КакНам• 07 декабря 2024
Дівчата, може не по темі трохи, який антивіковий крем порадите? 45+, щоб підтяжка більш була.
Гуляю босоніж• 07 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
Если у вас здоровая кожа, конечно выглядит супер !
Я пользовалась масс маркетом, теперь только люкс.
автор Майструю крила • 07 декабря 2024
Ответ дляВеликий сатирик

Так, мене саме декоративна цікавила, та й якщо ж мова про доглядову зайшла, то теж цікаво послухати і за неї
Fashion4• 07 декабря 2024
Я вважаю що купляти доглядову дорогу косметику варто. А декоративна майже така як і не дорога
куркулиха• 07 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
Тональні засоби і пудри для мене однозначно краще виглядають.
Аноним_1859• 07 декабря 2024
Ответ дляВеликий сатирик

Совсем не всегда. Было несколько дорогих подводок, вели себя очень плохо.
А подводка от Эвелин, просто сказка. Ведёт себя отлично.
И рисуется классно и не сыпется не размазывается.
З вишневого садка• 07 декабря 2024
Не впечатлилась люксом
Стойкость неплохая разве что
Но здесь на вкус и цвет, попробуйте и решите сами
Румяна, хайлайтер, пудра, тени - начинала бы с этого, то, чего надолго хватает
Відповів всім• 07 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
Я користувалась різною тушшю - від білоруських до люксу і зупинилась на Ланком. Діор та ІСЛ, Сенсай теж гарні, але Ланком гіпноз для мене найкраща. І звісно її не порівняти з Мейбілін або Лореаль.
Замрійлива• 07 декабря 2024
Ответ дляВідповів всім
А навіщо ви мені це пишите?)) Я порівнювала теж, мені підходить ідеально
сама себе прекрасная• 07 декабря 2024
Ответ дляВідповів всім
Я теж користувалась/користуюсь Ланком та Діор, але на моїх віях Лореаль фіолетова виглядає абсолютно не гірше (якщо не краще). Тому, користуюсь за принципом - є можливість взяти Діор чи Ланком, беру їх, немає - Лореаль. Але лише тому, що тюбик Діору приємніше тримати в руках😂, бо чесно, різниці на моїх віях немає)
Дама_с_караваем• 07 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
щось краще, щось гірше. Це ж треба підібрати.
Я наприклад викинула повну банку тонального шанель, він мені геть не підійшов, а потім вже і строк вийшов.
А герлен і ланком подобаються, як і дешевий макс фактор.

Тому це завжди індивідуальна історія) Олівець для брів шанель мені подобається, але були і дешеві, нічим не гірші.