Про це він написав у своїй соцмережі Truth.’Росія, оскільки вона настільки зв´язана в Україні й з втратами там у понад 600 000 солдатів, здається, нездатна зупинити цей буквальний марш через Сирію, країну, яку вони [росіяни] захищали роками’, – зазначив Трамп.
Він традиційно звинуватив свого попередника-демократа Барака Обаму, що той відмовився виконати своє зобов´язання щодо Сирії, та ’почалося пекло, коли у справу втрутилася Росія’.
Політик припустив, що тепер росіянам, як, можливо, і диктатору Башару Асаду, доведеться піти з Сирії, й ’це насправді може бути найкраще, що може з ними трапитися’.
Ananasprotivogaz• 07 декабря 2024
Может действительно это свет в конце тоннеля? Может будет таки поворот?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 декабря 2024
Трамп скажет, что этих 600 тыс не было бы, если бы не америк. помощь. Теперь его задача не сбавлять темп помощи и он сможет разделить победу с Украиной)))