Пацака-задирака• 07 декабря 2024

Чи дружити сім´ями з такою парою

Подружка знайшла чоловіка на СЗ, який їй одразу сказав, что не одружиться з нею, бо має інші плани на життя ( він тимчасово працює в нашому місті, розлучений). Зустрічаються вони півроку на нейтральний території. Мене дивує така відверта неповага до неї, чи може себе накручую...Чи варто дружити парами, запрошувати до себе як пару, якщо він одразу такі рамки ставить...Тим більш у подруги є дитина, з якою він не хоче спілкування.
Результат:
вже голосів: 86
66 (76.74%) Дружити тільки з подругою
13 (15.12%) Нічого страшного, варто дружит
7 (8.14%) Свій варіант
автор Пацака-задирака • 07 декабря 2024
Ответ дляКопуша
Є варіант зустрітися разом в кафе, наприклад. Поспілкуватися. Може, він виявиться гарним співрозмовником. А якщо неприємно буде - то зможете видихнути, щоб і не бути в роздумах як зараз, продовжите спілкуватися з подругою тільки.
Дякую, гарний варіант, це буде коректна відвовідь на його ’кордони’, щоб не пускати його у свою домівку та завчасно розкривати свої кордони

Розбещена цяточка• 07 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
Согласна, но его откровенное неуважение к партнеру ( я так воспринимаю его заявление про ’женится’,) меня напрягает, тем более. если он свои теории начнет продвигать в общении с моим мужем..
А що всі хто спить разом рланують одруження?
Ц вас чоловік перший і єдиний?
автор Пацака-задирака • 07 декабря 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Ц вас чоловік перший і єдиний?
Ну мені колишні ніколи так не хамили в обличчя..вважаю це нахабством, казати таке без запита
Розбещена цяточка• 07 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
В том то и дело, что сказал, что влюблен в нее
Вона ж доросла жінка і фільтрувати може))
автор Пацака-задирака • 07 декабря 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
До чого тут це, питання у спілкуванні саме парою, бо її особисті зустрічі мене не стосуються
Розбещена цяточка• 07 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
Які кордони?)))
Розбещена цяточка• 07 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
А що станеться якщо ви поспілкуєтись з ними як з парою. Щоб знати треба спробувати. Запросіть просто, не чекайте свят щоб не псувати собі настрій якщо воно геть чмо
ПлюшкамиБалуюсь• 07 декабря 2024
Ответ для90x60x90
Він окреслив своє бачення цих стосунків та плани на життя , її справа -погоджуватися чи ні.
Очевидно що вам неприємно, то ж сенсу дружби парами не бачу.
вот и мне это импонирует в этом мужчине. Все четко, без вранья и недомолвок. Дальше дело выбора женщины.
Он ее не обманывает