Ирен0709• 09 декабря 2024

Порадьте вітаміни для підняття імунітету

Цікавлять і дитячі і дорослі, порадьте будь ласка
Вимагаю спілкування• 09 декабря 2024
Імунітет це ж трохи інше. Мені здається вітаміни переоцінені.
Кукусикиииииии• 09 декабря 2024
Чарівної пігулки нема. Спорт, прогулянки на свіжому повітрі, харчування, здоровий сон, менше стресів
Бубль Гум)• 09 декабря 2024
Їх не існує
В гости звали?• 09 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Что именно ’другое’? Почему вам так кажется? Что будет с иммункой, если не получать витамины с питанием?
Дівчина Бобула• 09 декабря 2024
Витамин с и цинк в хороших дозировках и качественные немного влияют на иммунитет, замечала по сете неоднократно.
Но вообще, иммунитет это в целом образ жизни, просто таблетка глобально ничего не изменит.
Щебетушка• 09 декабря 2024
Ответ дляКукусикиииииии
100%
Чупа-чупс• 09 декабря 2024
Витамин для поднятия иммунитета-паста Амосова. Из аптечных для иммунитета не знаю, хорошие составы-супрадин и квадевит
База_птеродактилей• 09 декабря 2024
Цинк, витамин д, витамин с
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 декабря 2024
Не слухайте тих, хто пише, що то все переоцінене. Вітаміни допомагають, ще й як! Їх потрібно засвоювати або з їжею, або добавками.
hrystia• 09 декабря 2024
Для прикладу, на айхербі є комплекс для імунітету. В нього входять: вітамін С, вітамін Д, цинк та селен.
Мені вітамін С і бузина допомагають при простуді.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 декабря 2024
Ответ дляКукусикиииииии
ніхто про чарівне не питає. Вітаміни, то не щось містичне.
Кукусикиииииии• 09 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Вітамінів для імунітету синтетичних не існує. А лізти в імунітет імуностимуляторами - ні до чого хорошого не призведе
Смячиком• 09 декабря 2024
Та просто пропейте любой хороший комплекс, можете витамин Д на зиму поднять. Иммунную систему лучше лишний раз не стимулировать
Соня-сонятко• 09 декабря 2024
https://ua.iherb.com/pr/california-gold-nutrition-...
Вимагаю спілкування• 09 декабря 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Ви цю пасту їсте?
Вимагаю спілкування• 09 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Є маса людей, які нічого не приймають, харчуються скромно і мають відмінний імунітет.
Соня-сонятко• 09 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Так, бо у всіх різний стан шкт, як кажуть, у одних організм будь-яке гуано перетворює на користь, у інших - будь-що корисне просто на гуано
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Де ця маса? У ваших фантазіях?)
Вимагаю спілкування• 09 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Де ця маса? У ваших фантазіях?)
В основному старшого покоління. Але вони не серіали дивляться, а займаються спортом, не мають зайвої ваги, ведуть рухливий спосіб життя, їдять яблука, моркву цибулю щодня і тд
Вимагаю спілкування• 09 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
І таке теж є. А імунітет формується як раз у кишківнику.
Чупа-чупс• 09 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Ви цю пасту їсте?
Уже много лет.
Вимагаю спілкування• 09 декабря 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Уже много лет.
Як робите і як їсте?
Чупа-чупс• 10 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Як робите і як їсте?
В Гугл нашла рецепт-так и называется-паста Амосова. Насколько я помню, там по 1 стол.ложке 2 раза в день. У нас проблемы с жкт, едим только утром.