Бабо-лебідка• 07 декабря 2024
Про що ви розмовляєте з своїми чоловіками військовими?
Що не спитаю,або все добре,або працюю.
Розповідаю як справи вдома,як на роботі,але розумію що йому це не цікаво.
Він не на 0,але і не в тилу.
З психікою наче все добре.
От як повернути інтерес до себе?
Дітей в нас не має.
Я відчуваю,як віддаляється
Він не на 0,але і не в тилу.
З психікою наче все добре.
От як повернути інтерес до себе?
Дітей в нас не має.
Я відчуваю,як віддаляється
Кумася• 07 декабря 2024
Ви ж коли були поряд про щось говорили? Щось обговорювали? Свої плани, хобі, міркування, інтереси, вподобання і тд. Продовжуйте ці ж теми
Кумася• 07 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Та і мені було б не цікаво слухать одне і те ж.
Ала ж він сам взагалі нічого не розповідає.
І таке відчуття,що й повідомлення не читає.
Скинула ссилку на взуття йому, бо не має зимнього цивільного.,він написав не має грошей, я написала щт отримала зп.
А він пише:тс я думав ти собі хочеш.
Тобто він навіть не відкривав і не читав,що я написала що це йому
А він пише:тс я думав ти собі хочеш.
Спробуйте може іншого характеру фото йому скинути😉 Хоч в воює, але не перестав бути чоловіком від цього
Кумася• 07 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Так в мене немає нічого нового,робота-дім,дім-робота
Так може щось цікавіше собі придумайте з занять? Читайте щось, займіться навчанням, спортом, друзями? Тоді і Вам цікавіше буде жити, і поговорити буде про що
Бабо-лебідка
• 07 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Ну, це не показник. Добре, давайте з другого боку зайдемо. Як часто спілкуєтеся? Як довго? Про що розповідаєте?
Телефонує раз в тиждень,ввечері.
Можемо 5 хв,можемо годину.
Розмовляю я постійно.
Розказую про роботу, про дім(нічого хорошого і веселого)Про роботу може сказати як мене знецінюють і що я заслуговую на більше.
Робота тяжка.Можу розказати про його родичів,якщо вони мені звонили.
Ніяких планів,нічого таке не обговорюємо, відповідь не знаю,не на часі.
Він вважає що як тільки в нього є час зустрітись раз на 3 місяці,прибоизно,іноді рідше,я повинна все кинути і їхати,я так і роблю,але керіаництву це не подобається.
Кожного ранку пише доброго ранку
Можемо 5 хв,можемо годину.
Розмовляю я постійно.
Кожного ранку пише доброго ранку
Бабо-лебідка
• 07 декабря 2024
Ответ дляКумася
Хобі в мене вазони, я йому присилаю фотки(йому це не цікаво),він любить дивитись футбол,завжди питаю,що як зіграли і т д
Крихітка на всі• 07 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Телефонує раз в тиждень,ввечері.
Можемо 5 хв,можемо годину.
Розмовляю я постійно.
Кожного ранку пише доброго ранку
Можемо 5 хв,можемо годину.
Розмовляю я постійно.
Кожного ранку пише доброго ранку
Тобто ви дзвоните понити?
Бабо-лебідка
• 07 декабря 2024
Ответ дляКумася
Раніше скидала,як просив,
Останній рік ні.
Дякую за пораду,спробую
Останній рік ні.
Дякую за пораду,спробую
Бабо-лебідка
• 07 декабря 2024
Ответ дляКумася
Я б залюбки,але сил не має,важка робота,а вдома хвора мати і бабцся якій 95 років
Крижана бурулька• 07 декабря 2024
Автор что вам сказать…
Мягко сказать они странный народ …
Мой бывший военный, пошел еще в 2014 но был в Киеве в тцк, бухал как конь, за пьянки его выперли в ато, не доезжая до ато в другом городе под женился и нас сыном бросил с кучей долгов без жилья и помощи …
Прошло 7 лет… началась война как мы и жив ли сын пох…б вообще …
На днях решил написать …
Скинь сиськи 😂
Ему плохо…
2 года назад расписался с 3 женой ( я первая ) и видится с ней раз в полгода, сидит в окопах часто на 0, а жена сиськи не шлет, а ты помню хороша … ну что вам сказать ?
