СкумбріяП8• сегодня в 10:01

Начинается халюс вальгус

Что предпринять? Какие стельки нужны?
Мелочунь• сегодня в 10:06
Потрібно щодня робити гімнастику для стоп. Ортопедичне взуття, індивідуальні устілки на замовлення.
У мене теж , але я ношу тільки устілки, іноді роблю вправи. Не системно займаюся, на жаль
Мелочунь• сегодня в 10:07
Не носити травмуюче взуття з вузьким мисом
автор СкумбріяП8 • сегодня в 10:17
Ответ дляМелочунь
Дякую! Які вправи?
автор СкумбріяП8 • сегодня в 10:17
Ответ дляМелочунь
Не ношу взагалі(
Тётушка Лошадь• сегодня в 10:20
Устілки тільки індивідуальні на замовлення. Я не змогла їх носити, може не вдало були зроблені. Прооперувала одну ногу в 2018р., іншу в грудні 2025р. Але у мене вже дуже боліли і пішла деформація стопи значна
автор СкумбріяП8 • сегодня в 10:24
Ответ дляТётушка Лошадь
Після операції все добре?
Тётушка Лошадь• сегодня в 10:26
З тою, що в 2018-так. Дуже задоволена. З другою ще не дуже зрозуміло, але думаю, що все буде добре. Лікарем дуже задоволена. Профі в цьому питанні
Просто звязда• сегодня в 10:29
Ответ дляТётушка Лошадь
Випадково не в Києві оперувалися? Можете написати в кого? Яка реабілітація?
Тётушка Лошадь• сегодня в 10:32
В Києві. В Довгун Р.О. в 8й лікарні. Місяць після операції на костилях або в спец взутті. А потім потихеньку розходжуватись. На повне відновлення 3-4міс залежно від складності
Просто звязда• сегодня в 10:37
Ответ дляТётушка Лошадь
Дякую за відповідь
Гжегож Бженчишчикевич• сегодня в 11:14
Ответ дляСкумбріяП8
Не ношу взагалі(
зробіть фото збоку, як ви стоїте. Якщо (вісь) нахил тіла вперед, то передня частина стопи отримує більше навантаження, тому деформується, ущільнюється щоб витримувати більше навантаження.
Якщо зробите операцію , не прибравши першопричину то зробите організму гірше. Потрібно робити гімнастику на все тіло, щоб вирівняти постуру і фасціальні натяги в тілі.