Статус Ква• Изменено 07 декабря 2024

Мені 43. Хочу дитину. Та мабуть я стара вже...

Привіт!
По правилам я знаю, що я маю бути готова до всього тут. Ви можете мене ображати, що я стара. Але хтось мене підтримає.
Що я маю?
Житло і роботу.
Або помирати самотньо.
Або народити дитину для себе.
Ви НІЧОГО не вирішуєте.
Просто цікаво послухати. Дякую.
AnnaOst• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Та вже пів-форуму знає, хто я, вчора тут мою біографію цитували, тому з анонімністю не склалося
Що за жінка?
Я мала на увазі тільки зовнішність) не будемо мусолити ту жінку. Тепер я знаю що вона не ви, а ви не вона)
Знову Я• 07 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ви ж розумієте, що дожити до онуків від дітей народжених до 30 шанс таки більший.
Так автор хоче дітей, а не онуків))))
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Розумію, я дожила, онуку 5 років. Але не всім так везе- спочатку самі нерано народжують, а потім ще й дітки чайлдфрі, народжувати не спішать. І що ти їм зробиш?
Луноходик_Ик• 07 декабря 2024
Ответ дляМамина квіточка
Помирати самотньою
+1000, зачем это малолетнему ребенку? Просто эгоизм
Пополняю_Карму• 07 декабря 2024
Ви самі себе назвали старою, а тепер ми маємо закидати вас компліментами, що ви молода і у вас все попереду?
Раздражевская• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Плюс-мінус однакові. Чомусь, коли бабусі в 40-45 няньчать онуків, то мамки ще й кричать, що малувато няньчать, треба з ранку до ночі.
Хто це зараз нянчить онуків? Нам ніхто не няньчив.
Раздражевская• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Покажу свою фотку в 43 роки, в 5 місяців вагітності, заміж виходити довелося.
Виглядала я тоді таки молодше.
Авторці для натхнення:
Не виглядали Ви молодше, на свої 43-45 років.
tarveldy• 07 декабря 2024
Діти , це щастя
Бавовна• 07 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Діти це довготривалий проект. Народити це саме простіше. Особисто я не готова була б в 43 мати малюка, тому що це потрібно бути в строю майже до 70 років.
Розумієте, у цьому є свої плюси 😉
Бавовна• 07 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Закончит ребенок школу,а вам 60....
Ця пластинка вже стара, заїжджена. Давайте іншу
Бавовна• 07 декабря 2024
Ответ дляспальное место
Так, слегка, тролятиной попахивать начало...
Чому це? Якраз реалії життя 🤷🏼‍♀️
Якось так і живу• 07 декабря 2024
Мое мнение, рожать после сорока, особенно для себя - очень эгоистические желание. Здоровья нет, ребенок отнимает куча сил
А потом этот ребенок в свои 16-18 судорожно боится остаться одиноким, т к на престарелую мать нападает куча болезней и вместо того, что бы поддерживать ребенка она сама нуждается в заботе.
Бавовна• 07 декабря 2024
Моя вам порада 🌷🌷🌷
Уявіть себе через 10 років. Запитайте себе: про що я шкодую найбільше в житті, але зробити цього вже ніколи не зможу?
😉 Удачі вам.
ПС я вважаю, що дітей можна народжувати в будь-якому віці.
Мама Никитки-2• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Чим пізніше народжується, тим меньший шанс навіть побачити онуків.

Ви ж онука від старшого сина маєте. І народили першу дитину десь в 22, правильно?
Соня-сонятко• 07 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2

Ладно ещё пацан родится. А для женщины, часто, поддержка матери в декрете очень важна.
Мама Никитки-2• 07 декабря 2024
Ответ дляЗнову Я
Так автор хоче дітей, а не онуків))))
В її ситуації онуки можуть залишитись в мріях. Особливо, якщо дитина перейме досвід мами і до гуляє до 43 років.
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2