Никак сын, ни как ты…
Скинь сиськи, письки и может я приеду на это дело ?
Типа его могут на день отпустить и мы пошалим ?
Честно… я в ах..е 😂
Мягко сказать они странный народ …
На днях решил написать …
Скинь сиськи 😂
Ему плохо…
Никак сын, ни как ты…
Честно… я в ах..е 😂
Бабо-лебідка
• 07 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Тобто ви дзвоните понити?
Він звонить.Я коли звоню,він ніколи трубку не бере, то і я перестала.
Ні,я стараюсь розповідати новини,нвприклад на роботі діткам співробітників фокуси фокуси подарували, або шукала документ,а,він знайшовся в смітнику,або як прикрасили кабінети, чи з чого сміялись.
Він питає, чи набрали людей,я кажу ні, немає нікого,і починається, нефіг самій все робить,нехай чоловіеи тягають і т д,жахлива в тебе робота,і так далі.
Вже взагалі мовчу про роботу
Ищу Аленя• 07 декабря 2024
Мій теж не в тилу, але й не на нулі. Роботи багато, іноді і пізно ввечері робить ’домашку’, але щодня спілкуємось, розмовляємо, вранці завжди привітання.
Бабо-лебідка
• 07 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Автор что вам сказать…
Мягко сказать они странный народ …
На днях решил написать …
Скинь сиськи 😂
Ему плохо…
Никак сын, ни как ты…
Честно… я в ах..е 😂
Мягко сказать они странный народ …
На днях решил написать …
Скинь сиськи 😂
Ему плохо…
Никак сын, ни как ты…
Честно… я в ах..е 😂
Не обращайте внимание, это такой человек.
У них там реально мозг меняеться, но вашего можна отдаленно понять,видит ужасы,нужна разрядка
Бабо-лебідка
• 07 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
Це круто)
Нехай і надалі так буде.
Дама_с_караваем• 07 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Телефонує раз в тиждень,ввечері.
Можемо 5 хв,можемо годину.
Розмовляю я постійно.
Кожного ранку пише доброго ранку
Можемо 5 хв,можемо годину.
Розмовляю я постійно.
Кожного ранку пише доброго ранку
Значить Вам треба знаходити це і хороше, і веселе для себе - і собі простіше й краще буде жити, і йому не створюватиме настрою «безнадьоги». Ну і своє ставлення треба міняти: я навіть коли машину товчу, примудряюсь про це з гумором і легкістю розповідати, чоловік афігіває, но радіє, що я не сумна і не ридаю від «проблем» одна тут.
Две приятельницы, у которых мужья служат - то же самое. Мирная жизнь мужей не интересует. Они сами хоботятся, все бытовые вопросы тоже сами решают, банальное всякое типа купить дров на зиму. То, что раньше было мужским делом в семье - стало женским. При этом мужики не на нуле, штабные, хоть и в командировках
Дама_с_караваем• 07 декабря 2024
Ответ дляPrervana
А что такое: мужское дело? Я пока замуж не вышла, и ремонтом в новой квартире руководила, и с потекшей трубой и потолком соседа снизу решала, и покупки большие делала, что, после «замужа» резко вырастают лапки, которыми только посуду мыть? Сегодня вон, похоже тен в боЙлере сгорел - вызвала уже мастера, приедет починит. В чем проблема снять трубку и за 1,5 минуты заказать машину дров? Вот от чего без мужа рядом страдаю -так это без регулярного секса и посудомойку приходится самой загружать-разгружать и стирку вешать., меня это бесит, его - нет 🙈
Дама_с_караваем• 07 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Автор что вам сказать…
Мягко сказать они странный народ …
На днях решил написать …
Скинь сиськи 😂
Ему плохо…
Никак сын, ни как ты…
Честно… я в ах..е 😂
Мягко сказать они странный народ …
На днях решил написать …
Скинь сиськи 😂
Ему плохо…
Никак сын, ни как ты…
Честно… я в ах..е 😂
«Они» разные, как и все люди, кто-то козел, кто-то самый нежный муж. Кадровые похожи в том, что работа для них всегда на первом месте, это да. Но мне говорили, что для всех мужчин так, просто на жизнь семьи цивильных их работа так сильно не влияет
Бабо-лебідка
• 07 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Та я і не збиралась грузити його домашніми проблемами.
