МЕСТО_Встречи• 07 декабря 2024
Як ви вибираєте мандарини?
щоб були самчними, соковитими?
Просто болталка• 07 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
По 100 гривень мандарини, нехай їх вдавить
Кого має вдавити?
Белая и пушистая• 07 декабря 2024
Я люблю оті, що шкірка відстає від скибок, не знаю, як сорт називається, вони великого розміру, у нас такі завжди солодкі, не кислі.
Неробименінерви• 07 декабря 2024
М´якенькі вибираю, такі щоб шкірка не щільно прилягала, вони смачніші ніж тверді і кісточок в них менше
Леді Душка• 07 декабря 2024
Я их щупаю )). Самые класные, где отходит кожура, ммм.
Воздух немного между кожурой и плодом. Твердые - кислые.
Неправдиша• 07 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Беру в атб по 75, є різні сорти
Панна Кота• 07 декабря 2024
Муркот - у них шкурка не плотно прилегает к долькам. По размеру средние либо крупные с ярко-оранжевой шкуркой. Сладкие с приятной, лёгкой кислинкой