Так, в 24 роки народила. Казали, що майже старородяща.
А коли наступного сина в 43 роки народжувала, то вже нічого й не казали, якось аж смішно було.
Була вражена в пологовому будинку кількістю породіль, які після 40 років збиралися вперше народжувати. І не боялися дочекатися до останнього моменту.
Соня-сонятко• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Та все вони боялися. Починаючи з первого скрінінгу. На якому вік вже дає свої ризики
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Ай, той скрінінг рахують по дивних формулах, щось з чим складають і на вік породіллі множать.
Намазюкана нішою• 07 декабря 2024
Да почему нет, конечно, можно еще родить
Мне гинеколог говорила, что норма беременеть до 49
Вот только если вы умрете в 60, то надо подумать, какая подушка останется у ребенка
Впрочем, умереть можно и в 30, так что это не повод не рожать
Сусідка знизу• 07 декабря 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
В принципе, если финансы позволяют, то почему и нет
Но риски по генетике высокие , учтите это
Бред. Я родила первого в 43, второго в 45, даже на скрининг не ходила, и все мои подруги позднородящие также. И здоровые дети у нас, а есть соседка, малолетка, дауна родила.
Намазюкана нішою• 07 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
І що?
Автор, я родила в 40, но у меня это третий ребенок
Про то, что мне будет почти 60 на выпускном вообще не парюсь, стараюсь обеспечить всех детей жильем, а младшему что бы оставить какие то сбережения на случай, если рано умру
Муж старше меня на 10 лет
Платье Длинное бальное• 07 декабря 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Ображати не буду, але хочу, щоб ви зрозуміли одне: дитина, це клопіт. Це дуже багато клопоту на все ваше майбутнє життя. Поки діти маленькі - то одні проблеми, коли діти виростають, то й проблеми стають іншими. Але проблеми будуть завжди, більші чи менші.
Якщо ви усвідомлюєте, що буде складно, що доведеться йти на якісь жертви, то народжуйте. Бо дитина - це не лише клопіт, а й радість. Але ще й важка праця і недоспані ночі.
Якщо ви не готові, то не варто.
В 40 років я вже хотіла спокою, щоб мене ніхто не чіпав і не мамкав.
Але не всі такі тюлені, як я, є цілком активні мами і бабусі.
Рішення приймати вам, але добре подумайте.
Блін, а я от все життя з дитинства скільки себе памʼятаю хотіла і хочу тільки спокою і щоб мене ніхто не чіпав
Найбільше в житті я люблю займатися спокійно своїми справами наодинці з собою і щоб ніхто не відволікав
Це напевно найбільші антоніми до поняття «діти» які тільки можуть бути
Не схоже, що це колись зміниться
Але деколи хотілося б мати ще одне життя, щоб провести його по іншому, з дітьми і хоч спробувати щось зовсім інакше
Почемучка• 07 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Розумієте, у цьому є свої плюси 😉
Які плюси?
Просто я доволі прагматична людина. Ось в мої майбутні 43 з´являється дитина. Школу закінчують в країні, у якій я в 20 років, університет 3-4+2 роки. Тобто до 26 років дитини я повинна бути здоровою, сильною і мати сталий дохід, щоб була в змозі допомогати, а мені вже буде 69 років, коли нічого не буде хотітися. Це при умови ідеальних інших факторів.
Впораюсь зі всим• 07 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
В 20 і в 40 все по іншому сприймається. Мала неспокійну дитину в 24 і нормотипову в 32 (з великою різницею у віці, бо після першої ми довго боялися мати ще дітей).
І коли ж вам було легше? З неспокійним в 24?
Сито для думок• 07 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
Звісно є
А якщо дитина буде із особливостями ,готові будете тягнути це?
Бавовна• 07 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Які плюси?
Я не про це) Я про те, що така жінка буде завжди краще виглядати. Бо просто змушена!))
Lizavel• 07 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Пластинка стара,а должны быть силы моральные, деньги, быть в ресурсе и моменте все эти ЗНО сдавать, помогать итд
Я погнала• 07 декабря 2024
Если есть здоровье и тысяч 100-150 грн, хотя бы, рожайте. Обычно все проблемы из за отсутствия денег. Моя подруга родила в 41, был сын уже взрослый, но так получилось, мужчина женился, и ничего. Все ок.. А без денег не рожайте....потому что назад не вернете))..и будет тяжело.
а насчет молодая мама....не слушаейте этих клуш. Мне тоже эти селючки капали на мозги на работе, а я яродила в 28 и очень довольна, и погуляла и поездила и пожила для себя.
Сито для думок• 07 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
І що?
Дитина буде соромитися , будуть думати її однолітки ,що то бабуся