Але я як приїхала, була можливість, то трохи прозрела.
Думала він там бідненький і т д.
Але все найкраще,їжа,одяг.
Спілкування в нього куча, бо багато військових там, можливо із за цього зі мною не цікаво.
Каже що спілкується по роботі,але ж хто там знає.
Думала він там бідненький і т д.
Але все найкраще,їжа,одяг.
Крихітка на всі• 07 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Вже взагалі мовчу про роботу
Ну на роботі всяке буває і хороше і не дуже. Але в цілому ви ж з ним, ніби дружите проти вашої роботи? Тобто ви продовжуєте працювати там, де треба багато робити самій, понаднормово, втомлені, розповідаєте йому це все Крім того, ваша робота ще й дуже заважає кинути все і їхати до нього на зустріч по першому зову. В цілому ваша робота для нього це негатив. Тому краще цю тему і не піднімати. А взагалі варто змиритися, що нормального спілкування не варто чекати. Є купа незалежних від вас обох причин, які на це впливають. Йому ви казали, що саме вас не влаштовує, на пряму? Як він реагує?
Ответ дляБабо-лебідка
Думала він там бідненький і т д.
Але все найкраще,їжа,одяг.
Думала він там бідненький і т д.
Але все найкраще,їжа,одяг.
Да, домашняя вся эта суета уже не интересна. У меня дед был военный, папа рассказывал кое-что. Понимаю, что вот так оно и было раньше. На бабе дети и быт, а папа с орденами и гордость семьи
Трільчиха• 07 декабря 2024
В каком он городе? Может вам к нему поехать, думаю тогда все будет понятно
Ответ дляДама_с_караваем
Я тоже могу заказать и даже разложить машину дров. Но это в моей семье мужское дело. И в семьях вышеупомянутых людей тоже часть бытовых дел была мужской. И пока мужики были при обычных гражданских профессиях - они эти дела регулярно выполняли. Когда ушли служить - у них отпала всякая мотивация к этим бытовым делам.
Бабо-лебідка
• 07 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Так,казала, він сказав що не має нічого цікавого.
А про роботу він не може по телефону
Бабо-лебідка
• 07 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
Так він каже що не можна, в любу хвилину можуть подзвонити.
А типу на пів години не має смислу їзати.
Я їздила 2 місяці тому
Крихітка на всі• 07 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
А про роботу він не може по телефону
Бо у них справді немає нічого цікавого. Поїв, поспав, попрацював. Все те саме, однаково. Ну скидайте відео смішні один одному в соцмережах , мемчики, картинки, пару повідомлень, добрий ранок, день, вечір. Якусь статтю чи новину, яку можна обговорити. У вас різні інтереси, не треба себе мучити і питати його про футбол, який вам не цікавий. Так як і йому ваші вазони. Якщо вам в цілому не вистачає спілкування, є колеги, подруги, родичі, форуми. Займіть себе чимось. От ви сама собі цікава, про що з вами можна поговорити чоловікові? Крім того, умови далеко не романтичні. Тут важко оцінювати.
Трільчиха• 07 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Я їздила 2 місяці тому
Ну тогда спросить прям,у тебя кто-то есть? Чё голову друг другу морочить
Бабо-лебідка
• 07 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
Питала,каже що ні
Копирайторша• 07 декабря 2024
Що я вам скажу , автор, зараз ви на різних планетах , і чоловіки там дуже міняються . В них там своя каша , і різна , є і відпочинок і трєш. Але відпочинок вони використовують по різному , тобто ви самі розумієте . Неможливо таке, щоб йому не було цікаво спілкування з іншими жінками , там їх вистачає і вони поряд , тобто ви розумієте , той хто ближче з тим і каша . Робіть для себе висновки . Як вам комфортніше , так і живіть . Не треба приносити себе в жертву , чоловіки так не будуть робити , і при першій можливості зроблять краще собі.
Дюймовочка• 07 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Вже взагалі мовчу про роботу
Ой, автор, нет уже никаких отношений у вас. Какой звонок раз в неделю? С любимыми женщинами общение постоянно.