Статус Ква• Изменено 07 декабря 2024

Мені 43. Хочу дитину. Та мабуть я стара вже...

Привіт!
По правилам я знаю, що я маю бути готова до всього тут. Ви можете мене ображати, що я стара. Але хтось мене підтримає.
Що я маю?
Житло і роботу.
Або помирати самотньо.
Або народити дитину для себе.
Ви НІЧОГО не вирішуєте.
Просто цікаво послухати. Дякую.
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Ахаха 🤣 12 балів!
Ну от хіба не правда?))
Та просто дивний якійсь аргумент ’Дитину до ЗНО готувати’. Більшість мамок наче взагалі в школу не ходили.
Бавовна• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Отож.
Знаєте, тут радять ті, хто таке життя не жив, пізніше 30 не народжував. От автору не варто це слухати. У мене син цьогоріч вступав, я його не готувала, повірте 😃😃😃 а доні 3 рочки. Мені 42. От у таких жінок можна запитати, як воно- народити близько 40)
Lizavel• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
От бачите. То хто з нас трутень?
Так выходной в Украине, суббота
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Отож.
То вона ж таких і спитала. Але юні мами почали розповідати, що в 43 вже тіко в простирадло загортатися.
Lizavel• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Вы три года как свалили из Украины, о чем вы вообще?
Соня-сонятко• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Думаємо, да:
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Думаємо, да:
О, тема з минулого життя, вже й забулася знову, що ж воно таке, той лепбук.
А от математику пам´ятаю, зараз сину сама викладаю ті теми, які він не зрозумів німецькою.
Каже ’При чому тут круг до цифр’. Виявилося, тема про округлення цифр, за годину розібралися, гарна оцінки на тестах.
СкрипяСердцем• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Історію вам розповім про мою знайома. Народила вона доньку пізно, років в 40, а потім і донька народила десь після 30.
І коли доньці було 38 років, вона померла від серцевого нападу.
А слідом війна і біженство
І живе зараз бабуся 78-років з онуком 12 років у Берліні і мусить доростити його хоча б до повноліття, тримається, як може.
І такі історії непоодинокі.
Тому не про те ви думаєте, дітей виростити зазвичай встигають, а от онуків-сиріт ростити не дай Бог, але і це наш обов´язок.
Все таки, у дитини сироти має бути іще й другий родітєль. Це його обов´язок.
Тому я проти оцього родить для себе, або давай похерим папу нащо він нам треба і всімма методами віддаляти при від дитини папу через свої обіди і непорозуміння. Удитини має бути в дитті і мама, і папа. І вони мають бути абсолютно взаємозамінними.
У вашому випадку бабуля молодець, що тримається. Але це тільки моральний обов´язок.
Де тато 12 річної дитини?
Lizavel• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Соня-сонятко• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Ну то понятно, шо забулося, старість не радість. Добре, що Гугл помнить все. І як Ви уроки робили, і як лодку купляли, коли дамбу прорве, і як чоловіку патрони подвать збирались, тільки ноги понесли кудись в друге місце
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Де тато 12 річної дитини?
Тато того хлопчика був розлучений з мамою і десь подався на заробітки, до сина йому діла не було. Перед самою війною повернувся і сину цукерок приніс пару раз. А потім війна і бабуся онука вивезла, а тато став невиїздним. Чи працює в Києві чи може воює, не знаю.
Antiprom• 07 декабря 2024
Ответ дляВесела моль
Моніка Белуччі народила дітей в 39 та 46.
Маріон Котіяр народила в 42, та й взагалі багато жінок в світі народжують після 40 років
Весела моль• 07 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Так.. Лонгорія ще в 43
СкрипяСердцем• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Якщо мама померла, то тато виїздний має бути? Хіба ні?
Ану може хтось знає
Крихітка на всі• 07 декабря 2024
Знайома народила нещодавно двійню в 46, штучне запліднення, але в неї є чоловік
Весела моль• 07 декабря 2024
Lizavel• 07 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Справнили
А многие в 20
Помилуйте мадам• 07 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Ну, якщо фінансово зможете забезпечити, пробуйте. Насправді ,не так просто завагітніти в 43 першою дитиною.
так автор про першу дитину і не каже.
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Ану може хтось знає
Можливо, і виїздний, але вони їхали 26 лютого, не до тата було. Бабуся ще й онука на вокзалі згубила, бо давка була, але знайшла.
Спитаю у неї при нагоді про тата.
Помилуйте мадам• 07 декабря 2024
Ответ для-Ань-
https://www.facebook.com/groups/507782926298494/pe...
На Сумщині триденному малюку зробили щеплення БЦЖ у пологовому будинку. Через 7 годин хлопчик помер. Згоду на вакцинацію мати дитини медперсоналу не давала! Лікарі розводять руками: в той день щепили 10-х, помер тільки один - значить вакцина ні при чому...(((
https://tsn.ua/ukrayina/sindrom-raptovoyi-smerti-n...
яке занудне - навіщо це тащити сюди
Помилуйте мадам• 07 декабря 2024
Ответ для-Ань-
Це при тому, що в роддомі не можна робити щеплення навіть з точки зору вакцинаторів.
Навіть кошенятам і цуценятам починають робити щеплення в 2+ місяці. А людських дитинчат зразу заколюють.
та відчепіться ви з щепленням
Lizavel• 07 декабря 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я окончила школу, маме было 55. Норм всё. У нас дома постоянно собирались мои подруги. Никто никогда и не намекнул на её возраст, её любили все, они не ко мне приходили, а к маме😀
А я окончила школу,когда маме было 36 лет
Нормальным людям все равно,кто когда кого родил, вообще пофиг
Кривая спроса• 07 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
Тому що, якщо він піде на війну, то я лишуся сама з дитиною. Бо він чекає повістку...
А я хочу лишити дитину від нього
Попробуйте ещё забеременеть
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Про лодку також забула. А дамбу таки підірвали, тільки іншу, і це врятувало Київ. І там загинула бабуся з онуком, які на лодці пливли, щоб вирватися з окупації.
Так що на цю тему вам краще заткнутися
Винник• 07 декабря 2024
Самое страшное- не иметь родственных душ( рожайте
Винник• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Дети это геморрой
В прямом смысле)))
Рассказница• 07 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Закончит ребенок школу,а вам 60....
І що з того? Можна бути молодою у 60 і клячею у 30
ВундерКИНГ• 07 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
А я хочу лишити дитину від нього
Оцените объективно состояние вашего здоровья и материального состояния. Спроектируйте что вы 3 года не сможете работать и как будет протекать беременность, тоже рулетка. В том смысле сможете ли вы активно в этот период работать и могут потребоваться ощутимые финансы еще до рождения малыша.
Если здоровье норм, все остальные моменты вы понимаете как решать. То я бы рискнула.
Но чисто по своему опыту. После 35 намного сложнее переживаются бессонные ночи, но и это можно пережить.
ТигрЛьвович• 07 декабря 2024
Це егоїзм народжувати після 40. Дитина це не лялька. Потрібно багато сили, здоров´я, щоб виростити дитину. Як не крути після 40 не побігаєш, щоб хто не казав. В 43 вже має бути дорослі діти, а може і внуки. Це моя думка.
Жена_КотораяСтена• 07 декабря 2024
с чего вы решили,что помирать будете в компании?
предположим родили в 44,то в 60 ребенку только 16, а вы уже пенсионерка.ребенка надо учить, а пенсионерку лечить.

я родила в 30 и для меня это поздно.