Пацан к успеху шел• 07 декабря 2024
Чоловік просить взяти його прізвище, обіцяє подарувати машину.
Коштів вистачає тільки на б/у і не преміум класу. У шлюбі 2 роки. Мені його прізвище не дуже, да і звикла я до свого. Погоджуватись?
Зілля до весілля• 07 декабря 2024
Ищите с нормальной фамилией и премиум машиной 🤦🏻♀️ из салона ☝🏻
Білий Лосик• 07 декабря 2024
А смысл на год брать другую фамилию? У вас потом будет новый мужик. Каждого нового мужика будете брать фамилию?
Зілля до весілля• 07 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
А машину так хоцца 😂
Женщинас• 07 декабря 2024
А зачем ему приспичило чтоб вы брали его фамилию ? А машину он и должен купить жене если естественно у него есть на нее деньги в независимости берёте вы его фамилию или нет
Зілля до весілля• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ не тону
Вот это я лохиня - бесплатно взяла🙈
Предъявите своему 🤣
Зілля до весілля• 07 декабря 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Фамилию скажите нам?
Дайте придумать автору, налетели)
Пацан к успеху шел
• 07 декабря 2024
Ответ дляЖенщинас
мені здається на нього його батьки тиснуть
Я не тону• 07 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Предъявите своему 🤣
Та уже поздно, разводимся мы))
Зілля до весілля• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ не тону
Та уже поздно, разводимся мы))
Блин 😩 ну в след раз вы уже ученая, если шо 😉 просто так не берите
Я не тону• 07 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Вот теперь буду знать)
Пацан к успеху шел
• 07 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Дайте придумать автору, налетели)
може тут хто з його родичів сидить, не можу написати прізвище
Женщинас• 07 декабря 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
А вы хотите менять? Если что 15 лет в браке не меняла фамилию никаких проблем с этим нет и не было . Я считаю здесь ваше главное желание а не его родителей
Зілля до весілля• 07 декабря 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Оно такое редкое?
Кому там слова не давали• 07 декабря 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Настолько уникальная фамилия, что один такой в мире?
КоКоКоКоКоКо...• 07 декабря 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
скажете, что совпадение )))
пишите уже, хоть посмеёмся на ночь глядя
Викасикрет• 07 декабря 2024
В мене була співробітниця,то в неї був рідний брат,який пропонував комусь із її дітей квартиру,якщо візьмуть офіційно його прізвище.Воно не дуже добре асоціюється.Вони молоді-дурні були,відмовили.
В підсумку хтось з другого боку таки взяв,і отримав заповіт.Квартира - бомба.Він депутат у Вишгородському районі був 5 років.На землях нормально заробив.Останній поверх відомого ЖК.
А ось і я• 07 декабря 2024
Подумайте добре, бо всі документи треба буде міняти, це ще той квест, нерви, час і гроші. Не йому ж бігати по інстанціям.
Непонятно• 07 декабря 2024
А так можна було?
Бл*, а я просто так взяла його прізвище, всьо фігня давай по новой