Крим мій• 07 декабря 2024
Постільна білизна La Nuit
Цікавлять відгуки про сатинову постільну білизну під маркою La Nuit з епіцентру. Сподобались кілька комплектів і сумніваюся щодо якості.
ЛісАпетная• 07 декабря 2024
Чудова якість. Купувала в епіцентрі свого часу. За кілька років користування жодних нарікань
Угги_в_горошек• 07 декабря 2024
Я купувала один раз на пробу. Сатин там середньої якості, не поганий, але щільність невелика. Після прання звичайно дало усадку. Що півкодра стала замала, що простирадло підстрелене. І після 2х років експлуатації помітила дірочку в одному місці на півковдрі. Але ж воно було і не дороге, тому на свої гроші нормальне.
ЛісАпетная• 07 декабря 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
А при якій ви т-рі перете? В мене нічого не сіло за 2 роки на 40ʼ
Угги_в_горошек• 07 декабря 2024
Ответ дляЛісАпетная
Завжди на 40° перу всю постіль окрім білого, з білим іноді ставлю 60°. Але це не про la nuit, бо комплект кольоровий. Навіть не знаю що вам сказати. Вся бавовняна тканина при пранні дає усадку, це її властивість і про це пишуть всі виробники тканини. Я тканину купую і шию постіль сама з невеличким запасом, після прання стає як треба.
ЛісАпетная• 07 декабря 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Зрозуміло. В мене ті комплекти, що однотонні, то не сіли. Бо знаю, що це таке, коли ковдра перестає влазити )) Але ці поки ок
Угги_в_горошек• 07 декабря 2024
Ответ дляЛісАпетная
Зайшла на сайт Епіцентру і подивилася інструкцію по догляду. Чесно, посміхнулась). Прати на 30°, не віджимати, прасувати на низьких температурах. І це про бавовняну тканину. Виробник себе максимально убезпечив від претензій. Мабуть після рекламацій змінили опис.