Не цілуюсь з бодуна• Изменено 08 декабря 2024
Я не знаю чи це депресія чи ні. Чоловік сердиться на мене
У тата діагностували рак, вже майже місяць як я знаю. Дікування скоріш за все неможливе.
Спочатку я багато плакала, потім наче змирилася.
Повернулася до життя, обираю новорічні товари, поаную свята і + шукаю якісь варіанти лікування.
Але в мене немає сил..
немає сил погуляти, піти в магазин, зробити манікюр, помалювати з дитиною. Я постійно хочу спати. Сни про тата і хворобу, я уві сні вирішую цю проблему.
Чоловік каже що я сама заганяю себе, чому я не виходжу з дому, чому не їду з ними за покупками в супермаркет. А я просто не маю сил..
Сьогодні пролежала увесь день.
Скоро НР, Різдво. А у мене ні на що нема сил.
Що це?
Це депресія чи ні?
Чоловік каже «ти точно себе доведеш! Вийди з хати, піди погуляй, займися спортом. Роби щось, витягуй себе»
А у мене сил нема..
Нема і все
Іти за рецептом на АД чи він правий і цей стан можна побороти самостійно?
Але в мене немає сил..
Сьогодні пролежала увесь день.
Що це?
Це депресія чи ні?
А у мене сил нема..
Нема і все
Не цілуюсь з бодуна
• 08 декабря 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Идти к психологу.
Чи може до психіатра?
Психологи, на моєму досвіді, це люди які не намагаються допомогти тобі і вилікувати. Вони хочуть довго і регулярно отримувати з тебе оплату..
Вишня на торті• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Чи може до психіатра?
Именно к психиатру. депрессию они лечат.
Не цілуюсь з бодуна
• 08 декабря 2024
Ответ дляВишня на торті
От і я так думаю. Алк чи депресія це? Чи просто стрес який невдовзі мине?
Можливо це одна з стадій і акоро прийде «прийняття»?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Чи може до психіатра?
Так, ви абсолютно праві, до психіатра.
Швидкого одужання.
Дружная семейка• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
пройдіть тест на депресію онлайн. але з таким точно не до психолога, с до психіатра
Не цілуюсь з бодуна
• 08 декабря 2024
О, вже фейспалм мені вліпили.
«Добра людино», а можна поцікавитися за що?
Не цілуюсь з бодуна
• 08 декабря 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так, ви абсолютно праві, до психіатра.
Швидкого одужання.
Дякую щиро
Доставучая• 08 декабря 2024
Може стрес, а стрес може і депресію запустити. Сходіть до лікаря, поговоріть. Чоловіка попросіть бути терплячишим.
ГонУрова дівка• 08 декабря 2024
Отрицание, гнев, торг, депрессия,принятие. За месяц эти стадии не пройти. Муж не прав. Это не Вы себя загоняет, это объективно хреновые обстоятельства непреодолимой силы. И сам больной и его родные проходят тяжёлый период. Мы проходили это со свекровью, мне в голову бы не пришло сказать мужу- не загоняй себя, как то вытягивай.
Просто Фіфа• 08 декабря 2024
Так, це депресивний стан, але ще не критичний. Якщо вас лякає психіатр, йдіть до невролога. Він також може призначити відповідну терапію. Тільки не витрачайте кошти на психолога, це не той випадок, коли він може справді допомогти. Краще поприймайте препарати, потім припинете.
ОдинРазНадетое• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Если вы себя чувствуете плохо, не способны жить нормальной жизнью, и это видят ваши близкие, то почему не помочь себе?
Не обязательно нужны АД, возможно, поможет разговор со специалистом. Но вы конечно можете продолжать обесценивать психологов и пытаться себя починить сама. Ваше дело.
Не цілуюсь з бодуна
• 08 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Так, психологи ше і космічних грошей коштують, а я маю хоч мізерну та надію на лікування батька. То ж розкидатися грошима зараз ніяк не можу..
Невролог чи психіатр.. якось так
Не цілуюсь з бодуна
• 08 декабря 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Я не знецінюю спеціалістів. Я мала досвіт з ними.
Це про «дозвольте собі відчувати що відчуваєте»
«хто вам сказав що вам треба брати себе в руки?»
«Плачте скільки вам потрібно»
Ну так якось
«Плачте скільки вам потрібно»
Ну так якось
Oksania_mama• 08 декабря 2024
Купіть заспокіливе прямо ЗАРАЗ, а потім антидепресанти додайте, хоча б Триптофан 500 або 1000.
