ГейТуда• 08 декабря 2024

Живу на 1 поверсі, з підвала лізуть миші

Вже і яд і липучки розклала,нічого не допомагає,вони прогризають підлогу і стіну зі сторони підвалу,замазую цементом,знову прогризають.
Председатель будинку тупо морозиться.
Що ще можна зробити?
Весотехник• 08 декабря 2024
Хто такий ’прєдсєдатєль’?
Котомафия• 08 декабря 2024
Нову стяжку, мабуть.
АнтиТроль• 08 декабря 2024
Бетон грызут?
Котомафия• 08 декабря 2024
Ответ дляАнтиТроль
Бетон грызут?
Напевно, це старий будинок, зазвичай за 60 років під паркетом гнилі дошки та пісок.
Котомафия• 08 декабря 2024
Щось їм там подобається, можливо, утеплювач чи щось таке.
Років 20 тому я знімала квартиру на 5 поверсі, спочатку все було ок, потім власник привіз на зберігання скло вату на балкон і полізли миші. Жили на балконі, а в кімнату в гості ходили. Вивезли скло вату і миші зникли.
Бесбардак• 08 декабря 2024
Ну холодно же им, какая вы чёрствая(
интайм_не_предлагать• 08 декабря 2024
Жду любительниц старого жилого фонда. Зато с газом.
АнтиТроль• 08 декабря 2024
Ответ дляВесотехник
Хто такий ’прєдсєдатєль’?
Голова кооперативу.Не знали?
Весотехник• 08 декабря 2024
Ответ дляАнтиТроль
Голова кооперативу.Не знали?
Що таке кооператив?
АнтиТроль• 08 декабря 2024
Ответ дляВесотехник
Що таке кооператив?
Почитайте в інтернеті.Що таке інтернет не питайте
Весотехник• 08 декабря 2024
Ответ дляАнтиТроль
Раз така розумна, то вже будьте нею до кінця.
Чи не дуже розумна?
Котомафия• 08 декабря 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я. Обміняла поки квартиру в новобудові на старий фонд з газом.
Тому що було все на електриці. Мало того, що газу немає, немає тепла і води. В туалет не сходиш.
АнтиТроль• 08 декабря 2024
Ответ дляВесотехник
Чи не дуже розумна?
Вы питаєте елементарні питання! Я вам написала хто такий ’председатель’,далі самі....
интайм_не_предлагать• 08 декабря 2024
Ответ дляКотомафия
Ну то такой новострой значит. В нормальных уже все это есть, и лифт есть, потому что на доме генератор.
Весотехник• 08 декабря 2024
Ответ дляАнтиТроль
А я у вас це запитувала?
АнтиТроль• 08 декабря 2024
Ответ дляВесотехник
А я у вас це запитувала?
Іди гуляй
Весотехник• 08 декабря 2024
Ответ дляАнтиТроль
Іди гуляй
ПрипоРошенная• 08 декабря 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
В мене відносна новобудова (менше 10 років), 7 поверх, і то були миші.
Автору. Якщо знаєте звідки лізуть-ті ходи треба не просто цементувати, а бите скло додати в цемент, побільше.
Конфиденциальность• 08 декабря 2024
Замовте дезинсекцію
Котомафия• 08 декабря 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Не поставили генератор, бо не набрали потрібної кількості голосів. Будинок здали під час війни, там мало ще мешканців, а решті пофіг. Піднімуть питання, коли самі переїдуть.
Мамаша в бигудях• 08 декабря 2024
Мыши это не крысы 🐀, они же милые
Панна Кота• 08 декабря 2024
До цементу додавайте щедро битого скла. В керівництва вимагайте зробити дератизацію підвалу.
Мать драконов• 08 декабря 2024
Ответ дляАнтиТроль
Бетон грызут?
Они не только бетон грызут. Это такая пошесть
автор ГейТуда • 08 декабря 2024
Ответ дляКотомафия
Ого,нічого собі,аж на 5 поверх залізли
автор ГейТуда • 08 декабря 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Дякую, спробую
Я просто не знала що вони можуть цемент прогризти
автор ГейТуда • 08 декабря 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Замовте дезинсекцію
Квартири чи підвалу?
Це не шкідличо для людей?
Конфиденциальность• 08 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Квартири чи підвалу?
Це не шкідличо для людей?
Підвалу
_Alekssandra_• 08 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Ого,нічого собі,аж на 5 поверх залізли
У меня были на 8м. Резко появились. У нас был свежесделанный ремонт и муж уверял, что ни единой щели, откуда они могут лезть, нет.
Закончилось приобретением кота. Потом выяснилось, что соседка с низу психически заболела и все тащила с мусорки домой.
Мы ставили мышеловки, но это не особо спасало. Котик появился, они просто к нам не шли