Анютины ласки• 07 декабря 2024

Овуляція

Доброго вечора таке питання,впродовж трьох місяців ,овуляція відбувається на 17 день циклу(по виділенням) чи можуть бути ці виділення тільки один день? І якщо па був зранку а виділення ввечері,є шанс завагітніти?
Воздух в банке• 07 декабря 2024
На фига вам это надо, ребенка в такой Ад тащить и быть у него рабой ?
Баба_Воля• 07 декабря 2024
У кожного все по різному. У мене ці виділення можуть бути 1 день, а можуть 3. Але, ці виділення не свідчать про 100% овуляцію, 100%чи вона відбулась чи ні вам скажуть на фолікулометрії
На_оба_рот• 07 декабря 2024
У мене виділення за 4.5 дня до овуляції.
Тому орієнтуватися суто на виділення не інформативно.
Зробіть хоча б один цикл фолікулометрію. Щоб розуміти потім коли у вас точно овуляція