Не цілуюсь з бодуна• Изменено 08 декабря 2024

Я не знаю чи це депресія чи ні. Чоловік сердиться на мене

У тата діагностували рак, вже майже місяць як я знаю. Дікування скоріш за все неможливе.
Спочатку я багато плакала, потім наче змирилася.
Повернулася до життя, обираю новорічні товари, поаную свята і + шукаю якісь варіанти лікування.
Але в мене немає сил..
немає сил погуляти, піти в магазин, зробити манікюр, помалювати з дитиною. Я постійно хочу спати. Сни про тата і хворобу, я уві сні вирішую цю проблему.
Чоловік каже що я сама заганяю себе, чому я не виходжу з дому, чому не їду з ними за покупками в супермаркет. А я просто не маю сил..
Сьогодні пролежала увесь день.
Скоро НР, Різдво. А у мене ні на що нема сил.
Що це?
Це депресія чи ні?
Чоловік каже «ти точно себе доведеш! Вийди з хати, піди погуляй, займися спортом. Роби щось, витягуй себе»
А у мене сил нема..
Нема і все
Іти за рецептом на АД чи він правий і цей стан можна побороти самостійно?
автор Не цілуюсь з бодуна • 08 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
А психіатр не бере плату за свої прийоми?
Бере, але не 2500 за годину і спілкуватися щотижня, місяцями, викопуючи з підсвідомості нові і нові причини для продовдення терапії..
Психолог це 10 тис грн на місяць і більше. Для мене це дорого. Вибачте, у кожного свої можливості
Крайня невістка• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Дякую
Я думала, що АД допоможе мені зараз і життя засяє новими фарбами і гірляндами
Я буду весела, в піднесеному настрої збирати родину за столом, і прикрашати їх життя, а не псувати і розстроювати їх своїми сльозами і заплаканими очима.
Розумію, що верзу повну діч..
Але я справді так хотіла б
Вы не обязаны украшать чью то жизнь, тем более тупого мужика психопата.
Ваш муж психопат, почитайте о них или посмотрите видео.
Нет жалости, нет сочувствия, никогда не извиняются.
Всех анонимов аноним• 08 декабря 2024
Если действительно приняли ситуацию, то это похоже на постстресс. Дайте себе отоспаться, может на массаж сходите, просто появляйтесь. Но если вы не приняли, то лучше к психотерапевту
Ответ дляКрайня невістка
Я говорила про життя батька.
Я хочу свята, радісних моментів.
А не маю ресурсу на це. Енергія закінчилася
А чоловік хороший, поїхав за продуктами. Підтримує моїх батьків фінансово.
Ну не має емпатію таку аж, щоб зрозуміти як переживає такі моменти жінка, щей єдина дитина в сім‘ї. В його сім‘ї не такі близькі відносини.
Кто крайний?• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я говорила про життя батька.
Я хочу свята, радісних моментів.
Да Щас же• 08 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
В людини серйозна причина для депресії, вітамін Д тут ні до чого. Навіть якщо там дефіцит, це не спричинить аж таких наслідків.
Якщо ослаблений імунітет, викликаний дифіцитом віт Д, то саме таке реакція на стрес і буде.
Людині погано не тільки психологічно, а і фізично.
Бодіпозітівна• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
От і я так думаю. Алк чи депресія це? Чи просто стрес який невдовзі мине?
Можливо це одна з стадій і акоро прийде «прийняття»?
Можливо. Сходіть на консультацію, можна навіть онлайн.
Можете пройти також самостійно клінічні тести:
https://therapy-website.vercel.app/GAD-7 - це на тривогу
І на депресію:
https://therapy-website.vercel.app/BEKA
Ответ дляБодіпозітівна
І на депресію:
https://therapy-website.vercel.app/BEKA
Ну конкретно тест не показав, показує що є ризик депресії
Вишня на торті• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
очень похоже именно на депрессию
ПлюшкамиБалуюсь• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Чи може до психіатра?
Психологи, на моєму досвіді, це люди які не намагаються допомогти тобі і вилікувати. Вони хочуть довго і регулярно отримувати з тебе оплату..
сначала к психологу. у вас депрессия, да
ПлюшкамиБалуюсь• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Чи може до психіатра?
ищите хорошего по отзывом. психологи заинтересованы в результату своей работы
ПлюшкамиБалуюсь• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я не знецінюю спеціалістів. Я мала досвіт з ними.
