Сколько_мне_лет?• 08 декабря 2024
Польша аренда жилья
За какое время необходимо предупреждать что хочешь съехать? Снимаю комнату и планирую менять жилье. За какое время предупредить хозяина, так как хочу вернуть кауцию. Договор есть, но там про это ничего не написано. Снимаю это жилье больше года
Работать надо• 08 декабря 2024
2-3 месяца обычно
Кауцию вам отдадут только после того, как примут вашу квартиру.
Непонятно• 08 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
2-3 месяца обычно
Знімала 3 різні квартири, жодного разу не повернули.
Навпаки, останнього разу вимагали з нас крім кауції в 2000 зл ще +8000 на ремонт.
Сколько_мне_лет?
• 08 декабря 2024
Ответ дляНепонятно
Вот уроды конченные
Работать надо• 08 декабря 2024
Ответ дляНепонятно
Ну якщо ви квартиру залишили в жахливому стані, то так, не повернуть
Ми форсували стіни перед відʼїздом, повністю все прибрали, генеральне прибирання, змінили кран.
Все. Все повністю віддали.
Работать надо• 08 декабря 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вот уроды конченные
Какію віддають якщо житло віддають в тому ж стані.
Звісно є момент побутового зносу, але якщо це подерті стіни і вбиті меблі, підлога, то ніхто не поверне,
Обращеница• 08 декабря 2024
Ответ дляНепонятно
Нам повернули + 200 злотих перерахунок чи та тепло чи за воду, вже не пам´ятаю,теж повернули.
Непонятно• 08 декабря 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вот уроды конченные
Остання була через агентство нерухомості.
В них помінялась влада і відношення до клієнтів.
Коди ми знімали, бо квартира вже була добита: не працював душ, 2 камфори на плиті , брудний диван ( замаскований пледами) , поломані торшери, дверка від гардероби зірвана і постійно падала на нас, поки не заплатити майстру гроші і він то все відремонтував . Згідно договору, ми то все передавали агенції, але відповіді не було.
А під кінець вони то все на нас навісили , ще й вищерблені стіни і брудну стелю ( погано був зроблений ремонт і стара фарба поступила через нову). Навіть виставили фіктивну факту від будівельної фірми за ремонт. Хоч, коли при нас водили людей дивитись на то житло то казали, що власниця ремонтувати його не буде.
Врятувало, що я мала копії листів , де вказувала на недоліки з фото.
Ну і знайшла в гуглі старе оголошення про винайму цієї квартири,де було видно , які вищерблені стіни були до нас і зіпсуті лампи.
Короче, як попадеш.
Два власники перед тим були супер, ми самі залишали їм кауцію , попереджували за місяць.
Короче, як попадеш.
Непонятно• 08 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
Все. Все повністю віддали.
Читайте вище мою відповідь.
Непонятно• 08 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
Все. Все повністю віддали.
Ми лише за інсталяцію душу заплатили 500 злотих, які мала повернути агенція.
Бо так було вказано в договорі.
Млинець Мій• 08 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
Все. Все повністю віддали.
Сину теж не віддавали, чіплялись за все. Хоча в кімнаті ми особисто відремонтували все що було поламане, неробоче, подряпане.
Коли показали фото та відео до зйому та після здачі - господар просто запропонував що сам знайде інше житло під наші умови (знімали через агенство, в них багато варіантів). На тому і зійшлись. Бо далі потрібно було йти в суд або ще кудись.
Мэри Попкинс• 08 декабря 2024
Питання російською про Польщу ? Але чому на українському форумі ??
Околовита• 08 декабря 2024
Ответ дляНепонятно
Мы снимали, нам все вернули.
Околовита• 08 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
+1 аналогично.
Україна понад усе!• 08 декабря 2024
Читайте свою умову,у вас повинні написані сроки виповідзення.,те що в інших вас взгалі не обходить,бо у вас свій договір
Україна понад усе!• 08 декабря 2024
Якщо нічого не написано,то дзвоніть власнику і домовляйтеся,а не самі щось придумуйте
ЛижТолько• 08 декабря 2024
Ответ дляНепонятно
Теж постійно таке чую((
Пацан к успеху шел• 08 декабря 2024
Ми 4 роки знімали, кауцію повернули, з власником досі в контакті при потребі, бо купили квартиру в тому ж будинку, що знімали
Сколько_мне_лет?
• 08 декабря 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Блять, диванный патриот, давай на выход из темы.
Сколько_мне_лет?
• 08 декабря 2024
Ответ дляBombastic
А що у вас в умові написано?
Та ничего. Договор на неокресленный час и перечисление что есть в комнате и квартире. Ну и суммы оплаты, реквизиты