Та никада в жизни• 08 декабря 2024

Что это за набор? Дорогой?

Мудрецыха мира• 09 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Там не набор целый от Rituals, а просто гель для душа. Не знаю от чего все так прутся, но он не дешёвый. Ну расщедрился на 10 евро)))
10 євро це що прям цілий статок😁
Крихітка на всі• 09 декабря 2024
Ответ дляМудрецыха мира
10 євро це що прям цілий статок😁
Так я ж написала, що розщедрився) може гарно мінет робила. Хто його знає))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Так, це я вже зі своїх думок про набір, бачила в Інстаграм адвент розкривають. Я ще нічого не мала цієї фірми. І розумію вас про 10 євро, але якщо ти за кордоном, все ж таки в нас середньостатистично це за піну для душу недешево.
Крихітка на всі• 09 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Так і тут це не дешево. Я купила бо мені в подарунок дали. Ну таке.. ще й закінчилася швидко. Мені інші їх речі подобаються, але не гель
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
А порадьте на що звернути увагу, хочу на день в Румунію перед НР з´їздити, може щось би і взяла на пробу, там точно є магазин цей, тому що дівчата возять і продають в моєму місті.)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Той коментатор постібався, але насправді, реальність - вона інша. 10 євро за гель, це немало для пересічного українця.
Мудрецыха мира• 09 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
10 євро це фігня як для подарунку, якщо звісто пенсія не 2000грн.
Повітруля• 09 декабря 2024
Капец, какие тут все злые и зажратые, судя по комментам

По теме, нормальный подарок.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 декабря 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Можливо то студент зі стипендією 1500 грн., я, наприклад, від дорослої жінки теми такої б не чекала), проте звісно, тут є різні.)
СкрипяСердцем• 09 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Это не дезик. Это гель для душа Rituals. Здесь он стоит 9.9 евро
Я уже загуглила, спасибо! Он и у нас стоит 500 гривен.
А очумелые ручки из конфетницы соорудили свечу)
Червона ікорка• 09 декабря 2024
Мене цікавить що це за цукерки?
Я таке люблю на ялинку вішать. Де купити?
СкрипяСердцем• 09 декабря 2024
Ответ дляНайщасливіша
Але є майстрині*, які знімають бірки і продають цю свічку за 1000
Находчиво, если лох ведётся на такой крафт
СкрипяСердцем• 09 декабря 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Мене цікавить що це за цукерки?
В Метро были. Но они невкусные
Помилуйте мадам• 09 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Мой бывший парень подарил своей пассии
Это очень дорого) пена за 200-250 грн. Свечка в сахарнице -200-300 грн. И конфеты в АТБ вроде видела около 100 грн. Подытожим говна на 500-600 грн. Автор, а каково оно простирать свою жизнь на просмотр инсты бабу которую ахает Ваш бывший)))
Помилуйте мадам• 09 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
Відпав ніщеброд. Радуйтесь
Такое чувство что чувак тырил помалу в магазине, что плохо лежит и потом Мега бокс подарочный сделал. Хотя может подарок со смыслом любимая будет принимать ванну при свечах с пленкой и лакомиться шоколадом
Peppermint Winter• 09 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
А зі скла, то цукорниця?) Ну такий собі подарунок. Добре, що він колишній.
Я вже досвідчена жінка і знаю, що гірше жадного і самозакоханого чоловіка бути не може)
то не цукорниця, то подсвечник из Авроры)
polski• 09 декабря 2024
Какая ущербная ситуация, один жлоб дарит херню, вторая следит за чужой жизнью в инсте, а третья если и хотела похвастаться ’щедростью’ бойфренда не смогла сделать атмосферное фото типа , ванна- полумрак- горящая свеча- пена на оголеной ноге и на заднем плане этот флакон с самой пеной....и подпись с изюминкой
Мудрецыха мира• 09 декабря 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Очень дорого- це ви з сарказмом? Хоча далі ви уточнили що говна на 500, 600 гривень, то напевно з сарказмом)
ЯсноВидящая• 09 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Мне он только розы дарил
Розы пахли ванилью?
Потребую апгрейду• 09 декабря 2024
Це на Миколая? Якщо так, то це не подарунок, а прояв уваги.
Завжди мало• 09 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Там пенка для душа и что еще ? Подскажите?
И сахарница
Шкала Радощів• 09 декабря 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
А де вы эту пену за 200 грн нашли?
неДодекаэдр• 09 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Мой бывший парень подарил своей пассии
А откуда сведения? Он выставил фото у себя в инсте?
Полонянка SexShop-а!• 09 декабря 2024
Ого тут всі з претензіями...
Прямо усім їх хлопці з першого ж побачення дарували брюліки і останні айфони
Мені мій дарував фоторамку і лак для нігтів коли ми були першокурсниками. Потім коли ми вивчилися і він почав заробляти то відповідно і подарунки стали іншими.
Мудрецыха мира• 09 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ого тут всі з претензіями...
Залежно від того якого віку ці люди, якщо це студенти не з багатих сімей, то подарунок відповідний і підходить. Якщо це 30+ чоловік у якого дохід 20000 грн, то за 500 гривень піна для вани- це таке собі, свято не кожного дня буває, тому на 2000-3000 тис, можна і розоритись)
Сливочная пенка• 09 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
Это свеча ароматизированная из АТБ
Крихітка на всі• 09 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Мені масло подобається, скраб для тіла, крем для тіла. Ще є маска для обличчя. Але саме лінійка для тіла - класна
Крихітка на всі• 09 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ну так, звісно що не мало. Я б стільки точно не платила б за гель для душу
Бойцовская• 09 декабря 2024
Если б мне парень такое подарил, я б не то что не позорилась этим в инсте, я б его вместе с подарком за дверь выставила. Я не меркантильная, но мог бы блин коробку нормальных конфет одну купить, чем кучу дешевого разноцветного ненужного говна. Ни ума, ни щедрости, ни фантазии
Та легко!• 09 декабря 2024
Розы дороже 😂