Мене витягнув барбовал, по 20-25 крапель утром та вечером перед сном, потім купила ведро Триптофану. До лікаря не ходила, сама собі лікар, але ви так не робіть)
Забагаловка• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Можливо, але трохи не так. Зараз у вас виснаження після сильного стресу, який фактично є і досі, але вже хронічн.
Тому зараз вам треба достатньо відпочинку, спати лягати до 23 год, в ідеалі до 22. Сбалансоване харчування, в т.ч. омега, віт Д, магнію гліцинат (мг ввечері). На ніч 5 htp, це природній АД, має досить суттєвий вплив.
І звісно налаштовувати себе, що все має свої причини, ви робите все можливе, шукати, що доставляє позитивні емоції, відволікатись.
Чоловіку пояснити, що це не ви себе заганяєте, а це реакція на важкі події - невиліковна хвороба і ймовірна втрата рідної людини.
Я за те, щоб спочатку самостійно спробувати пережити це з певною підтримкою бадів. І навіть краще піти зараз до психолога, вони дійсно можуть допомогти відшукати вам опори і пережити ці події.
І лише потім ’сідати’ на АД.
Тому що ваш стан ситуативно обумовлений і треба шукати можливості жити з цими обставинами, не перекладати це на АД, вони не знайдуть рішення, ресурси, навички.
АД - це вже останній варіант.
Тим більш, що 5хтп теж має ад дію, і якщо стан не важкий, то допоможе
І лише потім ’сідати’ на АД.
АД - це вже останній варіант.
Забагаловка• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
«Плачте скільки вам потрібно»
Ну так якось
«Плачте скільки вам потрібно»
Ну так якось
Це був не дуже гарний спеціаліст)
Або ви не розуміли одне одного, або вам не підійшов
Не цілуюсь з бодуна
• 08 декабря 2024
Ответ дляЗабагаловка
І лише потім ’сідати’ на АД.
АД - це вже останній варіант.
І лише потім ’сідати’ на АД.
АД - це вже останній варіант.
Дякую
Я думала, що АД допоможе мені зараз і життя засяє новими фарбами і гірляндами
Я буду весела, в піднесеному настрої збирати родину за столом, і прикрашати їх життя, а не псувати і розстроювати їх своїми сльозами і заплаканими очима.
Розумію, що верзу повну діч..
Але я справді так хотіла б
Розумію, що верзу повну діч..
Але я справді так хотіла б
Просто Фіфа• 08 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Здайте аналіз на віт Дз, якщо норма, то тоді лікувати ’голову’
В людини серйозна причина для депресії, вітамін Д тут ні до чого. Навіть якщо там дефіцит, це не спричинить аж таких наслідків.
Забагаловка• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Дякую
Розумію, що верзу повну діч..
Але я справді так хотіла б
Розумію, що верзу повну діч..
Але я справді так хотіла б
Ні, так буває лише тоді, коли причини ендогенні, тобто порушений нейромедіаторний обмін.
У вас інша ситуація
Просто Фіфа• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Дякую
Розумію, що верзу повну діч..
Але я справді так хотіла б
Розумію, що верзу повну діч..
Але я справді так хотіла б
Весела ви не будете. Ви просто будете сприймати все, що відбувається з вами і навколо вас не так катастрофічно. Не так гостро. Вам, у вашій ситуації, це і потрібно.
Поумничка• 08 декабря 2024
В тата рак легень?
Пам*ятаю Ваші теми.
Так,автор,сходіть за таблеточками.
Пам*ятаю Ваші теми.
Так,автор,сходіть за таблеточками.
Кросівки оригінал• 08 декабря 2024
Ну спробувати варто, відпочиньте добренько і може спробуйте щось з порад чоловіка, поганого ж нічого не радить, діагностувати депресію Може тільки спеціаліст
Але якщо ви думаєте про свята, то це точно не вона
Забагаловка• 08 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Якщо дуже низький, то спричинить. Як і низький кортизол, як і гіпотиреоз.
Тому це доречні поради - звернути увагу на фізичний стан теж
Попадалочка• 08 декабря 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Чи може до психіатра?
А психіатр не бере плату за свої прийоми?
Дайте вподобайок• 08 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
Якщо це гос лікарня то ні не бере, в мене зараз чоловік на лікуванні у психіатра.