Треба підробіток• 08 декабря 2024

Питання про негативний резус та антитіла

Планую вагітність. Мама - негативний резус, папа - позитивний.
Здала антитіла - виявлено.
Які дії? Куди звертатися? Акушер чи хто інший?
Ондатрова шуба• 08 декабря 2024
У подруги негативный резус не делали ничего, после родов уже делали укол, чтобы в след. раз не было резус конфликта.
Кусюче сонечко• 08 декабря 2024
Нічого нема критичного. До 30 тижня вам зроблять укол, потім після родів. І так кожну вагітність
автор Треба підробіток • 08 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Як може не бути ніц критичного, якщо ембріон позитивний, а в организмі антитіла до таких?
СкрипяСердцем• 08 декабря 2024
На 30 неделе сделали укол, я минус, сын плюс все отлично
Ондатрова шуба• 08 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Откуда вы знаете какой резус у эмбриона? Вы же только планируете. И как правило в первый раз конфликта не бывает. Если вы рожали уже ранее, то вам должны были сделать укол. А так у врача которого будете наблюдаться все узнаете, заранее никто ничего не колет.
Мушля з Криму• 08 декабря 2024
антитіла можуть бути тільки тоді, якщо Ви вже мали в собі ембіон з позитивним резусом...тоіб треба було вколоти укол на 30 тижні, а потім одразу після пологів. Я це все робила, але у малою також негативний резус, тобто конфліікту не могло бути у нас з нею
Кусюче сонечко• 08 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
То для цього робляться ці уколи.
У мене двічи була така ситуація.
Раніше до уколів це було все ризиковано.
Медицина знайшла засіб давно.
Все буде добре.
Може бути загроза у вас, складніше виносить ніж іншим без такої проблеми
Шотуткоїться?• 08 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Ви впевнені , що у дитини резус позитивний?
Ответ дляОндатрова шуба
Я не писала ніде, що це вперше. Вже були вагітності і були викидні, тому і здали антирезусні, вони позитивні.
Скіфська пектораль• 08 декабря 2024
Які антитіла виявлено, якщо ви лише плануєте вагітність?
Шотуткоїться?• 08 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Що саме здали? Покажіть
Ответ дляШотуткоїться?
50/50
Шотуткоїться?• 08 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
50/50
Ви були у генетика?
Скіфська пектораль• 08 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Ну тоді лікар, який вас направив на аналіз, скаже подальші дії. Це укол
Шотуткоїться?• 08 декабря 2024
Якщо у вас були викидні, то робили дослідження ембріонів? Скільки і на якому терміні? Аборти були?
Ответ дляШотуткоїться?
Ви були у генетика?
Ні, я не знаю до кого йти. Про генетика навіть не думала, навіщо він?
Ондатрова шуба• 08 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Это вероятная причина, но не 100% По статистике резус конфликт начинается на 20-30 неделе.
Ответ дляШотуткоїться?
Що саме здали? Покажіть
Непряма проа Кумбса. Виявлено.
Ответ дляСкіфська пектораль
Мене не направляв ніхто
Шотуткоїться?• 08 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Тобто були викидні і ви не думали про причини? Лікар не направив? Скільки і які терміни? Ви в якому пгт?
Скіфська пектораль• 08 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Мене не направляв ніхто
Тоді з результатами аналізу до свого гінеколога
Ответ дляШотуткоїться?
9 тижнів приблизно. Гістології не робили.
Пологи були раніше, імуноглобулін кололи.
Шотуткоїться?• 08 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Непряма проа Кумбса. Виявлено.
Переливання були?
Шотуткоїться?• 08 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Який резус у дитини й чому впевнені, що чоловік гетерозиготний, якщо не були у генетика
Ондатрова шуба• 08 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Тогда почему вы переживаете, конфликта быть не должно. Раз делали укол. Видимо, есть еще какие-то факторы сорвавшейся беременности по мимо резуса. Даже группа крови отца..
Шотуткоїться?• 08 декабря 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Де є статті про вплив групи крові батька? Хоч один доказ. А ось генетичні вади запросто могли бути
Дай подивлюся• 08 декабря 2024
Дівчата, ось тут пишуть про уколи на 30 тижні, після пологів. А мені нічого не робили. Я мінус, чоловік плюс. Перший викидень, і двоє пологів. У синів плюс. І мені нічого ні разу не кололили. Як так може. На антитіла постійно здавала під час вагітності.
Seehund• 08 декабря 2024
Автор, у меня двое детей с отрицательным резусом, как у меня. Не обязательно будет у ребенка положительный резус.
Ондатрова шуба• 08 декабря 2024
Ответ дляДай подивлюся
Да все может быть, от врачей зависит, от года когда рожали..
Ондатрова шуба• 08 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Я читала когда-то не буду врать где, т.к. не помню подробностей на счет совместимости групп. И 1 с 2 и 3 как-то не очень. Лучше всего 1 и 1 1и 4 и что в случае с 1минус и 2 или 3 плюс больше шансов на резус конфликт и т.д..
Но я не настаиваю на истину)
Еще мы не знаем первый ребенок автора от этого же мужа, что планируют сейчас или нет. В любом случае, автору тогда надо на консультацию, я то думала у нее не было беременностей.