Кусачая Я• Изменено 08 декабря 2024
Густые желтые сопли - чем лечите? Возраст 3,5 лет.
Начались в среду, промывала и Називин. За 4 дня почти ничего не поменялось.
Аденоиды удалены.
Жена брата Админа• 08 декабря 2024
Жовті соплі то вже не є ок
Що каже лікар?
І як часто промивпєте?
Що каже лікар?
І як часто промивпєте?
Я инженер, меряю от 1• 08 декабря 2024
Антибіотик, жовтий колір це інфекція. Часто такий колір має стафілокок.
Душа компанії• 08 декабря 2024
Прохолодне вологе повітря в приміщенні забезпечте. Багато рідини, прогулянки.
сама себе прекрасная• 08 декабря 2024
изофра в нос,промывать ФлуАсцин рино,можно цинабсин внутрь
Кусачая Я
• 08 декабря 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Жовті соплі то вже не є ок
Що каже лікар?
І як часто промивпєте?
Що каже лікар?
І як часто промивпєте?
Ну не считаю, а сколько надо?
Кусачая Я
• 08 декабря 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Чего гадать? Сдайте завтра анализы и узнаете есть ли инфекция.
Мазок на стафилококк?
Подмигашка• 08 декабря 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Жовті соплі це частіше не інфекція. А просто показує, що дитина мало п´є рідини і не буває на свіжому повітрі.
Сама купляю квіти• 08 декабря 2024
Ответ дляКусачая Я
Мазок на стафилококк?
Анализ крови. И узнаете ,есть ли бактерия или нет. Что за бездумное принятие АБ без анализов. Это к комментариям выше
Подмигашка• 08 декабря 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Жовті соплі то вже не є ок
Що каже лікар?
І як часто промивпєте?
Що каже лікар?
І як часто промивпєте?
Навіщо промивати? Щоб домити до отиту? Просто треба прогулянки, багато, і точно также багато рідини. Все.
Кусачая Я
• 08 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Пьет нормально, в садике гуляют один раз в день, вечером запретили
Подмигашка• 08 декабря 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Є лікар. Не можна таке радити по інтернету
Сама купляю квіти• 08 декабря 2024
Ответ дляКусачая Я
Сопли могут быть любого цвета. Наличие бактерии покажет оак
Подмигашка• 08 декабря 2024
Ответ дляКусачая Я
В садочку гуляють до години. То мало. Рідина і прогулянки на свіжому повітрі.
До речі, соплі коли закінчуються теж становляться густими і жовтими. Але якщо у Вашої дитини так постійно, то сходіть хоча б до педіатра, а краще - до ЛОРа
Кусачая Я
• 08 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Ну уже как есть(
Кусачая Я
• 08 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Гипертонический солевой раствор в нос и обильно поить.
Хьюмер красный у нас
Обильно это сколько? Насильно ж тоже не волью
Люблю пиво• 08 декабря 2024
Ответ дляКусачая Я
Хьюмер красный у нас
Пописял-попил.Узвар сварите.По полстакана даю своей .
Брызгать в нос не прямо и глубже,а направление к внешнему краю ноздри.Брызгнули,высморкали(поочередно каждую ноздрю,закрывая вторую пальцем),брызгнули и гуляем.
Сама купляю квіти• 08 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
В мене взагалі в кінці зеленуваті і густі. Якщо б реагувала на колір, з аб не злазили б
Кусачая Я
• 08 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Пьет узвар как раз, но когда хочет пить
Я инженер, меряю от 1• 08 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Це прорив в отоларингології...
В ЛОР інституті всі тупі видно. Можна посилання на дослідження, де ’жовті соплі це дитина мало п´є і не буває на свідому повітрі’?
Я инженер, меряю от 1• 08 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Після того, як бризнули на вулицю не можна виходити мінімум 30 хвилин навіть влітку, а взимку мінімум годину. Це в ЛОР інституті так говорять і в ЛОР відділенні лікарні. Після ’кукушки’, наприклад, мінімум годину в теплі залишатися, не можна зразу на вулицю, навіть влітку...
ФсеСама• 08 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Гайморит, не чули?
ФсеСама• 08 декабря 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Що таке оак, бо я не сильна в свинособачій?
Подмигашка• 08 декабря 2024
Ответ дляФсеСама
Гайморит, не чули?
Почитайте про формування гайморових пазух. Чи взагалі в 3.5 роки вони існують.
Подмигашка• 08 декабря 2024
Ответ дляФсеСама
Та ви в усьому не сильні, судячи по перлам
ФсеСама• 08 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Перли у вас, а в мене питання було
ФсеСама• 08 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Вони існують з утроби, але в новонароджених недорозвинені, у віці 3 років деякі вже мають сполучення з носовою порожниною 😏
Подмигашка• 08 декабря 2024
Ответ дляФсеСама
Читайте ще
Все, автор, вибачаюсь, більше в цьому цирку не виступаю
Йдіть до лікаря, а то антибіотики Вашій дитині вже прописали, і навіть діагноз гайморит поставили
ФсеСама• 08 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Читайте ще
Мені не потрібно читати, я це з інституту знаю