Сяду на шию, дорого!• 07 декабря 2024
Укрпошта
Хто знає, чи можна щоб на укр пошті посилку отримала інша людина замість мене? Ну як на НП
Мая твая не панимать• 07 декабря 2024
Возможно, но не факт, от оператора зависит. Там код на телефон получателя приходит при получении посылки.
Федорино Горе• 07 декабря 2024
Или вы имеете ввиду официально переоформить на другого получателя?
Я обычно просто прихожу и забираю и свои посылки и мужа.
Ваша прЭлесть• 07 декабря 2024
Зависит от оператора
Меня знают, то сын забирает
Код ему на вайбер шлю
Меня знают, то сын забирает
Код ему на вайбер шлю
Федорино Горе• 07 декабря 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Разве код для всех посылок нужен? Вроде как только с олх-доставкой код просят.
Мая твая не панимать• 07 декабря 2024
Ответ дляФедорино Горе
Нет, для всех абсолютно, на нашей отделении так.
Сяду на шию, дорого!
• 07 декабря 2024
Ответ дляЛастовиння
Якщо буде в неї ваш докумен, або його фото, або вас там знають
Ксерокопія паспорту підійде?
Сяду на шию, дорого!
• 07 декабря 2024
Ответ дляФедорино Горе
Я не знаю як, офіційно чи ні, посилку хочу щоб отримав чоловік
Ластовиння• 07 декабря 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ксерокопія паспорту підійде?
По правилах ні, але від опратора залежить
На вайбер скиньте фото паспорта і текст типу доручаю отримати тото такійто...малиб дати
Ластовиння• 07 декабря 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ну як одна фамілія то мають дати
Сяду на шию, дорого!
• 07 декабря 2024
Ответ дляЛастовиння
Тобто офіційно в них нема такої послуги? Переоформлення на іншого отримувача?
Ластовиння• 07 декабря 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Точно не скажу як офіційно але думаю якщо по правилах то чуть не нотаріально завірене доручення треба....а по факту кому завгодно можуть видати...як не помиляюсь можна по СМС отримати як на НП
Грушки-яблочки• 07 декабря 2024
Ніхто не питає документи на укрпошті. Питають номер телефона, на який замовлена посилка. На нього висилають одноразовий код, диктуєте отриманий код і по ньому видають посилку. Це якщо сплачувати не треба
Сирожено_пирожено• 07 декабря 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Приходит на отделение называет номер.
А выперезвоните ему продиктуете номер который пришёл в смс.
Постоянно так сына посылаю,тогда не могу сама получить
ОноВамнадо• 07 декабря 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Без проблем.
Показую або наше свідоцтво про шлюб в дії, або він мені каже код з смс, який йому надходить від оператора Укрпошти.
Пи Пи Пилюля• 08 декабря 2024
Якщо на пошті вас не знають, то по правилам ви маєте показати довіреність, яку можна оформити у відділі кадрів, з печаткою установи .
На практиці, все залежить від оператора. Вони перевіряють наявність відправлення за номером телефону, а потім просять пред´явити паспорт.