Невидимка Майя• 08 декабря 2024
Як можна терпіти таке домашнє насильство?
Я розумію, що це ненормально, але цікава ще думка зі сторони.
Я народилася на перший погляд у звичайній сім´ї, але мій батько звичайний тиран. Мій батько дуже гарний маніпулятор, який усе вирішує грошима, бо без нього ми не проживемо. Батько п´є і також знущається над матір´ю, я можу по пальцям порахувати, коли він випив і не зробив величезний скандал через будь яку не значну річ. Коли він у гніві розбив чашку об підлогу, осколок прилетів на ногу мого старшого брата, що прийшлося викликати швидку, а також вдарив матір. Той день я не забуду ніколи. Він також мені погрожував смертю, через його помилку. Тоді я попросила мені поповнити рахунок, він закинув грошей на мій рахунок і телефон зразу підключив послугу, він тоді знову був випивший. Я була винувата у тому, що типу щось нажала для підключення послуги, я розплакалася і пішла, мене стала захищати мати, а потім він прийшов мені погрожувати смертю.. Також завжди в усіх скандалах іде моральне приниження, що ми усі нічого не можемо. Деколи проскакують фрази, що ми йому взагалі не потрібні. Коли він не тверезий боїшся не так дихнути поруч, або щось не те зробити, бо ти будеш винен завжди.
Нажаль я ще не закінчила навіть школу, але у мене велика мрія поїхати навчатися далеко-далеко з цього дурдому. Я розумію, що ми залежні від його грошей, але психічне здоров´я того варте?..
Невидимка Майя
• 08 декабря 2024
Ответ дляОбстановщица
Когда дубасят можно терпеть?
Авжеж, не можна..(
Десь так, але...• 08 декабря 2024
У мене батько теж тиран. Тільки він знущався над нами, дітьми. Матір його покривала.
Він помер кілька років тому.
І знаєте, я зрозуміла жахливу річ, вона його кохала. Яку б діч він не творив, вона його кохала і плювати їй було на дітей.
Тому, моя вам порада - ходіть до психолога та не лізьте туди. На жаль, вашу маму все влаштовує.
Він помер кілька років тому.
Обнимашкина• 08 декабря 2024
Ви не виправите ні батька, ні матір, не врятувати. Дві травмовані особи, з явними відхиленнями. Вам правильно написали, ви можете рятувати тільки себе.
Невидимка Майя
• 08 декабря 2024
Ответ дляДесь так, але...
Він помер кілька років тому.
((( дякую за відповідь
Рятівник Малібу• 08 декабря 2024
автор , дуже вас шкода .обіймаю .тікайте після школи якнайшвидше ...і дуже ,дуже уважно потім обирайте собі чоловіків ,бо часто діти з таких родин потім вляпуються ...(
ЛеньГуглить_правда• 08 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Вона сама від того дуже страждає, але як би не було сумно це визнавати, коли звикаєш до постійного тиску, вже здається на такі речі, що можна перетерпіти до ранку
Нажаль ваша мама співзалежна. Мені вас дуже шкода, тому що в дитинстві теж терпіла скандали, батько пив часто і міг руку підняти на всіх, було дуже страшно. Я навіть прліцію пару раз викликала. Мене і досі трусить коли стаю свідком якихось розбірок.
Скільки вам ще вчитися? Не можна пожити наприклад у бабусі?
Злива інформації• 08 декабря 2024
І я в такому жила. Мама говорила, що немає куди йти. Потім я купила квартиру і просила йти до мене.
’А що люди скажуть ’.
Тепер батько помер, я за 1000 км,то вона за ним жаліє.
’А що люди скажуть ’.
ПуГоФФка• 09 декабря 2024
Автор, очень сочувствую вам. Ваша мама больна ментально, она жертва и у нее нездоровая зависимость от вашего отца тирана. Он уничтожил ее как личность, она уже не способна принимать адекватные решения, у нее полная толерантность к насилию и вы все вместе включая брата под реальной угрозой. у меня самой перед лицом такой же псих разбил бутылку об столешницу. Чудом не покалечил.
Если она не осознает этого и не начнет работать над тем чтобы выйти из этого ада ( и вас как детей вывести), ничего не поможет. Но вы можете помочь ей осознать. Поищите на Ютюбе видео Инны Литвиненко про абьюз (канал Министерство успеха), покажите маме, посмотрите с ней вместе, собирайте максимум информации как себя вести в такой ситуации и как выйти из нее. Это тяжелый путь, но возможный.
Удачи, обнимаю.
ПуГоФФка• 09 декабря 2024
И еще - вам важно понять, чтобы не держать зла на маму, что она НЕ МОЖЕТ, а не не хочет закончить это насилие. Как некоторые ’белые пальто’ тут пишут. Ей нужна помощь специалиста - психотерапевта или хотя бы психолога.
Тундиринда• 09 декабря 2024
Ответ дляА ось і я
Значит больше пусть работает. На алименты подаёт. Полицию вызывает.
Какая Вы умная!
Я вот тоже работаю много, но хоть уработайся, не смогу заработать больше, чем муж. Ситуация в семье аналогичная, но не могу себе позволить уйти в никуда, потому что не выгребу финансово одна с детьми.
Десь так, але...• 09 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Мама взрослая девочка, и сейчас давно не совок. Есть бесплатные службы помощи, даже, есть, куда уйти. Даже в нашей стране созданы центры для помощи жертвам насилия. Да, там не очень комфортно.
В своё время женщина просто выбрала деньги. Но дети не должны нести за это ответственность и ’спасать’ уже взрослого человека.
Плюс живя с тиранами ’жертвы’ сами становятся тиранами.
Умрёт абьюзер эта бывшая жертва ещё дофигища крови выпьет из своих близких.
Так что нет мамы уже давно. Она погибла, выбрав деньги и сытую жизнь.
Десь так, але...• 09 декабря 2024
Дівчинка, мила, я хочу вам сказати, що ви дуже сильна та смілива. Та ви всього лише дитина, і ваш брат теж. І ви заслуговуєте на щасливе дитинство та життя. Не беріть на себе більше. Все, що чудить ваш тато - це не ваша відповідальність. І ви не маєте ’рятувати’ вашу маму. Розуміти, чи щось таке. Ви дитина, і це не ваш клопіт. Взагалі ваші батьки зараз порушують закон, і в будь-якій нормальній страні вашого тата і вашу маму, як його спільницю, позбавили б батьківських прав.
Не соромтьтесь просити про допомогу. Це вашим батькам має бути соромно, а не вам.
Не залишайтеся із цією бідою наодинці. Вам же написали тут про родичів. Я сама знаю, як це соромно таке розповідати. Але зараз я вже дуже доросла і жалкую, що все це покривала і так довго терпіла.
А коли ще з´ясувалося, що, виявляється мій тато був хорошим, і без неї пропав (слова мами після його смерті), у мене взагалі світ перевернувся.
Не беріть на себе забагато, рятуйте себе.
До речі, моїй було куди йти і до кого звертатися. ’Але ж кохання’.
Доктор Варвар• 09 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Не оправдывайте ее. У вашей матери уже созависимость, то есть если ей сейчас предложить уйти в нормальные условия, то она... откажется. Это выглядит странно, но так работает созависимость. Спасайте себя. Любая комната, койко-место в общежитии лучше, чем этот домашний ад. Ищите работу, сначала неквалифицированную, потом доучитесь, найдете по специальности.
Доктор Варвар• 09 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Она именно НЕ ХОЧЕТ закончить это насилие. Всегда есть выход, но у подобных жертв всегда найдется оправдание, почему она остается с насильником.