Патика-мотика• 08 декабря 2024

Яку сумку обрати?

Дівчата, обраю собі нову сумку. Раніше завжди брала гарну якість за адекватні гроші. Переважно з натуральної шкіри і українського виробництва.
Зараз звернула увагу на брендові сумки (Guess, Calvin Klein, Michael Kors і т.д.), але з екошкіри, щоб не за всі гроші світу. Не розумію, якщо чесно, чого всі так з тими брендами носяться, але тим не менш.
Сумки купую не часто, раз на кілька років.
Яку сумку обрали б ви?

P.S. конкретних варіантів ще не маю, в пошуках поки
Результат:
вже голосів: 45
36 (80%) Натур. шкіра, укр. виробник
9 (20%) Штучна шкіра, відомий бренд
ЕлькиПальки• 08 декабря 2024
Ту, що мені подобається
Капитанша• 08 декабря 2024
Натуральна шкіра відомий бренд. Який бюджет, автор?
Козачка• 08 декабря 2024
Я вибираю сумку, яка мені подобається, а не бренд
Куда_бежать• 08 декабря 2024
Я выбираю та что мне больше нравится внешне , а не по фирме
Prervana• 08 декабря 2024
Я только кожу натуральную ношу. Неважно чей бренд. Но вот эти все извращения в виде экокожи откровенно раздражают. Как и искусственные песцы на воротниках хороших курток.
Скорая помощь• 08 декабря 2024
Вам конкретно не запропоную,але ніколи не розуміла натуральну шкіру за космічною ціною,вона ж теж зношується.Купувала з поліестру з мінімумом декору із шкіри:Tommy Hilfiger,Marc O’Polo,Marc Jacobs
Пьяная вишня• 08 декабря 2024
Мне главное, чтоб была нетяжелая и кармашки внутри.
Белочкой зови• 08 декабря 2024
я модель выбираю, в первую очередь, а не материал / производитель
Ромашкинная• 08 декабря 2024
Ответ дляКозачка
Мальчижка• 08 декабря 2024
Беріть ту що подобається.
Я особисто завжди надаю перевагу шкірі, хоч і китайського виробника, але натуральну. Бренд то таке, а шкіра навіть на дотик
ФсеСама• 08 декабря 2024
Нет моего варианта: искусственный материал, производитель не важен. Украина или Китай. До 1200 грн. Главное, чтобы нравилась и нужного размера.
лаМпочка• 08 декабря 2024
Кожа, фирма, скидка. Ну и конечно чтоб нравилась,
ПуГоФФка• 08 декабря 2024
легкий вес, приятній дизайн, актуальній цвет. удобная внутри (кармашек средний для документов на молнии). карман для телефона, карман для ключей
Колдунья-вещунья• 08 декабря 2024
В мене відомий US Polo шкірозамінник лопнув менше ніж через рік. І це я не кожного дня користувалась сумочкою, вона в мене була переважно на вихідні, маленька чисто телефон+права+ключі
Астановитесь• 08 декабря 2024
Я не видела в укр.брендах те, которые мне бы понравились
Пампушечка• 08 января в 02:38
Вы на приколе? МК это вот вообще не бюджетно. За это же деньги можно взять и кожу натуральную. Но я бы выбрала конечно известный бренд, просто потому что многие модели мне нравятся. А кожа или зам лично для меня не важно, если это просто сумка.