Бутерброд и я• 07 декабря 2024
Ценители зернового кофе, какие сорта покупаете?
Интересует весовой кофе, не фасовки из маркетов типа Лаваццы и прочих.
Хочу что-то новое попробовать (на Гватемале лет 5 была), пока взяла пробничек в 100 грамм Эфиопию Йоргачеф, мне очень понравился. А что бы еще взять, порекомендуйте, я для затеста по 100 грамм возьму.
Дадосвидания• 07 декабря 2024
Мені Гватемала найсмачніша кава)
Що стосується сорту - марагоджип. Велике зерно і досить міцна ароматна кава
ДваДваВісім• 07 декабря 2024
Люблю кенійську та колумбійську арабіку середньо обсмажену. Робусту чисту не вживаю. Колись приятелька підказала рецепт - 1 частина робусти на 3 частини арабіки, норм виходить.
Зілля до весілля• 09 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
Мені Гватемала найсмачніша кава)
Також люблю її.
Зілля до весілля• 09 декабря 2024
Мені колись порекомендували бленд з рівних частин Гватемали, ефіопії і Колумбії. Гватемала дає шоколадний присмак, Ефіопія - насичений смак, а Колумбія легку фруктову нотку і кислинку ( я не люблю кислинку, і в цьому міксі не відчуваю її).