Дона Ко Ко• 08 декабря 2024
Порадьте будь ласка, рецепт м´яких котлет з печінки.
Добрий вечір.
Вперше буду готувати, прошу перевірений.
Дякую.
Фляшунька• 08 декабря 2024
Печень+ лук+ сало+ майонез ( не всегда)+ яйцо+ перец+ соль+ ложка манки. Все измельчить в процессоре и дать постоять, чтобы манка набухала.
Бавовнятко• 08 декабря 2024
Роблю як пишні оладки на кислому молоці/кефірі. Печінка , кисле молоко, терті сухарі чи марка, яйце, сіль, трошки соди , можу цибулину натерти
Дона Ко Ко
• 08 декабря 2024
Ответ дляФляшунька
Дякую. Скільки манки на пів кг курячої печінки?
Дона Ко Ко
• 08 декабря 2024
Ответ дляБавовнятко
Фляшунька• 08 декабря 2024
Ответ дляДона Ко Ко
1 столовая ложка
Амбасадор щастя• 08 декабря 2024
Маночка м´яка, борошно тверде. Ще залежить скільки ви яєць гоові туди покласти
Дона Ко Ко
• 08 декабря 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Скільки на пів кг курячої печінки потрібно манки і яєць, щоб смачно було?
Амбасадор щастя• 09 декабря 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Я на око завжди кладу. Приблизно 2 яйця, а манки так, щоб густо було. Але більше 1 ложки, як писали вище. Ложок 5-6.
КоролеВешна• 09 декабря 2024
Я перед тем как на мясорубку крутить, подмораживаю печень, тогда можно формировать котлеты, а не оладьи. Туда же лук, яйцо и мука, ну как обычно, но формировать руками, как котлеты. Получаются вкусные и сочные.