Це про «дозвольте собі відчувати що відчуваєте»
«хто вам сказав що вам треба брати себе в руки?»
«Плачте скільки вам потрібно»
Ну так якось
и вы плакали? тогда когда ходили
ПлюшкамиБалуюсь• 08 декабря 2024
Ответ дляOksania_mama
Купіть заспокіливе прямо ЗАРАЗ, а потім антидепресанти додайте, хоча б Триптофан 500 або 1000.
Мене витягнув барбовал, по 20-25 крапель утром та вечером перед сном, потім купила ведро Триптофану. До лікаря не ходила, сама собі лікар, але ви так не робіть)
барбовал нельзя принимать никому
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
и вы плакали? тогда когда ходили
Ні. Там інша була ситуація.
Але з пустого в порожнє. Все що я відчуваю це ок, і кругом да около
ПлюшкамиБалуюсь• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ні. Там інша була ситуація.
так может стоило выплакаться?)
хотя это означает только что вам нужно искать более продвинутого психолога. С тем вы не готовы были работать. А может и квалификация была недостаточной, хз.
ПлюшкамиБалуюсь• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Дякую
Розумію, що верзу повну діч..
Але я справді так хотіла б
так все хотели бы. Не приложив усилий, магическая таблетка - и оп, все отлично. Но так это не работает. И с АД может быть куча танцев с бубном: подошли, не подошли, корректировка дозировки. Ну и главное, вы просто заткнете временно дырку, а не дадите опору своему организму изнутри.
ПлюшкамиБалуюсь• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Какой-то дорогой у вас был психолог, и судя по всему, не особо эффективный. Или вы не сформулировали четко запрос. Но тогда психолог должен быть вас на это нацелить.
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А яка ціна зараз на терапію?
ПлюшкамиБалуюсь• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А яка ціна зараз на терапію?
За 1500 можно найти нормального спеца.
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
За 1500 можно найти нормального спеца.
але ж це не один сеанс, а 10 мінімум ..
ПлюшкамиБалуюсь• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
але ж це не один сеанс, а 10 мінімум ..
решать вам. Совет про добавки выше тоже неплох. Только учтите что ото 5h что-то там - несовместим с алкоголем.
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я зовсім не п‘ю)
Просто не дуже вірю в бади. Чи воно не бад?
ПлюшкамиБалуюсь• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я зовсім не п‘ю)
бад) как снотворное точно работает
Крайня невістка• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я говорила про життя батька.
Я хочу свята, радісних моментів.
У него и к вам нет эмпатии и к ребенку. Просто имейте это в виду. С ним вы должна всегда быть молодой и здоровой, работающей, готовящей, красивой.
Молчавочка• 08 декабря 2024
На работу идите а то с дури фигней страдаете
Молчавочка• 08 декабря 2024
У папы рак а вы дома лежите и себя жалеете странно, другая клиники бы все оббегала и цеплялась за любой шанс
Я тертий жук• 08 декабря 2024
У мене був такий же стан, сил не було взагалі ні на що... Вже не витримала та звернулась до психіатра, другий тиждень на АД, та вже можу сказати що стан значно покращився. Вам потрібна допомога, ще багато треба буде пережити, а зібрати себе до купи самому дуже складно
Ответ дляМолчавочка
Це вирішувати моєму татові перш за все.

Великі шанси, що він не перенесе операцію і помре одразу, або після операції, шанси що його нирки (3-4 стадія недостатності) відмовлять.
У нього діабет і шунтування.
Лікарі відмовляють від операціі і променів.
Рекомендують жити поки з цим. Що він проживе кілька років. У тата немає симптомів, нічого не хвилює його.
Виявили випадково.
Я замовила розширений аналіз на мутаціі. Знайшла ще одну лікарку. Чекаю результат і будемо вирішувати чи підходить таргет чи імуно терапія. А потім шукати варіанти закордон, якщо є шанси. А якщо нема, то вирішувати татові. Він не готовий при його супутніх захворюваннях ризикувати тим що є.
Ответ дляМолчавочка
С дури? фигней?
Ви були на моєму місці, що можете хамити мені?
Ответ дляКрайня невістка
Не пишіть дурниць.
Ви не знаєте нічого ні про мене ні про мого чоловіка..
Це ваші здогадки.